Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 68 10
Sex Studio 83434
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πηγα να βρω την Μαγια αλλα δεν δουλευε και μου ειπε η τσατσα οτι δουλευει μια Ρουμανα ονοματι Ντεζη.Κανονικη σε υψος γυρω στο 1.65 μελαχρινη,ωραιο προσωπακι για αυτο με τραβηξε κιολας,αδυνατο σωματακι με λιγο πατσοκοιλια και Αβυζη τελειως.Μου λεει η τσατσα 40 ευρω με ελευθερο στοματικο και της προτεινω μεσα και το Γλειφομουνι.Ρωταει την κοπελα και συμφωνει και περναω μεσα στο αριστερα μεγαλο δωματιο.Μπαινει μεσα η κοπελα οπου δεν μιλαει καθολου Ελληνικα και βγαζει ενα μωρομαντηλο και μου καθαριζει σχολαστικα τον Πουτσο μου.Της λεω να κανουμε 69 και λεει μου λεει Οχι,μα της λεω πληρωσα για Γλειφομουνι και μου λεει θα μου κανει Πιπα και μετα θα της κανω και εγω, και οχι Ταυτοχρονα!!Εκανε μια μετρια προς καλη Πιπουλα θα ελεγα μονο το 'κεφαλακι'βεβαια και οχι μεχρι την ριζα.Μετα απο κανα 2λεπτο ξαπλωνει και ανοιγει τα ποδια για να την Γλειψω και εγω,και μου ερχεται μια ''ΜΠΟΧΑ'' αλλο πραμα.Φυσικα και δεν την εκανα αλλα αρχισα να ξενερωνω και την εβαλα σε σταση ιεραποστολικο και αρχισα το Γαμησι.Την γυρναω στα 4 μετα οπου καθως την Θοπευα.. μου ερχοταν παλι ΨιλοΜποχα και σταματαω αποτομα και της λεω να μου παρει Πιπα οπου και Αρνηθηκε επανειλειμμενως απο προτροπες μου.Τελικως μου τραβηξε μια 'Μαλακια' και τα σκαγια πηραν αυτην στο χερι και επεσε και στα σεντονια.Οταν βγηκα τα 'Εψαλα'και στην τσατσα για να μη μας περνανε και για Μαλακες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντέζη
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού