Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824517
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πολυς λογος εχει γινει για την Κελλυ,

Την Κελλυ την γνωρισα εδω στο φορουμ, ανταλαξαμε μυνηματα, παρακολουθησα τα post της ειδα τις φωτογραφιες της και ανακαλυψα οτι ειναι ενας ανθρωπος τελειος διαφορετικος απο ολους οσους κυκλοφορουν γυρο μας. Ενας ανθρωπος που (εαν δεν ημουν παντρεμενος) θα ηθελα να ειναι η γυναικα μου ή η μονιμη σχεση μου, ειναι μια κοπελα που απο την μια μερια εβλεπα τις φωτογραφιες της και τον ειχα κανει λαστιχο απο την αλλη δεν ηθελα να με δει σαν πελατη...

Δυστυχως μεσα απο τα μυνηματα δημιουργηθηκε μια μικρη παρεξηγηση και ειχαμε κοψει επαφη ομως σημερα το μεσημερι τα καταφεραμε να τα "βρουμε" και αποφασισα πως τελικα πρεπει να την δω απο κοντα και ημουν ο τελευταιος πελατης της ημερας!

Ανεβαινω λοιπον στο σκουτερακι μου και παω στο γνωστο μαγαζι.....Η γλυκεια Κελλυ δεν με περιμενε... πληρωσα το αντοτιμο και ανεβηκα στο δωματιο... η Κελλυ με τα απιστευτα εσωρουχα και τα ψηλοτακουνα ηρθε μεσα σε λιγα λεπτα και δεν ειχα προλάβει καν να γδυθω....Αρχισαμε τα καυτα γλωσσοφιλα και εγω αρχισα να κατεβαινω ποιο κατω.... την ξαπλωσα στο κρεβατι και αρχισα το γλυψιμο στο υπεροχο λαχταριστο και πεντακάθαρο μουνακι της... ρουφουσα την κλειτοριδα της με μανια και εβαζα την γλωσσα μου μεσα της ενω αυτη σπαρταρουσε απο καβλα και ηδονη μεχρι που πραγματικα "μου τα εδωσε" ολα στο στομα.... δεν εχω ξανανοιωσει γυναικα να τελειωνει τοσο εντονα τοσο δυνατα μα και τοσο υγρα ποτε στην ζωη μου.... πηγε να αναλαβει δραση αυτη αναιβηκε πανω μου σε σταση 69 και ενω μου εκανε το καλυτερο τσιμπουκι της ζωης μου εγω ειχα καταφερει να βαλω την γλωσσα μου στο καυτο της κολαρακι.... ενω αυτη με χαιδευε και μου εβαζε δακτυλακια απο πισω.... ηταν τοσο ομορφα και το ηξερα πως δεν θα αντεχα για πολλυ....το καταλαβε και αυτη και αναιβηκε επανω μου σαν να καβαλουσε ατιθασο αλογο στο ροντεο...... ενω εγω χαιδευα την κλειτοριδα της την ωρα που εχυνε ξανα......

Την σταμάτησα....κατάλαβε αμεσως τι ηθελα στηθηκε στα τεσσερα, εσπασε την μεση της και τουρλωσε την κολάρα της....μολις μπήκα μεσα της ένοιωσα σαν να ειναι η πρωτη της φορα....απιστευτα σφυκτη και απιστευτα καβλωμενη ταυτοχρονα.... με αδειασε με δυο κινησεις ενω ταυτοχρονα πιεζε με το ενα της χερι τα μπαλακαι μου για να αδειαζουν τελειως........


Δυστυχως δεν εχω γραψει πολλες κριτικες και δεν μπορω να της βαλω το 10αρι που της αξιζει.... σαν γυναικα και σαν ανθρωπος!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 18, 2012
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
50
Πόντοι:
606
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2012
"..ειδα τις φωτογραφιες της και ανακαλυψα οτι ειναι ενας ανθρωπος τελειος διαφορετικος..." αυτο ειναι το μονο σιγουρο αφου οι φωτο δεν εχουν καμμια σχεση με την πραγματικοτητα.

"..ειναι μια κοπελα που απο την μια μερια εβλεπα τις φωτογραφιες της και τον ειχα κανει λαστιχο απο την αλλη δεν ηθελα να με δει σαν πελατη..."
την ειχες κανει λαστιχο με τις φωτο πριν παχυνει, οταν την ειδες σου αρεσε?

"..μολις μπήκα μεσα της ένοιωσα σαν να ειναι η πρωτη της φορα..."
πως γινεται αυτο να ενοιωσες εσυ πως ηταν η πρωτη της φορα? Χμμμ;
19 Φεβρουαρίου, 2012
Μπράβο μωρό μου...... Τα νέα με χαροποίησαν ιδιαιτέρως! Πήρες προαγωγή: Από αριστούργημα, έγινες πλέον Θεά!!!Χαμόγελο
19 Φεβρουαρίου, 2012
Μπραβο φιλε μου εκανες την πουτανα να χυσει δις. Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα τι μαλακιες διαβαζω.
19 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι βρε Μαριε....

Ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να κανεις μια πουτανα να χυσει???

ΠολυΜεγάλο χαμόγελο
19 Φεβρουαρίου, 2012
Kελλυ ελπιζω να μην παρεξηγησες τον ορο πουτανα.
Καταλαθος το ειπα, και δεν το ειπα για να σε μειωσω.
Συγνωμη. Ντροπή

Οσο για αυτα που ισχυριζεται ο αλλος ενα εχω να πω, αρκουδιες η τον πλανεψες.
(Updated: 19 Φεβρουαρίου, 2012) 19 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οσο για σενα δυο εχω να πω....

1. Απο το αβανταρ σου και μονο φαινεται ποσο αρνητικος ανθρωπος εισαι.....

2. Εσυ δεν ξερεις να γραφεις κριτικες, γραφεις για την υπηρεσια οχι για κοπελες οποτε δεν σε παιρνει να σχολιαζεις κριτικες αλλων ανθρωπων....

ΑυταΜεγάλο χαμόγελο
19 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αχαχαχαχαχαχα...οχι ρε Μαριε...

Σιγα μην παρεξηγηθω...εξαλλου πουτανα ειμαι, δεν ειμαι σερβιτορα...
την αληθεια ειπεςΓλώσσα

Φτιαχνομαι οταν με λενε πουταναΝτροπή

οσο για της αρκουδιες που λες.....αμα ο αντρας ξερει να γλυφει, ακομα και μια πουτανα θα χυσει νταμιτζανεςΓλώσσα
19 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μερσι αγαπακι μου....

απο αριστουργημα σε θεα....

μα που θα φτασω πια η πουτανααααααΧμμμ;
19 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν περιμενα με μια κριτικη να δημιουργσω τοσες αντιδρασεις...

το στοματικο ειναι η ειδικοτητα μου αλλα και η Κελλυ ειναι απο τις γυναικες που σε προκαλουν να τις γλυψεις ολοκληρες και ναι χυνει σαν αν μην υπαρχει αυριο...

Ειναι μια γυναικα καμπυλατη, μια πραγματικη γυναικα οχι μια γυναικα με ανδρικο κορμι!
19 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συγγνωμη, ξερω οτι η αληθεια ποναει...εαν εχεις προβλημα με το να σου λενε οι αλλοι την πραγματικη σου εμφανιση, ενας ειναι ο τροπος : αδυνατισμα
και παλι συγγνωμη εαν σε προσβαλλα..
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2