Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 83 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Νάνσυ ήθελα από καιρό να την δοκιμάσω γιατί στις φωτογραφίες μου άρεσε πολύ.
Μπαίνοντας στο στούντιο με υποδέχτηκε η υπηρεσία, η οποία ηταν τυπική. Μου ανέφερε οτι έχει 2 κοπέλες και μου είπε τα προγράμματα. Η Σαμπρίνα βγήκε πρώτη η οποία είναι ενδιαφέρουσα περίπτωση, ψηλή-μελαχρινη-τουμπανο-συμπαθητικο προσωπο, εαν εξαιρέσεις το μαλλί που εμένα πρωσοπικά δεν μου άρεσε γιατι προτιμώ τις κοπέλες με αρκετα πιο μακρυα μαλλιά. Η συγκεκριμένη κάνει και πρωκτικό στα 90 ευρω. Η Νάνσυ ήταν στο δωμάτιο εκείνη την στιγμή. Οταν βγήκε είδα οτι δεν απέχει σχεδόν καθόλου από τις φωτογραφίες στο προσωπο. Στο σώμα είναι ελάχιστα πιο αδύνατη αλλά πολύ καλό.

Εδωσα το αντίτιμο, πέρασα στο δωμάτιο και μετά απο λίγο ήρθε και η Νάνσυ. Με χαιρέτησε και ξεκίνησε με φιλιά στο σώμα, από την μέση μέχρι το στήθος και μίνι αναστεναγμούς. Η πίπα απλά καλή, οχι κάτι τρομερό. Στο κυρίως πιάτο έκατσε αυτη από πάνω, αλλά το τελείωμα ήρθε "χειροκίνητα" γιατί δεν μπορούσα να έρθω σε πλήρη στύση. Αυτο συνέβη γιατί καθ' όλη την διάρκεια μου έδινε την εντύπωση ότι όλα γινόντουσαν μηχανικά και ότι ψιλο-βαριότανε. Αλλά από στησίματα ήταν φοβερη.

Τα προγράμματα: 50 απλό, 60 μασαζ, 70 σεξ σοου ή 69. Μου αναφέρθηκαν επίσης ελευθερο στοματικό και αυταρχικό τα οποία ήταν το ένα στα 80 και το άλλο στα 90 αλλά σορρυ παιδιά, δεν θυμαμαι τις αντιστοιχίες. Είχε και φουλ στα 100 άλλα χωρίς το ελεύθερο στοματικό Χμμμ; .Τι να πώ τώρα πάνω σε αυτό.. μάλλον θα κάνει τρομερό μασαζ Μεγάλο χαμόγελο

Πάρκινγκ όπως πάντα άνετο. Στο δωμάτιο έβαλα 9 γιατί πάλι δεν είχε παντόφλες.

Σημ: Είχα διαβάσει σε κάποιες κριτικές οτι είναι εγχειρισμένη. Εγω δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο. Αν κατάφερνε κάποιος από άντρας να γίνει τόσο πειστικά γυναίκα και είδικά ετσι όπως είναι η συγκεκριμένη, εγώ μόνο συγχαρητήρια για το αποτέλεσμα θα ήταν το λιγότερο που θα μπορούσα να δώσω

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού