Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 96 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Είχα ανάγκη από σίγουρα καλό σεξ. Οι επιλογές μου ήταν πολύ λίγες για την αρχή της απογευματινής βάρδιας (δεν ήθελα πιό αργά, δεν είμαι και νυκτερινός τύπος). Διάλεξα Πατριτσια με απλό των 50. Αναμονή καθώς τα 2 δωμάτια ήταν γεμάτα. Αδειαζει το μεγάλο. Ντουζ. Και σε λίγο μπαινει μέσα χορεύοντας. Λιγοστές κουβέντες και απελευθέρωση πάθους: Ορμαει πάνω μου και το αντίστροφο. Από εμφάνιση δεν εντυπωσιάζει, αλλά είναι ηφαίστειο που βγάζει λάβα και σε καίει. Την σήκωσα πάνω (είναι και μικροκαμωμένη) και άρχισε η μάχη. Άπειρα γλωσσόφιλα και χουφτώματα. Παίξαμε μεταξύ μας αρκετή ώρα. Μου κάνει νόημα να τη γδύσω. Το παιγνιδι συνεχίστηκε με στόμα και με χέρια, στον κορμο και τις μπάλες. Εγώ δακτυλοσκοπήσεις. Ρουφούσα, έγλυφα στηθη. Φιλιά κάθε τόσα. Εναλλαγές με στοματικό (με λάστιχο). Το πράγμα είχε αγριέψει, νασου και τα βογγητά. Ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό και με αυτό τελείωσαμε. Πολλή ένταση και από τους δύο μας (από μένα προφανώς ήταν δεδομένη). Η Πατρίτσια δεν κουνούσε απλώς τη μέση/λεκάνη της (με τα πόδια της ανοιχτά ή γύρω μου), αλλά κυρίως τους μυς της πότε χαλαρώνοντας και πότε σφίγγοντας –δεν μιλάμε δηλ. για απλώς «στενή» φάση. Αυτά ενώ ΚΑΙ εγώ παλινδρομούσα. Απίστευτα πράγματα, έμοιαζαν σαν αληθινά, μπορεί και να ήταν. Μού έχει ξανασυμβεί αλλά όχι τόσο. Ούτε ζελέ ούτε κρέμες που στα στούντιο συνήθως πλακώνονται στα ζελέ οι κοπέλες και δεν νιώθεις και πολλά πολλά. Η γυναίκα είναι άλλο πράγμα. Με έλιωσε με μιά μόνο στάση. Τί εμπειρία για στουντιο! Αυτή η συμπεριφορά της με έκανε να γράψω το παρόν κειμενάκι. Πέσαμε ανάσκελα και οι δύο για να πάρουμε δυνάμεις. Μέχρι να βγει από το δωμάτιο τα άπειρα φιλιά.
Το στουντιο πολύ νοικοκυρεμένο και καθαρό με όλα τα απαραίτητα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2012
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.187
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2012
Η Πατρίτσια είναι η Νο 1 σε διάθεση,συμμετοχή και προσφορά, στουντιοκοπέλα της Αθήνας.
22 Ιανουαρίου, 2012
Μού έχει τύχει στουντιογυναίκες να έχουν σπασμούς (δεν αναφέρω ονόματα). Αυτή η εμπειρία ήταν κάπως αλλιώτικη. Την έχω ξαναζήσει στα στούντιο ή τις μασαζερί αλλά όχι τόσο δυνατή. Σίγουρα όμως όλες αυτές οι εμπειρίες δεν είναι συχνές. Γενικά δεν έχω γράψει γι αυτά ή τα έχω διατυπώσει κάπως καλυμμένα.

Συμφωνώ ότι η Πατριτσια είναι από τις 1-2 κορυφαίες επιλογές.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2