Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 36 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Eπισκεψη στην μιλφ ναντια

με την εισοδο ξεχαστηκα και νομιζα οτι ηταν αυτη η τσατσα και πηγα να ρωτησω ποια κοπελα δουλευει!
ξανθια με κιλακια λιγο παραπανω απο οτι πρεπει αλλα καυλιαρικο παρουσιαστικο κ εμφανισιμο τουλαχιστον για την κατηγορια μιιλφ που ανηκει

περασμα με το απλο 30 ευρω
με συνοδευσε η ιδια μεχρι το δωματιο

ψιλοφουρνος το δωματιο..
ερχεται η ναντια αρχιζει καποια προκαταρκτικα αυτη κυριως με γλυψιματα στο στηθος κλπ με προετρεψε να βαλω δαχτυλο στο μουνι της και τον κωλο της(απο τις λιγες που το κανουν αυτο)
περασμα καποτας και ξεκινημα ενος μετριου εως καλου τσιμπουκιου με λιγο καραμπαλικινγκ!το οποιο ενω τις τονισα οτι μ'αρεσει να το συνεχισει οχι μονο το σταματησε αλλα μετα απο ελαχιστο χρονο σταματησε και το τσιμπουκι :tickedoff:


με δικη της πρωτοβουλια με καβαλησε οπου επεσε πανω μου και πηγαμε σε αργο πιο παθιασμενο τεμπο και με μερικα γλωσσοφιλα και ενω ειμασταν καλα ετσι κ γουσταρα μονη της μετα απο ελαχιστο χρονο σηκωνεται και λεει ελα εσυ τωρα απο πανω,την βαζω κατω τις σηκωνω και τα ποδια(φορουσε διχτυωτο καλσον)την καρφωσα αλλα αισθηση μικρη εως μετρια και εδω στο τετ α τετ το προσωπο της απο πολυ κοντα φαινοταν αρκετα σπασμενο(ενω απο μακρια ειναι αρκετα ωραια-καλη)
και παλι το ιδιο μονη της -ελα παλι να αλλαξουμε και στηνεται στα 4
παλι δεν μπορω να πω οτι βρικαμε καλο ρυθμο καθως δεν εκανε και καλο στησιμο σαν τσουβαλι ειχε στηθει
και με προετρεπε να χυσω !μαλιστα εκανε την γνωστια πουστια και με επιανε τα αρχιδια για να τελειωσω γρηγοροτερα κατι που οποτε μου το εχουν κανει αμεσως τις επαιρνα τα χερια αλλα τωρα μεσα στο ξενερωμα την αφησα να το κανει και ετσι ηρθε και το τελος μετα απο ελαχιστη συνολικη διαρκεια

επισης να αναφερω την ακατασχετη της παρλα!αν ηταν και παρλα-ΠΙΠΑ καλα θα ητανε αλλα αυτη ητανε σκετη παρλα!

και αυτο που με χαλασε περισσοτερο ειναι οτι το ιδρυμα και γενικα τα αλλα εκεινη την ωρα βαρουσαν μυγες αυτη εδειξε οτι ηθελε να τελειωνει οσο πιο γρηγορα γινεται

σαν γενικο συμπερασμα αν θα ξαναπηγαινα??φυσικα και οχι!
απλα δεν το μετανιωνω γιατι εμφανισιακα για την κατηγορια μιλφ μου κανε κλικ και αργα η γρηγορα θα την επισκευτομουν τωρα εγω και η ναντια τελειωσαμε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάντια
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.502
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2012
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1