Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824896
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα σασ απογευματινη επισκεψη στο πολιδιαφιμισμενο στουντιο φυλησ 104.
Το περασμενο σαββατο 7-1-12 και ωρα 7.30 . Η μονη διαθεσιμη κοπελα που εμφανισθηκε
ητανε η Δεσπινα . Μου λεη η κυρια τησ υποδοχης μαλον Αννα την λενε οτι η κοπελα κανη ολα τα προγραματα και εγω λεω θα προτιμησω ένα προγραμα τον 90 εβρο που εχει και πρωκτικο. Ανεβενω στο δωματιο του 1 οροφου σε ενα δοματιο περιποιημενο που μολισ ειχε καθαριση μια ξανθια κοπελα.
Τό δωματιο εχει και ντουζιερα την οποια προτιμησα με χαρα. Σε 15 λεπτα ερχετε και η Δεσπινα μολισ με αντικριζη μου λεη μωρακι τί κανησ και την ωρα που με πλησιαζη ξεκιναη
η πρωτη ξενερα . Μια αμιδρη οσμη ιδρωτα μου φανηκε οτι μυρισα. Δεν πειραζη λεω θα κανη μπανιο το κοριτσι και θα το παιξω μετα . Περιμενω περιμενω και η κοπελα αρχιζη τα χαδακια τησ λεω δεν θα κανετε μπανακι δεσποινισ ? εκανα μωρο μου πριν ανεβω μου λεη.
Τελος παντων λεω δεν βαριεσε ημουνα και τοσο καιρο αγαμητος μην χασουμε και το ενενηνταρι ασ παμε παρακατω
Την ωρα που αρχιζω και εγω ναα την παιζω και να πιανω
βιζια και κωλους και μουνια και να βαζω την γλωσα μου στο σωμα τησ υπηρχε μια μυρωδια απροσδιοριστη λεσ και ειχε να κανη μπανιο αρκετεσ ημερεσ. Μου περναη το λαστιχο και ξεκιναη ενα τσιμπουκι λεσ και το εκανε αγκαρεια . Θα μου πεση λεω δεν υπαρχη περιπτωση
ελα τησ λεω να το κανουμε πισοκολητο τουλαχιστον να αποφευγω την ιδρωτηλα που εβγαζε
απο το σωμα τησ τιγκα βεβαια στην κρεμα που ητε το εβαζα ητε όχι λες και γαμαγα γιαουρτι.
Την στιγμη λοιπον αυτή της λεω να τοβαλουμε στο κωλαρακι μπας και καυλωσω πιο πολύ και χυσω ετσι . Δεν το κανω από τον κωλο μου λεη μα λεο η ξανθια κυρια μου ειπε ότι το κανης
Κουβεντα στην κουβεντα ξενερωσα εντελως και λεω τακη παη το χρημα κοριτσι μου λυπαμαι πολύ γιατι νομιζα ότι οι αλβανιδες τον τιματε τον πελατη και ποιος σου ειπεοτι ειμαι αλβανιδα μου λεη ελληνιδα ειμαι .
Τελος παντων δεν ηθελα να κανω φασαρια ξεροντας από που ειναι η κοπελα αφου την εχω τιμηση και πριν ενα χρονο αλλου βεβαια και λεω δεν γαμιεται τακη παμε να φυγουμε ειτανε μια ατυχη στιγμη .
Ε συμβενουνε αυτα λεω εγω .
Μπαινω στο ντουσ κανω ενα μπανακι και αποχωρησα .
Δεν συνιστω βεβαια την συγκεκριμενη βεβαια κατεβαινοντασ υπηρχανε και αλλα κοριτσια αλλα οπου φυγη φυγη .
Συνοψιζοντασ θα πω στό αφεντικο του φυλησ 104 οτι το συγκεκριμενο κοριτσι δεν κανη για τον πολυδιαφιμισμενο χωρο του 104 .Δεν ξερη την δουλεια τησ και το σπουδεοτερο απο θεμα υγιεινησ ειναι απαραδεκτη συν οτι διαφιμιζετε για ελληνιδα ενω ειναι απο την αλβανια και συγκεκριμενα από τα τυρανα δεν εχω κατι βεβαια με την αλβανια γιατι και έγω αλβανιδα εχω παντρευτη ...αλλα προς τι ολο αυτό το ψεμα.
Και το σπουδαιοτερο ολων εχη ασχημη και επιθετικη συμπερηφορα διοτι την ωρα που κατεβαινα τις σκαλες και νομιζοντας οτι εχω φυγη το ιβρεολογιο προς το πρωσοπο μου ητανε χειροτερο και απο του χειροτερου αλητη αυτα φιλοι μου πρεπει να τα λαβη σοβαρα το αφεντικο του 104 .

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2012
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

45 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3 4 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα διαφωνήσω φίλε μου, Οι Αλβανίδες, (είχα και μια μικρής διαρκείας σχέση με μια) τουλαχιστον στον αγοραίο έρωτα, η γνώμη μου είναι ότι σέβονται τον πελάτη, οι περισσότερες αποτυχίες που έκλαψα ας πούμε τα λεφτά μου, ήταν από Ελληνίδες, δυστυχώς... Τώρα σχετικά με το σχόλιο δεν ξέρω τι να πω... Αν ο φίλος που την έγραψε πετάει ενενήντα ευρώ έτσι άπλα με ένα "δεν γαμιέται Τάκη παμε να φύγουμε, ήτανε μια άτυχη στιγμή... ε, συμβαίνουν αυτά..." (αν πούμε ότι είναι αλήθεια τα όσα γράφει) τότε είναι άξιος της τύχης του.
17 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν χρειάζεται να ειρωνεύεσαι κάποιον που δεν ξέρει ορθογραφία. Σήμερα τα Ελληνόπουλα, ούτε ορθογραφία ξέρουν αλλά ούτε και συντακτικό. Μόνο με γκρηκλις επικοινωνούν. Εκτός και αν γίναμε όλοι Αλβανοί σ´αυτό τον τόπο με εξαίρεση κάτι Μπαμπινιώτηδες σαν εσένα που γράφουν το Δέσποινα με πεζό ,ξεχνάνε να βάλουν τόνους στο κείμενο που γράφουν και για ερωτηματικό βάζουν το Αμερικάνικο σύμβολο.
17 Ιανουαρίου, 2012
δεν είπα αν είναι καλές ή κακές πουτάνες, είπα πως είναι κακόψυχες και μοχθηρές γυναίκες, υπάρχει διαφορά.
17 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εγώ λεώ οτι ανεξάρτητα εθνικότητας αν θα είναι καλή κάποια στο κρεβάτι είναι θέμα χαρακτήρα και προσωπικότητας. ΚουλΚουλ
18 Ιανουαρίου, 2012
Παιδιά συνέλθετε. Η επίσκεψη κόστους 90 Ευρώ για μισή ώρα στο μέγιστο είναι κόστος μεγαλύτερο κι από επίσκεψη σε ένα γιατρό όταν απειλείται η υγεία μας.

Εγώ δε νομίζω πως πρέπει να κρίνουμε τον άνθρωπο από τα ορθογραφικά του λάθη.

Είναι πελάτης και τον πελάτη οφείλουμε να τον σεβόμαστε. Με τέτοιες αμοιβές οι οποίες είναι και κατά το πλείστον αφορολόγητες, εκτός εάν κόβουν απόδειξη και δε το έχω δει, οφείλουν τουλάχιστον να μη βρίζουν το πελάτη, καθώς και αν της ζήτησε να ξανακάνει μπάνιο, ας κάνει έστω και για να του φύγει η ιδέα...

Στο πρωκτικό εφόσον δεν κάνει έπρεπε από μόνη της να τον προτρέψει είτε να του επισταφούν χρήματα είτε να του κάνει κάτι άλλο εφάμιλλο της αξίας που πλήρωσε.

Θεωρώ τραγικό λάθος να υπερσπιζόμαστε τις κοπέλες του οποιουδήποτε μαγαζιού. Προσφέρουν υπηρεσία με χρηματική αμοιβή. Θα υπερασπιζόσασταν έτσι έναν δικηγόρο επειδή σας ικανοποίησαν οι υπερεσίες του απέναντι σε έναν πελάτη ο οποίος κατέληξε στη φυλακή εξαιτίας αμέλειας του δικηγόρου?

Επίσης όσον αφορά την καταγωγή, αν "μουνί είναι" τότε ομοίως να καταργήσουμε την οποιαδήποτε ένδειξη προελέυσεως... Για κάποιους θεωρείται θετικό ή επιθυμητό χαρακτηριστικό η προέλευση, και νομίζω πως τα εν λόγω μαγαζιά αναγράφουν την εθνικότητα προκειμένου να αποκομίσουν περισσότερη πελατεία από ιδιαίτερες προτιμήσεις πελατών.

Το να κοροιδεύουν και να "βαφτίζονται" τα κορίτσια ελληνίδες είναι κατάντια διότι απλά πλέον βάζουν τον εαυτό τους στην ίδια μοίρα με τα κατσικάκια, αρνάκια και κάθε λογής κρέατα που με μια βόλτα από τα σύνορα βαφτίζονται ελληνικά. Εάν επιθυμούν να αντιμετωπίζονται αποκλειστικά και μόνο σαν "κρέας", σαν "μουνί" τότε είναι δεκτή η οποιαδήποτε αλλαγή εθνικότητας ταμπέλας κλπ. Ο καθένας μπορεί να έχει όποια ιδέα θέλει για τον εαυτό του.

Εμείς σαν πελάτες οφείλουμε να γράφουμε την προσωπική μας εμπειρία όσο καλή ή κακή κι αν είναι και οι υπόλοιποι νομίζω ότι έχουμε το μυαλό να κρίνουμε από το σύνολο των κριτικών αν μας πρεσβεύει ή όχι ώστε να προβούμε σε αγορά των υπηρεσιών.

Είναι χώρος κριτικής και όχι χώρος αναγραφής σχολίων ικανοποίησης.
18 Ιανουαρίου, 2012
Δεν με πείθει η συγκεκριμένη κριτική. Για "νεκροθάφτης" μου φαίνεται ο τύπος.
18 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σώθηκες φίλε!
Ετοιμάσου για χείμαρρο διαμαρτυριών τώρα.
Π
Πύρκαυλος
(Updated: 18 Ιανουαρίου, 2012) 18 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Από τις πολύ εύστοχες κριτικές κριτικών που έχω διαβάσει (για την κριτική του ray λέω)
(Updated: 19 Ιανουαρίου, 2012) 19 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αξιότιμε φίλε Ορέστη_Κου.
Σε απάντηση των ανωτέρω θα ήθελα να σου πω την άποψή μου:
1) Το αν μιλά ή όχι καλά ελληνικά και ακόμη περισσότερο αν γράφει, δε νομίζω πως ούτε εσύ ούτε κάποιος εδώ κάθισε να ελέγξει την ικανότητα της κοπέλας στο γραπτό λόγο... Εκτός αν αυτό είναι νέο φετίχ που δε το έχω ακούσει, πριν το σεξ να προβαίνουμε σε υπαγόρευση και διόρθωση κειμένου.
2)Ο πελάτης δεν είναι υποχρεωμένος να είναι λεπτομερώς και διεξοδικά ενημερωμένος για τις υπηρεσίες που παρέχει η κάθε κοπέλα ξεχωριστά, αντιθέτως η επιχείρηση είναι υποχρεωμένη να εξασφαλίζει τη σαφή διευκρίνηση των εκάστοτε υπηρεσιών. Το πρωκτικό δεν είναι δα και κάποιο ιδιαίτερο βίτσιο.
3) Όσον αφορά την καθαριότητα, το "μπάνιο" έχει διάφορες έννοιες. Από το γρήγορο ντους, από μία ιδέα να τρέξει νερό πάνω μας, μέχρι το πλήρες σαπούνισμα και ο διεξοδικός καθαρισμός. Και οι άγγλοι κάθονται και μουλιάζουν στην μπανιέρα θεωρώντας πως πλένονται, και τελικά μόνο καθαροί δεν είναι. Ένα πολύ γρήγορο και πρόχειρο ντους δεν εξαλέιφει τις μυρωδιές του σώματος.
4)Όσον αφορά την ποσότητα κρέμας, κάθε άντρας έχει διαφορετικά "προσόντα". Έτσι δεν είναι απίθανο εάν ο φίλος που έκανε την κριτική είχε πολύ μεγάλα προσόντα η κοπέλα να έβαλε πολύ κρέμα προκειμένου να αποφύγει ένα ενδεχόμενο ερεθισμό της περιοχής είτε εάν είχε λιγότερο μεγαλειώση προσόντα να διαπίστωσε απώλεια τριβής.
5)Το να προσφέρει μία κοπέλα τη συντροφιά της όταν δεν έχει δουλειά δεν την κάνει "άγγελο" αλλά είναι ένας τρόπος προσέλκυσης πελατών και αύξησης του προσωπικού της τζίρου στο εν λόγω κατάστημα. Σε καμία περίπτωση όμως το να βρίσει έναν πελάτη που έχει πληρώσει δεν αποτελεί δικαίωμά της. Θα το δεχόμουν να βρίσει (εντός ορίων πάντοτε) εάν του επέστρεφε το σύνολο της αμοιβής της. Η πολιτική του τύπου "παίρνω τα λεφτά του μαλάκα, και τον βρίζω κι από πάνω" είναι εντελώς απαράδεκτη.
6) Όσον αφορά την υπεράσπισή σου είναι απολύτως θεμιτή, αλλά να σου σημειώσω πως υπάρχουν και γιατροί οι οποίοι σε κάποιους έχουν σώσει τη ζωή ενώ παράλληλα σε κάποιον "ξεχάσαν" ένα χειρουργικό εργαλείο μέσα του... Ο δεύτερος σε καμία περίπτωση δεν έχει άδικο ούτε και είναι λάθος εάν προσπαθεί να μειώσει τη φήμη του γιατρού...
7) Τέλος είναι δικαίωμά σου να θεωρείς πως έχει καλή και φιλική σχέση με την κοπέλα. Ο περιπτεράς της γειτονιάς μου όταν βλέπει πως είμαι τακτικός πελάτης προσπαθεί να είναι φιλικός μαζί μου ώστε να με κάνει να αποδίδω το σύνολο της δαπάνης μου σε ψιλικά στο δικό του περίπτερο. Η κοπέλα γιατί να μην κάνει κάτι ανάλογο για έναν καλό πελάτη της ειδικά σε περιόδους κρίσης.

Η καλή συμπεριφορά όταν καταβάλεις τα ευρώ σου είναι προαπαιτούμενο και προυπόθεση ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ κάτι που πρέπει το αξιολογούμε ιδιαιτέρως. Αντιθέτως πρέπει άμεσα να καταδικάζουμε και να οδηγούμε σε οικονομικό αδιέξοδο όσες υπηρεσίες αποκλίνουν από αυτό το προαπαιτούμενο.

Αδυναμίες θε θα έπρεπε να έχει κανείς μας. Πρόκειται για ποιοτική υπηρεσία. Αλλιώς να αποκτήσουμε αδυναμία στο προσωπικό ενός 5 αστέρων ξενοδοχείου για την καλή του εξυπηρέτηση, ενός πολυτελούς εστιατορίου για το σέρβις, το προσωπικό της α΄θέσης στο αεροπλάνο για τις περιποιήσεις κλπ κλπ... Είναι στούντιο. Για λιγότερο από μισή ώρα πληρώνουμε βαλάντια που αρκετοί δεν τα κερδίζουν σε μία ολόκληρη ημέρα εργασίας... ΔΕ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΧΑΡΗ.

Τα σχόλιά μου είναι εντελώς φιλικά και απλώς μία διαφορετική ματιά στην απολύτως σεβαστή αποψή σου.
19 Ιανουαρίου, 2012
εμένα αυτή η κριτική μου φαίνεται μούφα. 1ον: ο τύπος εμφανίστηκε μετά από 'τοσο καιρο αγαμητος' σε ένα στούντιο που μάλλον δεν είχε ξαναπάει, για να πάρει ένα πρόγραμμα 90 ευρώ με μια τυχαία κοπέλλα που θα εύρισκε μπροστά του. Λογικό;
2ον: την κοπέλλα τελικά την είχε ξαναπάρει όπως είπε. Την προηγούμενη φορά είτανε πιο καθαρή; Στο άλλο στούντιο πλενότανε δηλαδή;
3ον: αφού την είχε ξαναπάρει δεν ήξερε ότι δεν κάνει πρωκτικό; πιθανόν όχι θα μου πεις. αλλά
4ον γιατί την πήρε ξανά με πρόγραμμα 90 ευρώ αφού βαθμολόγισε το σώμα της με τόσο χαμηλό βαθμό; Την άλλη φορά που πήγε μαζί της τι έβλεπε;
5ον γιατί λέει πως είναι Αλβανίδα με επιχείρημα πως την είχε ξανατιμήσει. την άλλη φορά δηλαδή του είχε πει την αλήθεια; Επίσης το όνομα μιας κοπέλλας είναι διαλεγμένο από την ίδια για να αρέσει. Το ίδιο και η καταγωγή που επικαλείται. Δικαίωμά της είναι. Τι ζόρι τραβάς μάλιστα εσύ ιδικά που λες ότι παντρεύτηκες Αλβανίδα;
6ον Γιατί δεν είπε απλά και όμορφα στην τσατσά πως τον πληροφόρησε λάθος ζητώντας πίσω τη διαφορά; Δεν καταλαβαίνω.
7ον Για να βρίζει άσχημα μια κοπέλλα έναν πελάτη που είναι εκεί γύρω συμαίνει πως δεν θέλει να παράσει ξανά το κατόφλι της ούτε ζωγραφιστός. Τι της έκανες λοιπόν (άν πήγες ποτέ)
8ον μήπως είσαι εσύ ο Αλβανός της οικογένειας (με το συμπάθιο δηλαδή)
45 αποτελέσματα - εμφανίζονται 11 - 20
1 2 3 4 5