Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 412 10
Sex Studio 573533
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Janet είναι ενα 25 χρονο ρουμανάακι με φοβερο κορμί αλλα με μικρό στήθος με καυλιαρικες ρώγες. Ξεκινάει με γλύψιμο παντού και στα "μπαλάκια" με ιδιαίτερη προσοχή και με καλή υγρή πίπα χωρις να χρησιμοποιει τα χερια της καθολου. Το μουνάκι της ειναι μικρό στενό και αρωματικό. Ειναι φιλική και δεν βιάζεται. Μετα απο μια πίπα του δεκαλέπτου και αφου είχα φτασει στα ορια μου, φόρεσε την καπότα με το στόμα και ρώτησε " Want you to fuck me or you want to fuck you?" Προτίμησα το δεύτερο και της άφησα την πρωτοβουλία οπου ανέβηκε πανω μου και με εσωτερικες συσφίξεις του μουνιού της με τελειωσε σε 2 λεπτα. Ηταν μια πολυ ευχάριστη εμπείρια την οποία θα επαναλάβω αν την ξαναπετύχω. Δουλεύει στα σπίτια της αλυσσίδας Τριγγέτα, Συγγρού 144, Ισμήνης 2. Τιμες 50 το απλο, 60 με μασσάζ, 80 το 69, 90 το ακάποτο και 100 ολα τα ανωτερω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 05, 2008
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
5 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
50
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαρτίου, 2022
Καλησπέρα συναγωνιστές του γαμησιού,
πήγα με την ζανέτ πριν 5 μήνες και έμεινα πολύ ευχαριστημένος,ήταν πολύ δοτική και γλυκιά, το αγαπημένο μου σημείο του σώματος της ήταν οι πατούσες και ο φανταστικός κώλος της με τα τατουάζ,δυστυχώς όμως δεν σε αφήνει να την φιλήσεις στο στόμα όπως και όλα τα μπουρδέλα-studio πάρα μόνο τα Call Girls αλλα δεν είναι εύκολο να δώσω 150 ευρώπουλα για την πλάκα μου...Πάντως η συγκεκριμένη η Ζανέτ άξιζε για το 60αρι της ποδολαγνείας
20 Μαρτίου, 2022
Συναδελφοι μπλεξατε τα μπουτια σας. Η κριτικη πιο πανω ειναι του 2008!!!
Η Ζανετ που παιζει τωρα στους Γερμανους ειναι η γνωστη Ρωσις που εχει γραψει χλμ.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2