Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 36 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ναντια για οσους δε την ξερουν ακομα ειναι μια Ρωσσιδα 39 ετων,ομορφη στη φατσα,σπασμενη στο σωμα με κρεμαστα βυζια με μεγαλη ρωγα,φαρδυ κωλο με τα πρωτα ιχνη κυτταριτιδας αλλα και ατελειωτη ορεξη για πηδημα που δειχνει να μην της φευγει.Εγω τωρα ειχα να την παρω πανω απο ενα χρονο και οπως ειδα δεν εχει αλλαξει καθολου σε συμπεριφορα.Δουλευει κι εδω χωρις τσατσα οποτε μολις με ειδε στο σαλονι αρχισε τα χουφτωματα και τα γλωσσοφιλα,με καυλωσε αμεσως και μπηκα μιας και την ειχα πεθυμησει σιγα σιγα.Εδωσα 50ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι και οπως μου ειπε οταν περασει η κριση θα της δινω 100ε για το ιδιο προγραμμα και φυσικα ξεκαρδιστηκαμε στα γελιαΜεγάλο χαμόγελο.Το'χει αυτο η Ναντια να λεει ατακες και να δειχνει μονιμως μια τρελιαρικη διαθεση.

Τελοσπαντων μπηκα στο ομορφο δωματιο οπου κυριαρχει το κοκκινο χρωμα ηρθε και η Ναντια και μολις με ειδε οτι χαϊδευα τον πουτσο μου επεσε πανω μου,μου ειπε να μην το πειραζω και τον πηρε κατευθειαν στο στομα οπου με εκανε τουρμπο σε δευτερολεπτα.Σηκωθηκε ορθια να ξεντυθει κι εγω πηγα απο πισω της κι εχωσα το εργαλειο αναμεσα στα κωλομαγουλα να τριβεται στο μουνι.Γουσταρε κι αυτη οποτε εσφιξε τα μπουτια και τον εφερε οσο πιο μπροστα γινοταν και γυρισαμε στον καθρεφτη και μου λεει....Κοιτα εχω κι εγω πουτσο!
Μετα καθισε στο κρεβατι και μου πηρε ενα καταπληκτικο βαθυ τσιμπουκι ετσι οπως ημουν ορθιος.Την εστησα στα 4 στην ακρη του κρεβατιου,τον τουρλωσε καλα και αφου της εγλειψα την πεντακαθαρη σουφρα με αφησε να τριψω και τον πουτσο πανω της για λιγο.Με τραβηξε με μανια στο κρεβατι οπου ειχαμε ενα ξεσπασμα με βαθια παθιασμενα γλωσσοφιλα και μου ζητησε να της γλειψω το μουνι.Σαλιωσε και ενα δαχτυλο της για να ανοιξει τον κωλο της ωστε να με αφησει να της βαλω κωλοδαχτυλο.Την εγλυψα αρκετη ωρα,δεν ηταν ιδιατερα εκδηλωτικη για ακομα μια φορα στο γλειφομουνι,ξανα τσιμπουκι,τελειο περασμα καποτας και καβαλημα απο πανω.Το εκανε αργα και συγχρονως εσκυβε για γλωσσοφιλα.Μετα απο λιγο μου ζητησε να κανουμε την αγαπημενη της σταση οπου στηνεται στα 4 αλλα σηκωνει πολυ πλαγια το ενα της ποδι, οπως κατουρανε τα σκυλια δηλαδη και σου ζηταει να κλεισεις σφιχτα τα ποδια σου στο δικο της ενω αυτη τριβει το μουνι.Εμενα δε με βολευει ετσι αλλα αυτη λεει καθε φορα οτι χυνει πανω εκει.Ε αφου εχυσε και σημερα την εστησα απο κατω να τη γαμησω οπως θελω,μου τσιμπουσε και τις ρωγες και αφου της ζητησα 2-3 φορες να σταματησει να μιλαει την εχυσα πολυ δυνατα ενω αυτη συνεχισε να χαζολογαει.

Ε ενταξει...Για τη Ναντια εχουν γραφτει 100 φορες εδω μεσα οτι ειναι τελεια και καλη με ολους.Δε εχει χορτασει πουτσο αυτη γυναικα οσο καιρο δουλευει και μαλλον δε θα χορτασει ποτε.Εξυπηρετικη,φιλικη,μαστορισσα στο σεξ και οποιος δε δοκιμασε ακομα χανει.Το μονο μικρο της μειονεκτημα ειναι οτι μιλαει πολυ.Αφου μολις ετοιμαστηκα να φυγω με πηρε στο σαλονι και με ξαπλωσε στον καναπε για να με χαρει λιγο κι εκει οπως ειπε και τελικα με κρατησε κανα 20λεπτο και μου μιλουσε για διαφορα προσωπικα της θεματα.Καλη γυναικα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2012
Όνομα κοπέλας
Νάντια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.480
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού