Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 563636
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχοντας διαβασει τις καλες κριτικες των αλλων συναδελφων για την Ελλη αποφασισα να περασω μια βολτα να δω τι παιζει (η ημερομηνια ειναι διαφορετικη για ευνοητους λογους). Εκεινη την ημερα ηταν 2 κοπελες στο στουντιο, και δεν υπηρχε πελατης οταν μπηκα αλλα ουτε και οταν εφυγα, νεκρα!! Θα συμφωνησω με τις αλλες κριτικες που υπαρχουν εδω για την Ελλη, η κοπελα ειναι ομορφη, γλυκεια, καθαρη, και εχει αρκετα καλη συμμετοχη. Δινει αρκετα φιλακια και γλυφει τα μπαλακια και περιξ προτου φορεσει τη σκουφια - ειναι ζεστη κοπελα και δειχνει οτι προασπαθει να ευχαριστησει τον πελατη. Στη περιπτωση μου δεν πηρε ακαποτο οπως στους αλλους συναδελφους, ισως αλλαξε τακτικη, ή να μην το εκανε σε μενα. Το ακαποτο παντως το αποφευγω για ευνοητους λογους. Η πιπα της ελλης παντως παιρνει αρκετη βελτιωση. Μου ειπε οτι ειναι Ελληνιδα, ωστοσο εχω την αισθηση οτι πιθανοτατα να ειναι αλβανη μεγαλωμενη εδω και γι'αυτο μιλαει καλα ελληνικα. Για να μη σας κουραζω αλλο, θεωρω οτι ηταν μια επιτυχημενη συνεδρια και οτι οι αλλες δυο κριτικες που υπαρχουν αντικατοπτριζουν την πραγματικοτητα. Στα αρνητικα, θα ηθελα να πω για το δωματιο το οποιο δεν ειχε καθολου ζεστο νερο στο νιπτηρα - για το ντουζ δεν ξερω τι επαιζε αφου ειχα παει φρεσκομπανιαρισμενος και δεν αποπειραθηκα να το χρησιμοποιησω. Επισης δε υπηρχε καθολου υγρο σαπουνι στη θηκη πανω απο το νιπτηρα. θα προτεινα λοιπον στις τσατσαδες να κανουν και καμια χρησιμη δουλεια περα απο το να λενε μονο το ποιημα και την παπατζα τους! Επισης ειναι απαραιτητο να χαμηλωσουν λιγο τις τιμες, το 50αρι πλεον ειναι παρα πολλα λεφτα για την εποχη που ζουμε, πρεπει να γινει και στα μπορδελα εσωτερικη υποτιμηση οπως λενε και τα λαμογια οι πολιτικοι μας. Οπως ειπα και πιο πανω δεν υπηρχε πελατης ουτε για δειγμα. Πιστευω οτι αν διατηρησουν αυτες τις τιμες σε λιγο καιρο θα βλεπουν το 50αρικο μονο σε αναμνηστικες φωτογραφιες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
22
Likes:
154
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού