Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403440
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η βραδιά απαιτούσε εγγυημένη κατάθεση,που λένε και οι Τράπεζες. Δεν είχα όρεξη για πειραματισμούς και νέες εμπειρίες και ήθελα να πάω κάπου να περάσω καλά. Έτσι, μετά από αρκετούς μήνες αποφάσισα να πάω στην Αλίνα. Η Αλίνα,το χω ξαναγράψει ,είναι η κοπέλα που με "ξεπαρθένεψε" στο χώρο των στούντιο και κατέχει μια σημαντική θέση στην καρδιά μου . Το στούντιο γνωστό. Χωρίς να είναι ιδιαίτερα χλιδάτο, παρέχει όλα τα απαραίτητα για την προετοιμασία και την πραγμάτωση της συνευρεσης. Ντουσιέρα,τηλεόραση,καθαρό και πολιτισμένο περιβάλλον. Η υπηρεσία επίσης γνωστή. Φάνηκε ότι χάρηκε ειλικρινά που με είδε μετά από τόσους μήνες. Απλό πρόγραμμα των 50. Μόλις μπήκε η Αλίνα στο δωμάτιο έγινε το έλα να δεις. Ένιωσα σαν να βρισκόμουν μετά από καιρό με την κοπέλα μου. Αγκαλιες, φιλιά, ερωτήσεις, συζητηση, αναπόληση παλιών εμπειριών και συνευρεσεων. Ταυτόχρονα με την κουβέντα έπεφταν χάδια και φιλάκια παντού. Το σεξ ήρθε εντελώς φυσικά. Αφού με τη γλώσσα και τα χέρια της με έκανε να ανατριχιασω σε όλο μου το σώμα (από το λαιμό ως τους αστράγαλους) αρχίζει να παίζει με τη γλώσσα της πάνω στα @@ και το πέος. Κάποια στιγμή το βάζει όλο στο στόμα και ξεκινάει μια μαστόρικη πίπα χωρίς χέρια. Το στοματικό της είναι από τα καλύτερα της πιάτσας. Η όλη φάση με έκανε τούρμπο. Τότε ξαπλώνει ανάσκελα και έρχομαι από πάνω της. Προτιμώ το ιεραποστολικό για να έχω τη δυνατότητα να απολαμβάνω το Πρόσωπο και τα χείλη της. Κράτησαμε έναν αργό, τρυφερό ρυθμό και μετά από αρκετά λεπτά κατέθεσα. Όμως δεν τελειώσαμε εκεί. Η συνεδρία μας συνεχίστηκε για πολύ ακόμη με κουβεντούλα, πείραγματα και πολλά γέλια. Όταν ήρθε η ώρα να αποχωριστούμε ένιωσα "γεμάτος". Έφυγα πλήρως ικανοποιημένος ψυχει τε και σωματι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού