Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280622
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεσημεράκι Δευτέρας και κάποιες επαγγελματικές υποχρεώσεις με υποχρέωναν να περάσω από την περιοχή. Εχοντας τσεκάρει ότι εκείνη την ώρα δούλευε η Λάιμα δεν μπορούσα να αφήσω την ευκαιρία να πάει χαμένη. Είμαι τακτικός πελάτης της (όσο το επιτρέπουν οι συνθήκες βέβαια) στο Βουλιαγμένης 68 οπότε θα ήταν ωραίο να την επισκεφθώ και σε έναν άλλο χώρο, έτσι για αλλαγή. Για τη Λάιμα δε χρειάζονται πολλά λόγια. Πιστεύω ότι έχει αναπτυχθεί μια ιδιαίτερη χημεία ανάμεσά μας με αποτέλεσμα να περνάμε πολύ καλά και οι δύο. Μετά από έναν εγκάρδιο ασπασμό στο σαλόνι και ολιγόλεπτη αναμονή στο ευρύχωρο και πεντακάθαρο δωμάτιο, ήρθε και ξεκινήσαμε τα παιχνίδια από τον καναπέ. Χάδια, φιλιά αριστοτεχνική πίπα που κράτησε για αρκετή ώρα, ώσπου σηκώθηκε όρθια και όπως ήμουν καθισμένος στον καναπέ μου πρόσφερε κυριολεκτικά το μουνί στο πιάτο. Τρελάθηκα! Μετά από τη δική μου περιποίηση, ακολούθησε δεύτερος γύρος πίπας και στη συνέχεια μεταφερθήκαμε στο κρεβάτι όπου αλλάξαμε τουλάχιστον τρεις στάσεις με ενδιάμεσο καραμέλωμα και τελείωμα στην κορμάρα της. Μείναμε λίγη ώρα στο κρεβάτι να χαλαρώσουμε με κουβεντούλα και χάδια. Με χαιρέτησε με ένα τρυφερό φιλί, έκανα το ντουσάκι μου και έφτγα. Αλλη μια μοναδική ερωτική συνεύρεση με τη Λάιμα είχε τελειώσει. Ελπίζω οι καταστάσεις να μου επιτρέψουν η επόμενη να είναι σύντομα...
ΥΓ: Για να μην τν αδικήσω, οφείλω να πω ότι στην ίδια βάρδια δούλευε και άλλη μια κοπέλα, η Αντζελα, ιδιαίτερα εντυπωσιακή και με ύφος που σε προκαλεί να περάσεις μαζί της, αλλά εγώ είχα κάνει από πριν την επιλογή μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάιμα
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού