Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βολτάροντας στα καταστήματα της αμαρτωλής περιοχής με το φίλτατο m+s, μπαίνουμε στο κατάστημα και καθόμαστε στο καναπέ. Πολύ προσεγμένος εσωτερικός χώρος, ξύλινα εσωτερικά χωρίσματα, ζεστή ατμόσφαιρα. Ο κύριος επί της υποδοχής μας ανακοινώνει δύο κοπέλες: Μαρκέλλα και Μαρία.

Έρχονται χαρούμενες και γελαστές και αμέσως μας μπαστακώνονται σε στάση cow-girl. "Επιθετικές πωλήσεις" σκέφτομαι αμέσως. Έχοντας τη Μαρκέλλα πάνω στα πόδια μου, άρχισε να αισθάνομαι τα φιλιά της στο μάγουλο, τις απαλές κινήσεις της και τα χέρια της να προχωρούν στα επίμαχα σημεία.

Στεκόμουν με απάθεια και προσπαθούσα να αποφύγω τις βιαστικές αποφάσεις. Μιας και είδε ότι δεν αναποκρινόμουν, σηκώνεται απότομα και φεύγει προς το πάνω όροφο ελαφρώς νευριασμένη. Ο m+s τα έλεγε με τη Μαρία (άλλη παλιά γνωστή του και αυτή Σπασίκλας).

Σηκωνόμαστε, καληνυχτούμε και πάμε παρακάτω. Υπερήφανος που απέφυγα ακόμα μία γοργόνα, βάδιζα αδιάφορος. Το παιχνίδι όμως το είχα ήδη χάσει. Η Μαρκέλλα είχε ερεθίσει ευαίσθητες χορδές μου, και η επιστροφή στο τόπο της ηδονής ήταν μονόδρομος.

Επιστρέφουμε στο κατάστημα, και χωρίς να την ξαναδώ, δίνω το αντίτιμο και μπαίνω στο δωμάτιο.

Απίστευτο design, προσεγμένα αντικείμενα, δυνατή pop μουσική (με ανέβασε πολύ), δυνατός κλιματισμός(αρχικά σκέφτηκα ότι ήταν υψηλή η θερμοκρασία, αλλά μετά το ντουζ αναθεώρησα), καθρέφτες μεγάλης επιφάνειας, επιλογές πολλαπλού φωτισμού (άφησα ανοιχτά μόνο όσα δε μπορούσα να σβήσω).

Μικρή παραφωνία η έλλειψη πετσέτας την οποία ζήτησα απ'τη Μαρία (αλήθεια γιατί με κοίταζε αποσβολωμένη; Χμμμ;) και το χαλασμένο "τηλέφωνο" της ντουζιέρας. Το πρώτο θέμα λύθηκε με το να λάβω σφραγισμένη πετσέτα μικρού μεγέθους, το δεύτερο πάλι έμεινε άλυτο.

Ακούγονται βήματα στην πόρτα. Μπαίνει η Μαρκέλλα.

Στο ύψος μου, κανονικού σωματότυπου, μακρύ σγουρό ξανθό μαλλί, smokey eyes, μάτια πράσινα, ενισχυμένο στήθος.

Πέφτω πάνω της και λατρεύω το κορμί της. Ανταποκρίνεται πλήρως.
Οι ουλές της επέμβασης στο στήθος της εξαφανίζονται απ'τα μάτια μου.
Οι καθρέφτες κάνουν τη δουλειά τους.
Σκύβει και χαζεύω τους γλουτούς της.
Δε χορταίνω να γλύφω το κορμί της.

Πέφτουμε στο κρεβάτι. Την καρφώνω βαθιά στα μάτια. Έχουμε συντονιστεί πλήρως.
Ηλεκτρισμός στην ατμόσφαιρα.
Με φιλάει στο σώμα, σημαδεύοντας το στήθος μου. Κάθε βολή της, βρίσκει στόχο.

Τουλάχιστον δέκα λεπτά είμαστε στα προκαταρκτικά και δε λέμε να προχωρήσουμε.
Μου'χει πάρει το μυαλό, και στιγμιαία ορμάω πάνω της σχεδόν βίαια.
Θέλω να της δώσω ότι μου δίνει απλόχερα.

Περνά μαεστρικά το λαστιχάκι και ξεκινά ένα βασανιστικό στοματικό. Το ζει έντονα.
Ανεβαίνει για cowgirl. Έχει τον απόλυτο έλεγχο.
Την πιάνω απ΄τη μέση και τη γυρίσω σε αποστολικό. Σκύβω να φιλήσω το στήθος της. Με ακολουθεί στο ρυθμό.

Τη σηκώνω για dogy. Γυρίζει το πρόσωπό της και δε σταματά να με κοιτάζει.
Ενδιάμεσο κενό με σύντομο στοματικό.
Ξαπλώνει ανάσκελα και μπαίνω μέσα της.

Δεν υπάρχει επιστροφή.

Ο ρυθμός ανεβαίνει.

Θέλει να τελειώσω μέσα της!

Και γω το θέλω!

Πέφτω πάνω της ξέπνοος.

Τα μέτωπά μας ενωμένα.

Δε μπορώ να πιστέψω αυτό που έζησα. Και όμως πρέπει.

Είναι πραγματικότητα και λέγεται Μαρκέλλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Μαρκέλα
TYRAEL
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
226
Πόντοι:
5.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2012
Πρέπει να το ζήσεις για να συμφωνήσεις. Κι εγώ συμφωνώ! Απόλυτα...για την απόλυτη ηδονή!
Ευτυχώς ήμουν μαζί σου και σε μάζεψα...χυμένο στα πατώματα με γόνατα τρεμάμενα κι εκείνο το μετέωρο βλέμμα της αγελάδας!!!!
Ερρίκοοοοοο.......πιάσε το γάντι!
14 Φεβρουαρίου, 2012
Στις τελευταίες 11 γραμμές είναι εμφανής ο επηρεασμός από Μυριβήλη.
14 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@myst...
τόσο χάλια ήμουν; Ντροπή
ο Ερρίκος ποιός είναι; Χμμμ;

@jay...
μαν, ήθελα να αποδώσω καρέ καρέ τις σκηνές που μου'χουν μείνει στο μυαλό. Σε κάποια πράγματα δε χωρά λυρισμός, αλλά ακριβή περιγραφή με λέξεις που κόβουν ξυράφι. Με είχε κερδίσει στο πρώτο λεπτό η κοπέλα.

Πολύ καλός ο Μυριβήλης, διάβαζα βιβλία του μικρός. Λογοτεχνίζω που και που, και ελπίζω να μην κουράζω τους συναδέλφους...
14 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χάλια;;;; Διάσπαρτος στα 4 σημεία του ορίζοντα! Στα έτη γνωριμίας μας δεν σε θυμούμαι τόσο γελαστό!

Για τον 77 αναφέρομαι που θα αποκτήσει αρκετούς αντιπάλους!

14 Φεβρουαρίου, 2012
καθόλου κακό να λογοτεχνίζεις, λατρεύω τις περιγραφές/κριτικές του bakalhs που παραπέμπει με την σειρά του σε Παπαδιαμάντη.
14 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν ξέρω για αντιπάλους, πάντως εγώ βρήκα ακόμα ένα καλό στανταράκι (το πρώτο ξέρουμε ποιό είναι Γλώσσα)
14 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχω αρκετους δε θελω αλλους
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7