Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161870
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας διαβάσει πολλά και αλληλοσυγκρουόμενα για την Μαρία, αποφάσισα να πάρω τα ρίσκα μου και να σχηματίσω προσωπική άποψη…
Για λεπτομερή περιγραφή της κοπέλας μπορεί κανείς να ανατρέξει σε προηγούμενες κριτικές. Εγώ θα αρκεστώ να πω ότι είναι ψηλή ξανθιά θηλυκή, αντικειμενικά όμορφη κοπέλα… που δύσκολα την απορρίπτεις στο σαλόνι, ιδίως αν σου σκάσει και κανα χαμόγελο με νόημα…Χαμόγελο
Κατέβαλα το πενηντάρικο για γλείψιμο μια και δεν είχα φάει τίποτα όλη μέρα και έπρεπε οπωσδήποτε να βάλω κάτι στο στόμα μου.Ντροπή
Παρόλη την προσπάθειά μου να παζαρέψω και γυμνό στην τιμή, η ευγενέστατη τσατσά μου το αρνήθηκε κατηγορηματικά και ως εκ τούτου αποδέχτηκα την μοίρα μου και προχώρησα στο δωμάτιο.Λύπη
Ευχάριστη έκπληξη με περίμενε σε ένα λεπτό όταν η τσατσά φέρνοντάς μου την πετσέτα, με ενημέρωσε ότι για μία φορά ΜΟΝΟ… αυτή τη φορά ΜΟΝΟ… το αίτημά μου θα γίνει αποδεκτό… Εκ των υστέρων έκπτωση δεν μου είχε ξανατύχει ούτε είχα ξανακούσει και το εκτίμησα ιδιαίτερα…ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο
Η Μαρία κατέφθασε σε λίγα λεπτά χαμογελαστή και φιλική. Με ρώτησε το όνομά μου και με διέταξε να ξαπλώσω στο κρεβάτι…Χμμμ;
Ήμουνα σε καλή διάθεση και ομολογώ ότι δεν με πείραξε ιδιαίτερα η προφανής έλλειψη διάθεσης για προκαταρτικά….
Με την Μαρία γονατιστή ανάμεσα στα πόδια μου, ακολούθησε μια αργή βαθειά και με eye contact πίπα, χωρίς καραμέλωμα αλλά σίγουρα αποτελεσματική…
Σε κανα δίλεπτο η Μαρία γύρισε σε 69 και μου πρόσφερε στη μούρη το πεντακάθαρο και μοσχομυριστό μουνάκι τηςΓλώσσα αλλά δεν παρέλειψε να μου υποδείξει να μη δαγκώσωΕμμμμ και να γλύφω την είσοδο του κόλπου τηςΕμμμμ και όχι την κλειτορίδα της….. γιατί έτσι της αρέσει….Χμμμ;
Κάπου εκεί τα πήρα….Θυμός Σταμάτησα την πίπα και την ξάπλωσα ανάσκελα με τα πόδια της ανοιχτά. Πρέπει να κατάλαβε ότι το είχε παρακάνει και δεν προέβαλε αντίσταση…
Βούτηξα στο μεζεδάκι της και το περιποιήθηκα όπως αρμόζει…Γλώσσα Σε λίγο πετάχτηκε μακριά μου θέλοντας προφανώς να αποφύγει το μοιραίο γι αυτήν…Money Mouth
Γιατί μωρή έφυγες τη ρώτησα γελώντας, τόχεις σε κακό να χύσεις με πελάτη;
Όχι, μου απάντησε, αλλά αν χύσω μετά γίνομαι πτώμα και έχω άλλες τρείς ώρες δουλειά μπροστά μου….
Πολύ καλά λοιπόν της είπα, την επόμενη φορά θα έρθω επτά και τέταρτο για να είμαι ο τελευταίος και να δω τι δικαιολογία θα βρείς τότε….Κουλ
Στη συνέχεια είχαμε ιεραποστολικό σε αργό τέμπο, για κανα τρίλεπτο όπου η Μαρία φάνηκε να το διασκεδάζει μέχρι που άρχισε να μου ρίχνει μπάτσες στα κωλομέρια….Μεγάλο χαμόγελο
Γιατί μωρή με βαράς; τη ρώτησα χαμογελώντας
Γιατί μ αρέσει ο κώλος σου, μου λέει…Χμμμ;
Κι εμένα μ αρέσει ο δικός σου της λέω… οπότε μόλις σε γυρίσω στα τέσσερα, ξέρεις τι σε περιμένει…Μεγάλο χαμόγελο
Απείλησε να φύγει αν τολμούσα, αλλά πήρα τα ρίσκα μου και ακολούθησε ένα θαυμάσιο πισωκολητό με γερό σπρώξιμο και αρκετά σκαμπίλια που τα δέχτηκε με βογγητά όλο νάζι….Μεγάλο χαμόγελο και το τέλος ήρθε θριαμβευτικά….
Όσο χρόνο δεν μου αφιέρωσε για πρόλογο, μου τον αφιέρωσε για επίλογο και χαζοκουβέντα στο κρεβάτι μετά το τέλος…Εμμμμ
Φεύγοντας, με ρώτησε αν είμαι γιατρός.
Ναι της απάντησα… Ειδικός αιδιολόγος, κλειτοριδολόγος…..Μεγάλο χαμόγελο
Το πρώτο δεν το έπιασε αλλά το δεύτερο το κατάλαβε και βγήκε από το δωμάτιο γελώντας….
Κατά την έξοδό μου με χαιρέτισαν και με ευχαρίστησαν τόσο αυτή όσο και η τσατσά… Πολιτισμός !!!
Συμπέρασμα: Η Μαρία είναι μια έξυπνη κοπέλα που κάνει τη δουλειά της επαγγελματικά μεν, αλλά και προγραμματισμένα σε σημείο που γίνεται ενοχλητικό… Σαν να έχει εσωτερικό ρολόι και να κινείται στο χώρο ρομποτικά μεν, αποτελεσματικά δε… Δύσκολα να καταφέρει κανείς να τη εκτροχιάσει….
Σίγουρα δύσκολη περίπτωση για τύπους σα και μένα που ζητούν περισσότερα από ένα καλό, απλό πήδημα….
Λόγω διαστροφής, εγώ θα την ξανατιμήσω…Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 25, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2012
επισκεψη στην μαρια πριν πεντε χρονια στο ανδρεου γεωργιου 4......πιο φρεσκια τοτε ...και ναι.....στο γλειφομουνι εκανε τα ιδια,προσπαθουσε να με απωθησει απο την κλειτοριδα,εσφιγγε τα μπουτια κλπ....επειδη ομως δεν υπηρχε περιπτωση ειδικα τοτε να μου ξεφυγει ενεκα που ημουν και σφιχτερμαν εχυσε....ειναι κλειτοριδικη γκομενα πραγματι.....Μεγάλο χαμόγελο

φημες λενε οτι καποιοι ελαχιστοι τυχεροι εχουν φαει και κουλουρι εκεινες τις εποχες.....δεν ξερω αν αληθευουν ή ειναι απλα ενας ακομη αστικος μυθος περι μαριας

αξιος ο μιδας παντως ως ανερχομενος ρεπορτερΚουλ
G
gl
27 Φεβρουαρίου, 2012
Αυτή τη διαστροφή πληρώνουμε όλοι μας με την Μαρία. Είναι περίπλοκη η περίπτωσή της, εμένα ούτε βυζί δεν με άφησε να πιάσω την πρώτη φορά, αλλά ένας άλλος μύθος λέει ότι αν βρεις το κουμπί της περνάς αξέχαστα. Εγώ πάντως ούτε την δεύτερη φορά το βρήκα, ίσως το βρω την τρίτη που κάποια στιγμή θα υπάρξει και αυτή, μιας που η ευγένεια τουλάχιστον αυτής της κοπέλας σε σκλαβώνει.

Η κριτική πολύ καλή +1 και από εμένα.
05 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια Πρόεδρε. Σίγουρα το μαράκι είναι από τα κορίτσια με χαρακτήρα... που σου κάνουν το θετικό κλικ και σε βάζουν στο τριπάκι να τα μελετήσειςΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα για το καλό της επιστήμης βεβαίως βεβαίως Μεγάλο χαμόγελο
05 Μαρτίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε GAMEOVER, σου υπόσχομαι ότι αν το βρώ πρώτος, θα είσαι ο πρώτος που θα λάβει μύνημα με συγκεκριμένες συντεταγμένεςΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο for your eyes only Κουλ
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4