Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367826
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
καθότι έλειπαν τα πουλέν μου (Νικολ - Μαρια Σερβα κτλπ) ειπα να δοκιμάσω τη Μιχαέλα( αν και ειχε διφορούμενες κριτικές ειπα να εχω δικιά μου γνώμη) που πολύ καιρό την ζαχάρωνα. Με το που φτάνω και μπαίνω ήταν πριν από έμενα 2 ξένοι ασιατικής καταγωγής ( και το παρουσιαστικό τους το μαρτυρουσε και η γλωσσά που μιλούσαν ) το οποίο με χάλασε αρκετά ( αν αρχισουν και στα στούντιο να πηγαίνουν Πακιστανοι τα χάλια μας ) τες/πα μπαινω στο δωμάτιο περιμένοντας τη Μιχαέλα , όσον αφορά την εμφάνισή ειναι αυτο που δειχνυν οι φωτο εντυποσιακο πιπινακι με ωραίο λεπτο σωματακι και ωραίους σιλικονατους βυζους . Λιγα προκαταρτικα στην αρχη , μετρια πιπα με το που την βάζω απο επάνω μετα απο μισό λεπτό ήθελε να αλλάξει στάση Λύπη δείχνοντας σαφώς οτι είχε βαρεθεί και ημουν ο απο τους πρωτους πελατες ειχα παει 12:30 , αρα δεν υπάρχει η δικαιολογία ότι ήταν κουρασμένη) μετα κανουμε στα 4 και ιεραποστολικό και έχυσα . Συνολικα μου εδειξε οτι βαριόταν και βιαζόταν ( οση ώρα ηταν μεσα δεν χτύπησε κουδούνι). Οποτε πρωτη και λογικά τελευταία φορα με την Μιχαέλα ...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 26, 2012
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
drizzt
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
758
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού