Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825562
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα σασ απογευματινη επισκεψη στο πολιδιαφιμισμενο στουντιο φυλησ 104.
Το περασμενο σαββατο 7-1-12 και ωρα 7.30 . Η μονη διαθεσιμη κοπελα που εμφανισθηκε
ητανε η Δεσπινα . Μου λεη η κυρια τησ υποδοχης μαλον Αννα την λενε οτι η κοπελα κανη ολα τα προγραματα και εγω λεω θα προτιμησω ένα προγραμα τον 90 εβρο που εχει και πρωκτικο. Ανεβενω στο δωματιο του 1 οροφου σε ενα δοματιο περιποιημενο που μολισ ειχε καθαριση μια ξανθια κοπελα.
Τό δωματιο εχει και ντουζιερα την οποια προτιμησα με χαρα. Σε 15 λεπτα ερχετε και η Δεσπινα μολισ με αντικριζη μου λεη μωρακι τί κανησ και την ωρα που με πλησιαζη ξεκιναη
η πρωτη ξενερα . Μια αμιδρη οσμη ιδρωτα μου φανηκε οτι μυρισα. Δεν πειραζη λεω θα κανη μπανιο το κοριτσι και θα το παιξω μετα . Περιμενω περιμενω και η κοπελα αρχιζη τα χαδακια τησ λεω δεν θα κανετε μπανακι δεσποινισ ? εκανα μωρο μου πριν ανεβω μου λεη.
Τελος παντων λεω δεν βαριεσε ημουνα και τοσο καιρο αγαμητος μην χασουμε και το ενενηνταρι ασ παμε παρακατω
Την ωρα που αρχιζω και εγω ναα την παιζω και να πιανω
βιζια και κωλους και μουνια και να βαζω την γλωσα μου στο σωμα τησ υπηρχε μια μυρωδια απροσδιοριστη λεσ και ειχε να κανη μπανιο αρκετεσ ημερεσ. Μου περναη το λαστιχο και ξεκιναη ενα τσιμπουκι λεσ και το εκανε αγκαρεια . Θα μου πεση λεω δεν υπαρχη περιπτωση
ελα τησ λεω να το κανουμε πισοκολητο τουλαχιστον να αποφευγω την ιδρωτηλα που εβγαζε
απο το σωμα τησ τιγκα βεβαια στην κρεμα που ητε το εβαζα ητε όχι λες και γαμαγα γιαουρτι.
Την στιγμη λοιπον αυτή της λεω να τοβαλουμε στο κωλαρακι μπας και καυλωσω πιο πολύ και χυσω ετσι . Δεν το κανω από τον κωλο μου λεη μα λεο η ξανθια κυρια μου ειπε ότι το κανης
Κουβεντα στην κουβεντα ξενερωσα εντελως και λεω τακη παη το χρημα κοριτσι μου λυπαμαι πολύ γιατι νομιζα ότι οι αλβανιδες τον τιματε τον πελατη και ποιος σου ειπεοτι ειμαι αλβανιδα μου λεη ελληνιδα ειμαι .
Τελος παντων δεν ηθελα να κανω φασαρια ξεροντας από που ειναι η κοπελα αφου την εχω τιμηση και πριν ενα χρονο αλλου βεβαια και λεω δεν γαμιεται τακη παμε να φυγουμε ειτανε μια ατυχη στιγμη .
Ε συμβενουνε αυτα λεω εγω .
Μπαινω στο ντουσ κανω ενα μπανακι και αποχωρησα .
Δεν συνιστω βεβαια την συγκεκριμενη βεβαια κατεβαινοντασ υπηρχανε και αλλα κοριτσια αλλα οπου φυγη φυγη .
Συνοψιζοντασ θα πω στό αφεντικο του φυλησ 104 οτι το συγκεκριμενο κοριτσι δεν κανη για τον πολυδιαφιμισμενο χωρο του 104 .Δεν ξερη την δουλεια τησ και το σπουδεοτερο απο θεμα υγιεινησ ειναι απαραδεκτη συν οτι διαφιμιζετε για ελληνιδα ενω ειναι απο την αλβανια και συγκεκριμενα από τα τυρανα δεν εχω κατι βεβαια με την αλβανια γιατι και έγω αλβανιδα εχω παντρευτη ...αλλα προς τι ολο αυτό το ψεμα.
Και το σπουδαιοτερο ολων εχη ασχημη και επιθετικη συμπερηφορα διοτι την ωρα που κατεβαινα τις σκαλες και νομιζοντας οτι εχω φυγη το ιβρεολογιο προς το πρωσοπο μου ητανε χειροτερο και απο του χειροτερου αλητη αυτα φιλοι μου πρεπει να τα λαβη σοβαρα το αφεντικο του 104 .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

45 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 30
1 2 3 4 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2012
ΕλεοοοοοοςςςςςςΘυμός

φτανει πιααααααααMoney Mouth

ρε ορεστη, ρε ray, κυλησε ο τεζτερης και βρηκε το καπακι....

τελειωστε το επιτελουςΘυμός
K
KELARA
20 Ιανουαρίου, 2012
εγώ θα πω το εξης.για άλλη μια φορά κάποιος έγραψε κάτι αρνητικό προσέξτε οχι το στούντιο αλλα για μια κοπέλα.δεν ξέρω αν είναι αλήθεια η όχι και δεν εχω και λόγους να τον αμφισβητήσω.αυτό όμως που βλέπω για άλλη μια φορά είναι ότι ορισμένοι έσπευσαν αμέσως να υπερασπιστούν το στούντιο.έχω δει άπειρες αρνητικές κριτικές και για κοπέλες που είναι σιγουρακια αλλα δεν δουλεύουν στο φ104.κάνεις όμως δεν έχει βγει να γράψει τίποτα.εδώ όποια αρνητική κριτική αμέσως είναι κακόβουλη ψεύτικη εσκεμμένη.δηλαδή ρε μάγκες δεν υπάρχει περίπτωση κάποιος να πάει και να μην περάσει καλά;πάντως όπως και να εχει το συγκεκριμένο στούντιο εχει πολλούς και καλούς υπερασπιστές των κοριτσιών και αυτό είναι πολύ καλό για το μαγαζίΜεγάλο χαμόγελο
O
oliverkan
(Updated: 20 Ιανουαρίου, 2012) 20 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το ενδιαφέρον πάντως, είναι ότι προστέθηκαν καινούριοι συνήγοροι σε σχέση με τις προηγούμενες φορέςΣπασίκλας
Π
Πύρκαυλος
20 Ιανουαρίου, 2012
ε οχι ρε παίδες αλβανίδα και να μυρίζει ήμαρτων(το αλλο με το τοτο το ξερεις)Χμμμ;
(Updated: 20 Ιανουαρίου, 2012) 20 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όντως το χέσαμε λίγο... Χα χα χα!!! Όντως κι εγώ τώρα που βλέπω το κείμενο απορώ που κάθομαι και γράφω τόση ώρα.

Κύριοι ειλικρινά με συγχωρείτε για τα κατεβατά, όλοι εκτός από την KELARA και όποιον εκπροσωπεί "σπίτι".

KELARA: Είμαστε Π Ε Λ Α Τ Ε Σ και το νεύρα και οι αγριάδες και οι διαταγές απλώς είναι ατυχή. Οι "κατσαρόλες" (τέντζερης και καπάκι) λοιπόν είναι μεταξύ του συνόλου των πελατών σας, οι οποίοι σας καθιστούν εργαζόμενες και όχι άνεργες. Επίσης Η τόση ενασχόληση μαζί σας, σας τιμάει και δεν αποτελεί αρνητικό. Ευχαριστώ για την κατανόηση.

Έχει διαφορά ο πιστός πελάτης από τον συνήγορο-υπερασπιστή. Ο πρώτος αποτελεί σταθερό έσοδο για την επιχείρηση, ο δεύτερος της κάνει πραγματικό κακό και για να μη γράφω κατεβατά όποιος επιθυμεί ας μου στείλει PM να του αναλύσω αυτό που σε πρώτη ματιά δείχνει παράλογο.
21 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χεχ με ευκαιρία το σχόλιό σου, θεωρώ χρήσιμο να παραθέσω ένα σχετικό απόσπασμα από την εξαιρετική κριτική του Fantom12, "Ο Αγοραίος Έρωτας στα Χρόνια του Internet".

"Όμως, η προσωπική σχέση που αναπτύχθηκε μεταξύ πελάτη και εκδιδόμενης, μπορεί με το ροζ στοιχείο της να δίνει ζωή στα threads, αλλά δημιουργεί ένα πρόβλημα την ώρα της κρίσης, όπου τα added bonus που απορρέουν απ’ αυτή την σχέση είναι υπέρ της κρινόμενης. Δεν είναι λοιπόν παράξενο που μερικά reviews μοιάζουν σαν μια άσκηση στο ζεν για να μαζέψουμε καλό κάρμα στην επόμενη ζωή μας
Ούτε είναι περίεργο που η reviewογραφία έχει έρθει στα μέτρα που επιθυμούν τα κορίτσια και όχι εκεί που θα πρέπει να βρίσκεται και κάποτε βρισκόταν. Τον καιρό που απευθυνόταν στα υπόλοιπα μέλη κι όχι στις εκδιδόμενες και κρινόμενες.
«Ο Αγοραίος Έρωτας στα Χρόνια του Internet» δηλαδή, παραφράζοντας το αριστούργημα «Ο Έρωτας στα Χρόνια της Χολέρας», του Κολομβιανού Νομπελίστα που ήδη προανέφερα…"
Π
Πύρκαυλος
22 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πύρκαυλε δεν κατάλαβα τίποτα!!Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
22 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαχαχα ένα απόσπασμα από την κριτική του Fantom12 για το εν λόγω ίδρυμα παρέθεσα, επειδή έκρινα ότι ταίριαζε με το σχόλιο του Ray.
Αν διαβάσεις ολόκληρη την κριτική ίσως είναι πιο ξεκάθαρο Χαμόγελο
Π
Πύρκαυλος
25 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

της εκανες προταση γαμου ή ακομα περιμενεις ρε φιλε?
45 αποτελέσματα - εμφανίζονται 21 - 30
1 2 3 4 5