Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 11 10
Sex Studio 50338
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Χτες βράδυ μετά τις 19,45 κατάθεση στην Στέλλα.
Με το GPS που κάνα στο θρεντ Δράμας το βρήκα με την μια το Στούντιο !
Η Στέλλα ξανθός μουναρος 1,70 μ . από Τσεχία 23-25 χρονών με μεγάλα τιτς και έχει τατοο στο δεξί της βυζί της .
Με υποδέχτηκε ο ιδιοκτήτης του Στούντιο. Του ανάφερα και για το σαιτ και χάρηκε πολύ δεν το γνωριζε με ειπε το μαθε από μένα.
Η Στελλα εχει ένα προσωπάκι σαν λαγουδάκι όταν πάει να γελάσει βγάζει τα δυο δοντάκια της έξω και με καύλωνε με τα χάδια της. Σου βγάζει θετική ενέργεια το κορίτσι στην ευγένεια και στο κρεβάτι . Γενικά οι Τσεχες το έχουν , μου θύμισε την Ντενισσα στις κινήσεις !
Μόνο δεν δίνει γλωσοφιλα και κωλο ! Όλα τα άλλα τα κάνει , με συνεοηση για την ταρίφα.
Πολύ καλή στην δουλειά της έγινε κατάθεση των 30 ευρώ το απλό..
Με το ίδιο σύστημα δουλεύουν και οι άλλες κοπέλες .
30 ευρώ το απλό πιπα και γαμησι !Τα υπολοιπα με τις κοπελες κάθε μια κανει διαφορετικα γουστα με ειπε ο ιδιοκτητης.
Από προκαταρτικά η Στέλλα αξιζει . +10
Πιπα πολύ καλή +10
Μου κάνε και καραμπαλινκ ! +10
Στις στάσεις τα πήγαμε αψογα, τις καναμε όλες , μεχρι που μούσκεψε το μουνακι της.
Μετά από λίγο ήρθα κι γω στην πλάγια στάση είναι η αγαπημένη μου στάση και της Στέλλας της άρεσε μου είπε.
Δεν βιάζεται καθόλου στο κρεβάτι με άφηνε να πιάνω να φιλώ να δαγκώνω τα βυζιά της και τις ρώγες της.
Το ίδιο και η Στέλλα με δάγκωνε και με τσιμπαγε τις ρώγες μου.
Από καθαριότητα χώρου +10 !
Συμπεριφορά τσατσου {ιδιοκτήτη} άψογη .
Παρκινγκ έχει αρκετό χώρο !
Η Στελλα θα κατσει ακομα λιγες μερες οσοι προλαβατε σπευσατε συναδελφοι !
Ηταν από τις 3.1.2012 στο Στουντιο κριμα αμα το ξερα πιο μπροστα θα πηγαινα σχεδον κάθε ΣΚ !
Έφυγα ευχαριστημένος θα ξαναπαω φυσικα και να δω και τις άλλες κοπέλες που θα φερει !
Την προτείνω σε όλους . Σπεύσατε πιπινο-κυνηγοίΧαμόγελο

Τα αλλα προγραμματα απλα τα τσεκαρα στις υπηρεσιες της κοπελας για να μην γινει τυχον παρεξηγηση.Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 15, 2012
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
kouklakis
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
72
Likes:
42
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2012
Ημερ/νια επίσκεψης μου ηταν την Κυριακη 22-01-2012 και οχι 15-01-2012 που αναγραφεται πιο πανω , για το λαθος που γινε ζητω συγνωμη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1