Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 104 10
Sex Studio 150960
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το δρυμύ ψύχος μου δημιούργησε την ανάγκη μιας ζεστης αγκαλιάς. Τη βρήκα στη Νικόλ. Η εν λόγω Νικόλ, προς αποφυγή παρεξηγήσεων λόγω πληθώρας κοριτσιών με αυτό το όνομα, καταγεται από τη Ρωσία, έχει ύψος γύρω στο 1,65-1,70, σώμα με "σωστά" πιασιματα,μυτερά στήθη,κατάξανθα μαλλιά και πολύ συμπαθητικό και "καθαρό" πρόσωπο που της δίνει την εικόνα αγνής χωριατοπούλας. Δεν ξέρω για άλλους συναγωνιστες όμως εμένα αυτά τα πρόσωπα με τρελαίνουν. Επέλεξα λοιπόν το απλό πρόγραμμα και πέρασα στο δωμάτιο. Την ώρα που ακόμα έκανα ντους ,να σου και η Νικόλ. Με βλέπει, γδύνεται τελείως και ξαπλώνει στο κρεβάτι περιμένοντας με. Μόλις βγήκα από τη ντουσιέρα, μου αρπάζει την πετσέτα κι αρχίζει εκείνη να με σκουπίζει και ταυτόχρονα να μου γλειφει τις ρώγες. Έτσι με αυτόν τον απροσδόκητο τρόπο ξεκίνησαν τα προκαταρκτικά. Ξάπλωσα κι εγώ και άρχισα να την περιποιούμαι. Φιλιά στο λαιμό και το πρόσωπο,γλειψιμο στήθους κλπ. Τα ίδια και από την πλευρά της. Όταν ανορθωθηκε αρκετά το πέος μου βάζει το προφυλακτικό και ξεκινάει το στοματικό. Κράτησε αρκετά λεπτά και ήταν μπορώ να πω αρκετά καλό,όμως όχι από τα κορυφαία. Για παράδειγμα δεν είχε πολλές εναλλαγές και ποικιλία ούτε ασχολήθηκε καθόλου με @@. Ταυτόχρονα εγώ τη χάιδευα και τη δακτυλοσκοπούσα από κάτω. Στο σεξ ,που κράτησε αρκετή ώρα αλλάξαμε τρεις στάσεις. Πρώτα cow girl, στη συνέχεια ιεραποστολικό και τέλος πισωκολλητό. Το ιεραποστολικό ήταν αρκετά δυνατό και έπεσε πολύ σφυροκόπημα,έτσι όπως είχε ανοίξει τα πόδια,σχεδόν οριζόντια και στη συνέχεια με τα πόδια της στους ώμους μου. Όμως για κάποιον απροσδιόριστο λόγο δεν μπορούσα να τελειώσω με τίποτα. Μου ξαναπαίρνει πίπα για λίγα λεπτά και στήνεται για πισωκολλητό. Την παίρνω κι εγώ με αυτόν τον τρόπο όμως και πάλι δεν μπορούσα να καταθέσω. Τότε βγαίνω από μέσα της και αρχίζω τη διαδικασία του φραπέ ενώ με το άλλο χέρι της χάιδευα το μουνάκι έτσι όπως το είχα μπροστά μου στο πιάτο. Γιατί εκείνη εξακολουθούσε και ήταν στημένη στα 4. Έτσι με αυτόν τον τρόπο και έχοντας συνεχώς τη θαυμάσια θέα του πίσω συστήματός της,επιτέλους τελείωσα. Στη συνέχεια είχαμε πάλι ζεστές αγκαλιες και κουβεντούλα. Ο,τι μου αρέσει δηλαδή μετά το σεξ. Έτσι, πιστεύω ότι βρήκα άλλη μια αξιόλογη και αξιόπιστη περίπτωση για τις κρυες νύχτες του Χειμώνα και όχι μόνο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2012
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
irkanos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
122
Likes:
9
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού