Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 240 10
Sex Studio 330028
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
μετα απο πολυ καιρο που ειχα να παω στο συγκεκριμενο στουντιο ειπα να περασω σημερα το πρωι απ τη γειτονια να δω τι παιζει.παρκαρισμα σχετικα ευκολα στα γυρω στενα και αφοβα αφου ηταν πρωι(το βραδυ ειναι φουλ στα τραβελια και στα μαλακισμενα που σπανε αμαξια).η τσατσα ευγενικη πηγε να μου πει ολα τα προγραμματα αλλα την σταματησα και της ειπα πως η εποχη σηκωνει μονο το απλο τα υπολοιπα μας τα πηρε η δεηΘυμόςτο δωματιο ηταν πεντακαθαρο με μοναδικο μειονεκτημα την ελλειψη μπανιερας.η κοπελα ειναι ενα εκφυλο ρωσιδι για πολλα καβλια(ξανθια,κοντουλα,κανονικο βυζι και μια κωλαρα ολα τα λεφτα)στον αγωνα ηταν αρκετα καλη και δεκτικη δυστυχως δεν αντεξα πολυ ωρα και εκανα μονο 2 στασεις,εγω απο πανω και στα τεσσερα οπου κατεθεσα με μανια και πολλα χαστουκια στα κωλομερια της.χρονος παραμονης στο δωματιο 15 λεπτα με το ζορι.αν καποιος γουσταρει και κουβεντα μιλαει καλα ελληνικα εγω ομως παω να γαμησω στα στουντιο και οχι να κανω φιλους οποτε με ωραιο τροπο της το κοψα.


υγ στα προκαταρκτικα ειναι μαστορισα,στη πιπα καλη μονο ηλικιακα με μπερδεψεΧμμμ;δεν την εκοψα παντως για πιτσιρικα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2012
Όνομα κοπέλας
Εμανουέλα
bk1981
Μέλος
Εγγραφή:
29 Σεπ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
5
Πόντοι:
26
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2012
''...αν καποιος γουσταρει και κουβεντα μιλαει καλα ελληνικα εγω ομως παω να γαμησω στα στουντιο και οχι να κανω φιλους...''


ZeroTolerance: ''καλα ρε Τσεγιεν...εσυ για να μιλησεις με την κοπελα πας στα μπουρδελα η για να γαμησεις????''

CHEYENNE : ''...Μιλαω για οτιδηποτε θεμα μπορει να φανταστεις...με πρωτοβουλία των κοριτσιων γινονται πολλες φορες οι συζητησεις, μιας και βλεπουν θετικη διαθεση απο λευρας μου για κουβεντα. Μου αρεσει να μιλαω με τα κοριτσια...''
Από την κριτική '' Το ταγκό της Νεφέλης……..''

Χα, χα, χα...
Μιλάμε είστε τα δύο άκρα...
24 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε εχουμε τις ελεεινιδες και μας ζαλιζουν με την παρλα τους δεν χρειαζομαστε και τις τανες.παντα πρεπει να εισαι ευγενικος αλλα τα πολλα λογια βλαπτουν την τσεπη σου και την αντικειμενικοτητα σου
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2