Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824183
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ηθελα απο καιρο να παω στην αμαντα, και την περασμενη παρασκευη τα ωραρια μας εκατσαν ενω και τα οικονομικα μου ηταν οτι πρεπει για ξοδεμα.
Η κοπελα ειναι κουκλαρα, αρκετα ψηλη με μακρια ποδια 2αρακι περιπου στηθος ,κωλο ζωγραφια αλλα και πολυ ωραιο τυπακι.
Δεν χρειαστηκε να περιμενω πολυ αφου εκεινη την ωρα ηταν διαθεσιμη οποτε στο πιτς φυτιλι την περιμενα κιολας στο δωματιο 3 του επανω οροφου.
To μωρο και αυτο καποια στιγμη μεσα και γινετε το ελα να δεις.
Αφου μου εχει πεταξει τα βυζια της στη μουρη μου το χερι της μου προσφερει μιας πρωτης ταξης μασαζ στα αρχιδια. Ωπα λεω καλα αρχισαμε, πριν προλαβω να ολοκληρωσω τη φραση ηταν ηδη αναμεσα στα σκελια μου και μου ρουφουσε τα μπαλακια με τη γλωσσα της.
Αφου μου περασε την καποτα πηρε σειρα και ο πουτσος μου στο ρουφηγμα που ηδη ειχε για τα καλα ξυπνησει.
Αν θα επρεπε να χαρακτηρισω την πιπα της με μια λεξη η μονη που μου ερχεται στο μυαλο ειναι : εκρηκτικη!
Η θεση της εντωμεταξυ αψογη μου επετρεπε πληρη επαφη με το μουνακι-κωλαρακι της τα οποια ανταποκρινονταν με τον καλυτερο τροπο στο χερι μου.
Πρωτη σταση δεν προλαβα να πω κατι ή να ζητησω αφου με την μια με καβαλησε και με παθιαρικο υφακι μου ζητουσε να την παρω δυνατα.
Η τεχνικη της αριστη τον επαιρνε ολο μεσα μεχρι να σηκωθει λιγο πριν βγει το πουτσοκεφαλο απο το μουνι της παλι να τον βαλει τερμα πατο.
Στην επομενη αλλαξια στα 4 η πρωτοβουλια ηταν πια δικια μου αλλα και με συνεχομενες δικες της παροτρυνσεις για πιο εντονο ξεσκισμα δοθηκε ρεσιταλ και απο τη μερια μου αλλα και απο την μερια της με κραυγες που σπαγαν τζαμια.
Περιττο να αναφερω οτι ο κωλος της ειναι αγαλματενιος και οταν ηταν στημενος ετσι μπροστα μου ενιωθα κατι απο επισκεπτης σε γκαλερι γλυπτικης.
Αναμφιβολα ολο το πακετο της εμφανισης-συμμετοχης της πιανει ταβανι για τα δικα μου κριτηρια, παντα τετοια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2012
Όνομα κοπέλας
Αμάντα
Μέλος
Εγγραφή:
31 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
3
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού