Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 218 10
Sex Studio 280624
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στην Βικτωρια γυρω στα Χριστουγεννα αν και θα ηθελα να ηταν ντυμενη Αϊ Βασιλιτσα δεν ηταν.Ξαναπηγα μετα απο καμποσους μηνες.Ο τσατσος συμπαθητικος και ομιλιτικος.Η Βικτωρια ξανθια,ψηλη(1,80),μικρο στηθος,χορταστικος κωλος δηλαδη κωλαρα και ωραια φατσουλα.Αφου εδωσα το 50ρικο περασα στο δωματιο και αφου περιμενα κανα πενταλεπτο ηρθε.Προκαταρτικα δεν μου εκανε εκτος απο κατι χαδακια πραγμα που δεν με πειραξε γιατι απολαυσα τα βυζια της και γενικα την χαμουρεψα αρκετα.Μην φανταστειτε τρελα πραγματα χερι στο μουνακι της δεν αφηνει.Αφου καυλωσα περασμα προφυλακτικου και μια τυπικη πιπα.Καθησε πανω μου για να απολαυσω τα βυζακια της το οποιο και εγινε και γυρισμα σε πισωκολλητο για να απολαυσω με την αισθηση της ορασης και της αφης την κωλαρα της.Αυτη ηταν και η τελευταια σταση γιατι εκει αδειασα το γενετικο μου υλικο.Αυτη η συνευρεση μου με την Βικτωρια ηταν αρκετα πετυχημενη.Πρεπει να βελτιωσει την τεχνικη της στην πιπα και δευτερο να παει και γυμναστηριο γιατι ειχε μερικα κιλακια παραπανω.Η Βικτωρια ειναι λιγο δηλαδη δεν θελει σαλια δαχτυλα κτλ.Το δωματιο μεγαλο με μπανιο,καθρεπτες,τηλεοραση και αεροθερμο. Ελπιζω να βοηθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2011
Όνομα κοπέλας
Βικτώρια
Μέλος
Εγγραφή:
14 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
28
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού