Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επίσκεψη κατά τις 12.00 σήμερα.

Ένας συναγωνιστής στο δωμάτιο και γενικά νέκρα από πλευράς κίνησης.

Η υπηρεσία αδιάφορη γενικά, με ενημέρωσε ότι η κοπέλα ξεκινάει απλό από 30, 40 ευρώ με ερωτικό μασάζ, 50 γυμνό τσιμπουκάκι ή ισπανικό και τα ρέστα δεν θυμάμαι (νομίζω 80 κουλουράκι και πάνω από 100 τζακουζάκι).

Δίνω 40 ευρώ και εισέρχομαι στο δωμάτιο.

Σε κανά 5λεπτο ήρθε και το μωρό.

Μικρούλα Ρουμάνα, 22 Μαϊών (τα κλείνει την άλλη εβδομάδα κατά τα λεγόμενα της), μικρό γλυκό στρογγυλό προσωπάκι, μικρό κωλαράκι, βυζάρες φοβερές Γλώσσα και μακριά ξανθά μαλλιά.

Στα του αγώνα τώρα :
Ξεκίνημα με μασαζάκι (τίποτις το ιδιαίτερο), αρκετά ομιλητικό το γκομενάκι, αλλά αγέλαστο γενικά, στη συνέχεια πέρασμα καπότας με το στόμα και ένα καλό σχετικά πιπέτο χωρίς χέρια.
Εν συνεχεία με καβάλησε,αλλά δεν το'χει η κοπελιά, οι κινήσεις της ήταν ψιλοάγαρμπες και δεν με έφτιαξε.
Κατόπιν προτροπής μου τη γύρισα από κάτω. Η κατάσταση βελτιώθηκε αισθητά, φώναζε κιόλας δυνατά καθώς τη γαμούσα, αλλά την έβλεπα σφιγμένη .
Τη γυρνάω στα τέσσερα, βάζει και το μαξιλάρι από κάτω της και μου πετάει το μινιόν κωλαράκι της τούρλα. Ωραία θέα γενικά αλλά θέλει δουλειά το μωρό ακόμη (κατ'εμέ).
Δεν μπορούσα να χύσω οπότε της ζήτησα να με τελειώσει με πίπα (με προφυλακτικό).
Τον βούτηξε στο στόμα της και μετά από κανα 5λεπτο τελείωσα.
Γενικά ωραία παρουσία, αλλά το γαμήσι που κάνει είναι μηχανικό, δεν βγάζει τη καύλα που περίμενα για τα δικά μου γούστα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Εβελίνα
gabetsos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
12
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2012
Χάλασε η Εβελίνα σε σχέση με το ξεκίνημα.

Κρίμας.
P
pz89
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1