Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 86 10
Sex Studio 111249
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η σάρκα είχε επαναστατήσει,η ψεύτικη επιθυμία του "έρωτα" με μία πόρνη με είχε κατακλύσει για πολλοστή φορά.Δεν μπορούσα να τη δαμάσω και ξεχύθηκα στη περιοχή του Βοτανικού,εκεί που άλλοτε είχε μηχανουργεία και τώρα έχουν εγκατασταθεί οίκοι ανοχής.Οι επιλογές ήταν πολλές και οι περισσότερες ελκυστικές αλλά κάτι με έσπρωξε στην Αλεξάνδρα.
Μια συμπαθητική κυρία μου άνοιξε τη πόρτα και με χαμόγελο με οδήγησε να καθήσω ενώ με ρώτησε αν θα ήθελα καφέ ή κάτι άλλο να πιώ.Αρνήθηκα ευγενικά και ζήτησα να δω την κοπέλα.Με την Αλεξάνδρα είχα καλές αναμνήσεις και από όσο θυμόμουν με είχε κάνει να νιώσω αυτό το ψεύτικο συναίσθημα που αναζητούσα.Δεν έχει αλλάξει εμφανισιακά.Τουλάχιστον όχι κάτι που να μου κάνει εντύπωση.Το κορμί της παραμένει "γυναικείο" με όλη τη σημασία,καμπύλες,όμορφα μπούτια,όμορφο και πλούσιο στήθος.Είχα αποφασίσει να περάσω αλλά η κυρία θα το κατάλαβε αλλιώς και αμέσως μου λέει αν θα ήθελα καλύτερη τιμή.Την ευχαρίστησα για την πρόταση της και της έδωσα πενήντα ζητώντας απλά να πει στη κοπέλα να μην είναι βιαστική.Μπαίνοντας στο δωμάτιο μου έδωσαν πετσέτα για ντους.Το μόνο σημείο που βρήκα κάτι το μεμπτό είναι ότι δεν υπάρχει στο δωμάτιο εσωτερικό ντους όπως σε άλλα μέρη που έχω πάει.
Το φόρεμα της Αλεξάνδρας ήταν προκλητικό.Το πλούσιο στήθος της πιεζόταν,έτοιμο να εκραγεί και να ξεχυθεί.Το κοιτούσα επίμονα και με κατάλαβε.Ήρθε και έκατσε στην αγκαλιά μου και με χάιδευε ρυθμικά.Μου μιλούσε,αλλά δεν άκουγα.Έπλαθα στο μυαλό μου την δική μου ιστορία.Ότι είμαι με μια παλιά μου αγάπη που είχα καιρό να δω.Ήταν και 14 Φεβρουαρίου.Την χάιδεψα και τη φίλησα στο στήθος που μου είχε αποκαλύψει.Την ήθελα.Ήθελα σαν τίποτα να εισχωρήσω μέσα της.Αλλά δεν είχαμε φτάσει σε αυτό το στάδιο της μύησης.Με χάιδευε και με φιλούσε ενώ είχε αρχίσει να με ζεσταίνει το κορμί της.Ο στοματικός της έρωτας με έκανε να νιώσω μια περίεργη ανακούφιση ευχαρίστησης.Υγρός,αργός και βαθύς.Όπως έπρεπε.Μου προσέφερε και ισπανική.Γλύστρησα ανάμεσα στο πλούσιο στήθος της,ένιωσα το απαλό δέρμα της.Σχεδόν θα κορύφωνα αν δεν με σταματούσε.
Η συμμετοχή της στο επόμενο στάδιο με έκανε να νιώσω ακόμα πιο όμορφα.Δεν πήρα πολλές πρωτοβουλίες.Τα έκανε όλα εκείνη και με οδήγησε στην κορύφωση της μύησης.Ίσως η καλύτερη στιγμή ήταν όταν εισχώρησα μέσα της και εκείνη ήταν στα τέσσερα.
Πραγματικά μου χάρισε μια εμπειρία σαν να ήμουν με μια γυναίκα που κάποτε είχε περάσει από τη ζωή μου.Θα χαρακτήριζα την Αλεξάνδρα ως μια αισθησιακή γυναίκα που χωρίς βιασύνη με έκανε να νιώσω πολύ όμορφα!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
Escher
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού