Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824409
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη σαββατο 11/2 πρωι. κοριτσια κελλυ-αλεξανδρα-ρια-ζιζελ..ετσι και αλλιως για την αλεξανδρα πηγαινα ....περασμα στο πεντακαθαρο δωματιο (οπως παντα) , η αλεξανδρα πολυ καλη και με αρκετη διαθεση gfe και ολα καλα..

ενα ομως παραπονο εχω και μια απορια ταυτοχρονα..
η υπηρεσια πρεπει να ηταν αλλου-γιαλου...
στην επισημανση μου οτι σημερα εχουν προσφορα στις τιμες , με κυτταγε λες και της ελεγα για την τρυπα του οζοντος!!..της επαναλαμβανω αυτα ακριβως που μου ηρθαν στο email μου :

** Οι παραπάνω τιμές/προγράμματα αφορούν μόνο εσάς που είτε έχετε ενημερωθεί γιαυτές τις ειδικές μας βάρδιες απο το newsletter μας είτε απο το group μας στο facebook και δεν αφορούν άλλο κόσμο τυχόν περαστικό απο το studio σε αυτήν την βάρδια. Επομένως με την επίσκεψη σας στο studio απλά ενημερώστε την υπηρεσία μας για την ενημέρωση που έχετε και για το πρόγραμμα της αρεσκείας σας με της ανωτέρο τιμές.
Ευχαριστούμε για την προτίμηση σας
Studio Οriental **

και εκει μου ειπε ενα : " ααααα ναι ? "
με τα πολλα και αφου εξαφανιστηκε για 2 λεπτα το καταλαβε και περασα...

και λεω τωρα με το φτωχο μου μυαλο...δεν θα επρεπε σε ενα τοσο αρτια οργανωμενο στουντιο τουλαχιστον να ειναι ενημερη η υπηρεσια για τις προσφερομενες υπηρεσιες?
αν μη τι αλλο δειχνει αδιαφορια...
χωρια που (αν και δεν εχει τοση σημασια για μενα) οταν μπηκα μου λεει : εχετε ξαναρθει ε? και στην καταφατικη μου απαντηση λεει : ε τοτε να μη σε ρωτησω αν θες κατι...Χμμμ; ετσι και αλλιως δεν ηθελα απλα μου φανηκε καπως..

τελος παντων ολα αυτα δεν εχουν καμμια συγκριση με τις αναμφισβητητα ανωτερες υπηρεσιες και του χωρου και των κοριτσιων...απλα τα αναφερω για πιθανη βελτιωση..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
athal
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
4.209
Πόντοι:
6.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2012
Η συγκεκριμενη υπηρεσια ειναι σχετικα καινουρια στο μαγαζι κ ειναι λιγο ψαρωμενη ακομα...παντως γενικα, ειναι καπως...
13 Φεβρουαρίου, 2012
Σε δύο διαδοχικές μέρες δύο απανωτές κριτικές για την ίδια κοπέλλα με μέσο όρο
βαθμολογίας 8,92.Για μαλάκες ψάχνετε;
13 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

caracortado

τί ακριβώς εννοείς? λες να έχω συνεννοηθεί με τον athal που δεν τον ξέρω και δεν με ξέρει?

όσο για τη βαθμολογία καλύτερα ο admin να την καταργούσε, να μην καθομαι να γράφω για τα συστήματα αξιολόγησης(και βαθμολογίας).
14 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ελα πες την αληθεια! Εισαι κ συ οπως ολοι οσοι γραφουμε για το104 προμοτορες κ αγαπουληδες!Γλώσσα
14 Φεβρουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε iccaros μας τσιμπησανΛύπη ....δυστυχως τωρα αποκαλυφθηκε η ιδιοτητα μας Κουλ ..προμοτορες και αγαπουληδες του Φ104..Εμμμμ ειναι κεραμιδογατα ο caracortado...που το ανακαλυψε ο μπαγασας ?Χμμμ; τελος παντων απο εδω και περα ας ειμαστε προσεχτικοι και να μη γραφουμε για την ιδια κοπελλα την ιδια μερα..οκ? α ρε κατι νουμερα που υπαρχουν...Γλώσσα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5