Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161881
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σαββατόβραδο… μετά τις 10. Όλη μέρα δούλευα… Για να ξεσκάσω, είπα να κάνω μια τσάρκα πριν πάω σπίτι. Στο Βαρδάρη γινόταν το έλα να δεις…. Οι δρόμοι γεμάτοι από αγρότες κοπαδιαστούς… να ψάχνουν (Έκθεση Agrotica γαρ) και Λίβυους τραυματίες με πατερίτσες να ψάχνουν κανα ξανθό μουνί για να ξεχάσουν τα βάσανά τους…Χαμόγελο
Πάτησα γκάζι και έφυγα για Μύλο μεριά…. Στην Ανδρέου Γεωργίου, το parking, σωστή κόλαση. ΟΙ παρκαδόροι πιο πολλοί από τα παρκαρισμένα, και οι καντίνες πιο πολλές από τα μπουρδέλα. Ακριβώς μπροστά στο La Famme βρήκα ανέλπιστα να παρκάρω.Μεγάλο χαμόγελο
Ο Μεγάλος μου έστειλε FAX, σκέφτηκα….Χμμμ; Θα ανέβω και αν δουλεύει η Πάολα που είναι στο wish-list μετά από όσα διάβασα γι αυτήν, θα καρφωθώ και άσε την τσάρκα γι άλλη φορά.
Πράγματι ήταν η Πάολα.Μεγάλο χαμόγελο Λεπτή μελαχρινή μικροκαμωμένη με κατάμαυρο ίσιο μαλλί, απίστευτα γαλανά μάτια, μύτη μπουγατσομάχαιρο και γλυκό χαμόγελο… Ξέρω ότι η περιγραφή μου δεν πολύ-στέκει αλλά σκεφτείτε την… Barbra Streisand.Χμμμ;
Επί του θέματος τώρα… Πήρα το πρόγραμμα με το γυμνό 69 για 60. Το μαγαζί άριστο, το δωμάτιο θα μπορούσε να είναι λίγο πιο ζεστό, το στρώμα λίγο πιο σκληρό.Money Mouth
Η Πάολα ήρθε σε λίγα λεπτά, για κανά πεντάλεπτο χαϊδευόμασταν, ανταλλάσσαμε φιλιά με πάθος, και κατέληξε στα γόνατα δίνοντάς μου μια πρώτη γεύση από την τέχνη της στην πίπα. Βαθειά, χωρίς χέρια, σε δευτερόλεπτα ο Γιακουμής είχε γίνει turbo…Κουλ
Την σήκωσα και την ξάπλωσα στο κρεβάτι. Της άνοιξα τα ποδαράκια και γεύτηκα το όμορφο και πεντακάθαρο μουνάκι της για κανα δυό λεπτά. Αυτή έδειχνε να εκτιμά τη τέχνη μου… στο άγγιγμα του μυδιού…ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
Συνεχίσαμε με 69 όπου τα έδωσε όλα. Σε κάποια στιγμή φοβήθηκα ότι θα με τελείωνε…Ντροπή οπότε έσφιξα τα μπούτια μου και ακινητοποίησα το κεφάλι της με τον Γιακουμή τουλάχιστον μισό μέσα στο στόμα της. Με το κεφάλι της ακινητοποιημένο συνέχισε να με γλύφει με την γλώσσα της ενώ ταυτόχρονα από την μέση και κάτω άρχισε να έχει… μικροσπασμούς.Εμμμμ
Από το σημείο εκείνο και μετά θόλωσα… Δεν θυμάμαι πώς μου φόρεσε τον σκούφο αλλά την θυμάμαι να χτυπιέται επάνω μου σε reverse cow girl αλλά και με φάτσα προς εμένα. Τα καθίσματά της ήταν τα πιο βαθειά που μου έχει κάνει επαγγελματίας…Μεγάλο χαμόγελο
Λίγο ιεραποστολικό για να της επιστρέψω με παθιασμένο γλωσσόφιλο τα ζουμιά της και άγριο σπρώξιμο με κόντρα στο κάτω κάγκελο του κρεβατιού. Της ζήτησα να με κοιτάει καθώς τη γαμάω και η τύπισσα άνοιξε τα μάτια της και με κοίταξε στα μάτια ενώ το πρόσωπό της ήταν αστεία παραμορφωμένο από την καύλα… Αν αυτό το κοίταγμα ήταν fake, η τύπισσα είναι για πολλά Oscar.Μεγάλο χαμόγελο
Ακολούθησε πισοκολητό με τα μπουτάκια της κολλημένα μεταξύ τους, εμένα όρθιο στο πάτωμα και το κωλαράκι της ολοστρόγγυλο να με προκαλεί να σπρώξω γρήγορα και δυνατά ενώ αυτή βογκούσε πνιχτά… Δεν άντεξα για πολύ… Το δεξί μου χέρι σηκώθηκε, της χάρισε ένα δυνατό μπάτσο στο κωλομέρι και σε κλάσματα του δευτερολέπτου κατέθεσα…Ντροπή
Πήγε να διαμαρτυρηθεί γιατί σίγουρα πόνεσε αλλά όταν κατάλαβε τι έγινε, την πιάσανε τα γέλια και πέσαμε και οι δύο στο κρεβάτι γελώντας δυνατά…Μεγάλο χαμόγελο
Συμπέρασμα: Απλά, μία από τις καλύτερες καταθέσεις όλων των εποχών. Το πιπίνι μου έκανε ένα τεράστιο click, αλλά και όλα τα χατίρια… Την συνιστώ ανεπιφύλακτα… Χωρίς ενδοιασμούς, εγώ θα ΞΑΝΑ-ΠΑΟΛΑΝτροπήΝτροπήΝτροπή

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Πάολα
Midastouch
Μέλος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
6
Πόντοι:
81
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2012
Ωραίος, καλά της έκανες της μικρής, ωραία την πήδηξες, αχόρταγη μου φάνηκε και μένα. Για να δούμε είναι λίγο νωρίς ακόμη για μακροχρόνια συμπεράσματα, αλλά το πιπίνι έχει όλα τα προσόντα για να αφήσει εποχή.

Για πες όμως μια λεπτομέρεια. Τι εσώρουχα φορούσε???? Αν ήταν κάτι ροζάκια, όπως όταν την συνάντησα εγώ, πιθανόν ξέρεις να είναι της Σιμόνας, μιας που φεύγοντας από το κατάστημα άφησε όπως έχει λεχθεί τα ρούχα της εκεί, οπότε μπορεί να της δίνουν και άλλη ενέργεια.!!!! Έτσι για να πιάσουμε λίγο και τα μεταφυσικά.Μεγάλο χαμόγελοΣπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1