Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεψη στην Τανια αφου ειχα δει τις εντυπωσιακες φωτογραφιες της.Στο σαλοναρισμα ηταν εντυπωσιακη.Ξανθια,μελαχρινη,μετριο υψος μετριο προσωπο και στηθος στο οποιο η πλαστικη δεν ειναι και η καλυτερη που εχω δει.Εδωσα το 50ρικο στην αδιαφορη τσατσα και πηγα στο δωματιο,εκανα μπανακι και το μωρο ηρθε πριν να τελειωσω.Αφου ειπαμε μερικες κουβεντες μπηκαμε στο κυριως πιατο,τα προκαταρτικα δεν ηταν ιδιαιτερα με αποτελεσμα να μην τα θυμαμαι καν,αφου η ανορθωση επετευχθει περασμα προφυλακτικου και πιπα διαφορετικη απ ολες οσες μου εχουν παρει και αυτο γιατι χρησιμοποιει το σκουλαρικι της γλωσσας της και η πιπα της ειναι πολυ ερεθιστικη.Αποτελεσμα αυτης της πιπας και πολλων καυλων να αντεξω μονο σε μια σταση.Χωρις να κανει κατι το οποιο με χαλασε (εκτος απο το στηθος για το οποιο δεν φταιει αυτη)δεν με επεισε ωστε να την εχω στα υποψιν για 2η επισκεψη καποια στιγμη στο μελλον.Δωματιο με ντους,πετσετα και παντοφλες σφραγγισμενα,τηλεοραση δεν θυμαμαι αν ειχε και αεροθερμο λογικα πρεπει να ειχε.Παρκινγκ το αμαξι πανω στο πεζοδρομιο (εβρεχε εκεινη την μερα)γι'αυτο και το 5.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2012
Όνομα κοπέλας
Τάνια
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
28
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού