Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερα επισκευθηκα την Νατασα. Η κυρια εχει ενα καταπληκτικο σωμα σχεδον χωρις κανενα ψεγαδι, Δεν αληθευει οτι ειναι αδυνατη. Μομο κοκκαλα δεν πιανεις. Ευχαριστιεσαι να την χουφτωνεις στον κωλο, στη μεση στους γοφους στα πανεμορφα στηθη. Ο κωλος και τα στηθη της ειναι μοναδικου καλους. Να σημειωσω οτι ειναι πεντακαθαρη και οτι δεν φορα αρωμα που μπορει να σε προδωσει.
Ο χωρος διατηρει το επιπεδο του υψηλο. Θα επρεπε να σκεφτουν τα σεντονια μιας χρησης. Το παρκιγκ ανετο και η υπηρεσια ευγενικη και η πετσετα σφραγισμενη
Επι της κλινης η Νατασα σου δειχνει οτι σε αντιμετωπιζει ακρως επαγγελματικα ως ενα πεος, δεν σου εκφραζει κανενα συναισθημα και δεν υποκρινεται. Σε αφηνει ομως να την απολαυσεις, δεν ειναι ξεπετα και δεν βιαζεται. Συνηθως καυλωνω με τα χαδια, πριν την πιπα, αλλα το επαγγελματικο της υφος με ψαρωσε λιγακι. Η πιπα της ομως εκανε την δουλεια της και καυλωσα 100%. Δεν βαριονταν να με τσιμπουκωνει και ημουν εγω που της ζητησα να με καβαλησει. Θα μπορουσα να χυσω και στην πιπα. Με καβαλησε λες και ημουν φοραδα και αυτη αμαζωνα που καλπαξε στον βαθμο που της ειπα αν κουραστεις πες μου να αλλαξουμε. Αλλαξαμε σε ιεραποστολικο και καταθεσα σε πισοκολλητο με θεα ενα πανεμορφο κωλο και δυο πανεμορφα βυζια να κρεμονται και να τα βλεπω στο καθρεπτη.
Εγω Νατασουλα ευχαριστηθηκα γαμισι και ευχαριστηθηκα που σε εβλεπα, οσο σε γαμαγα. Εισαι πολυ ωραιο κοριτσι. Κριμα που το δωματιο δεν ειχε καθρεπτες παντου. Το σκεφτομαι και καυλωνω. Να εισαι καλα κοριτσι μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.441
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού