Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824401
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Δευτερη επισκεψη στον εν λογω οικο και δεσποζε τετραδα με την Αναστασια υποδοχη!Αν και ειχα παει με την Νεφελη κατα νου,το πλασαρισμα της Μαρινας με εκανε να την επιλεξω στο απλο {???} 50ευρω...H Αναστασια μου προσφερε ποτο και αν και τα δωματα του ισογιου ηττω κενα,με εβαλε σε αναμονη ωσπου να καθαριστει το νοτμερο 4 ανωθεν...αναβαινω σε ολιγον και με την εισοδο στο 4 καταλαβαινω οτι δεν ηταν για τα απλα προγραματα...χαζεβω για λιγη ωρα τα ραφια με τα περιεχομενα τους...αξεσουαρ,στολες,πασαλος υποταγης,κλουβι...ξαπλωνω και αφου χαλαρωνω,περιμενω την κορασιδα που αργησε αρκετα διοτι μαλλον ειχε πελατη...βαρια βηματα στην σκαλα και εισοδο με φορα!Αφου με κοιτα αναγνωριστικα διαπιστωνει οτι δεν με εχει ξαναδει.ολιγη κουβεντα περισοτερο για τα μουσικα μου γουστα με αυτην να ακουει προσεκτικα.Αν και στην οψη βγαζει πολυ σκυλε στυλ,διαπιστωσα οτι δεν ειναι ετσι εκ των εσω και αν και στα του ματς της φερθηκα ετσι (κωλοσκαμπιλα,κωλοδακτυλο,forced deepthroat),σιγουρα η ψυχολογια της ηταν τουλαχιστον εκεινη την στιγμη για ποιο χαλαρα συστατικα και την επιβραβευσα με απαλα φιλια στην πλατη μετα το τελος στα 4.Σηκωθηκε,ντυθηκε,της ειπα κατι που σκαλωσε,ξαναξαπλωσε ντυμενη,προβληματισθηκε,σηκωθηκε,με φιλησε και την ευχαριστησα θερμα!Κατεβαινοντας,Νεφελη και Δεσποινα ηταν στο μπαρ με την πρωτη να με ρωτα κατι που δεν επιασα και την δευτερη να με κοιτα επιμονα...η Αναστασια με ρωτησε αν περασα καλα και περιμενα να μου ζητησει το εξτρα 10ευρω μιας και επεσε γλυφομουνι με Μαρινα. Δεν το επραξε ομως κατι που δειχνει οτι η Μαρινα δεν το ειπε μαλλον...της το λεω και πληρωνω αν και θα μπορουσα να το αποφυγω...Εξοδος σε υγρη Αθηνα και ταξιδακι επιστροφης...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
necranthemon
Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2012
Πολυ μυστηριο βρε παιδι μου στην κριτικη σου? Γιατι στραβωσε το μαρινακι, τι της ειπες? Κ οι κοπελες γιατι σε κοιταγαν ερευνητικα? Για κανε update.Εμμμμ
15 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μην μου πειράζετε το Μαριδάκι!!!ΘυμόςΘυμόςΘυμός
15 Φεβρουαρίου, 2012
Δεν εγραψα οτι στραβωσε,αλλα οτι προβληματισθηκε..!Διαβαστε προσεκτικα τα γραφομενα μου.Εξαλλου το εχω να δινω τροφη για σκεψη σε οσους εχουν ορεξη να την μασησουν...Οσο για τις αλλες δυο κορασιδες,υποθετω οτι με ειδαν για πρωτη φορα και η ανεση που μιλησα (την οποια εβλεπα για 2η φορα) με Αναστασια τις εκανε περιεργες.Συμπερασματικα,κανεις δεν πειραξε το "Μαριδακι".Ισα-ισα που δεν βλαπτει να εχουν διαλογους περαν του συνηθες...τις βγαζει απο την ρουτινα και πιστεψε με η Μαρινα εδειξε να το αναζητα..!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3