Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η σεξουαλική πράξη διεξήχθη σήμερα, μεσημεράκι κατά τις 14.30.

Η τσατσά ευγενική και σοβαρή με ενημέρωσε ότι δούλευε η Νατάσα.

Πέρασα με το πρόγραμμα των 60ευρώ στο τελευταίο δωμάτιο του διαδρόμου της ηδονής.

Μετά από κανα 10λεπτο ήρθε και η Νατάσα.

Ρωσάκι με κοντό καρρέ μαλλί, καυλιάρικο προσωπάκι, βυζάρες τούμπανο, σφιχτό γυμνασμένο κορμί, με μικρό κωλαράκι και μαύρες μπότες (τις οποίες δεν έβγαλε καθ'όλη τη διάρκεια που διήρκεσε ο αγώνας).

Το μωρό δεν έχασε χρόνο και έπεσε πάνω μου στο κρεβάτι πλασάροντάς μου απλόχερα τους βύζους στην μάπα. Χόρτασα να τα γλύφω, να τα πιάνω, να χώνω το κεφάλι μου ανάμεσα τους. Το γκομενάκι μοσχομύριζε γενικά και η όλη φάση ήταν πολύ ερωτική. Βέβαια και εγώ είχα κάνει ντουζάκι πριν την επισκεφτώ.

Στη συνέχεια μου πέρασε σκουφάκι και με άρχισε μία πίπα όλο τρέλα. Βαθύ ρούφηγμα, ωραία τεχνική και αρκετή σε διάρκεια.

Μετά γύρισε σε στάση 69 και συνέχισε το πιπέτο, ενώ με τη σειρά μου της περιποιήθηκα το γλυκό μουνάκι και το κωλοτρυπίδι της. Της το ρούφηξα με μανία και έδειχνε να το απολαμβάνει και η ίδια (είμαι και μυστακοφόρος γαρ, οπότε η τριβή ήταν εντονότερη).

Μετά με καβαλίκεψε, και μου έκανε κάτι σπασίματα λεκάνης που έμεινα παγωτό. Πολύ δυνατή σε αυτή τη στάση, αλλά επειδή ένιωθα να πλησιάζει το τέλος, τη γύρισα σε ιεραποστολικό.

Μου έκανε τρελό άνοιγμα με τα πόδια της , σπαγγάτο κανονικό, και μου πέταξε το μουνάκι σε πλήρη θέα. Δεν άντεξα στη θέα και ξαναέπεσα με τα μούτρα και άρχισα να της γλύφω πάλι το μυδάκι. Το μωρό ξαφνιάστηκε αλλά της άρεσε. Αφού την έγλυψα για λίγο ξεκίνησα γαμήσι σε ιεραποστολικό, είχαμε εναλλαγές με αυτή στα πλάγια, με τα πόδια της στους ώμους μου, γενικά κορίτσι λάστιχο του σεξ.

Τελική ευθεία με αυτήν στα τέσσερα και εγώ όρθιος εκτός κρεβατιού. Έντονο πισωκολλητό, γλύψιμο της κωλοτρυπίδας της κατά διαλείμματα, ενώ το γκομενάκι αναστέναζε με πολύ καυλιάρικη φωνούλα.

Μετά την έριξα και πάλι στο κρεβάτι και τελείωσα μέσα της σε ιεραποστολικό.

Μου έβγαλε το προφυλακτικό, πήγαμε στο νιπτήρα πλυθήκαμε, σκουπιστήκαμε, με έδωσε ένα ρουφηχτό φιλί στο μάγουλο και αποχώρησε με χαμόγελο.

Τελικός Απολογισμός : θεωρώ ότι με 60ευρώ που έδωσα το μωρό με δικαίωσε πλήρως και ίδρωσε το στριγκάκι της για να με ικανοποιήσει πλήρως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
gabetsos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
12
Πόντοι:
601
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2012
Για κάποιους ο έρωτας περνά από το στομάχι...
Για άλλους, πχ Νατάσσα, περνάει από την κωλοτρυπίδα... και ήμουν τόσο κοντά...
Κρίμα που δεν είχα διαβάσει την κριτική σου πριν πάω να τη βρώ...
Αισθάνομαι σαν να πήγα αδιάβαστος...Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1