Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177075
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επισκεψη μου, πραγματοποιηθηκε σημερα στις 16.00μ.μ.Δεν θα την περιγραψω την Ντιανα, γιατι εχω κριτικη πριν λιγες ημερες ακριβως απο κατω!!!Της γραφω και την δευτερη.... γιατι σημερα πηγα και πηρα με 50 ευρω το προγραμμα με ελευθερο(ακαποτο) ολοκληρωτικο στοματικο και μασαζ!!!..Δεν θα μπω σε μεγαλη αναπτυξη της σημερινης μου συναντησης, εφοσον εχω απο κατω κριτικη!!!Απλα θα πω οτι σημερα περιποιηθηκε επι πολλη ωρα και την γυρω περιοχη και το ελευθερο στοματικο της, με την βελουδινη και απαλη γλωσσιτσα της, ηταν με δυο λεξεις...ΣΚΕΤΟ ΠΟΙΗΜΑ!!!Διχως βιασυνη και μου εδινε σημερα την εντυπωση, οτι το ευχαριστιοτανε, λες και ειναι γεννημενη για το πραγμα αυτο!!!Καποτα βαλαμε.... οταν ανεβηκε απο πανω μου.... και στην δευτερη σταση που την εστησα στα τεσσερα να μαμησω απο πισω την μουνιτσα της!!!!....Το επιμαχο σημειο, το αφησα για το τελος....οταν ειδα και πλησιαζα να εκσπερματωσω...βγαζω την καποτα και η Ντιανα, μου τον σταγγιξε...ρουφωντας τα ολα..αλλα και που τα ειχε παρει στο στοματακι της ...εντυπωση και ΑΓΡΙΑ ΗΔΟΝΗ...ενοιωσα που συνεχισε για πολλη ωρα να μου τον γλυφει ...ωστε να μου τον καθαρισει καλα απο τα χυσια!!!!...Ισως η καλυτερη εμπειρια μου, στα στουντιο μεχρι σημερα!!!!Respect, στο συγκεκριμενο στουντιο που εχει ριξει τις τιμες, διχως υποβαθμιση των εργαζομενων στις υπηρεσιες τους στο δωματιο, καθοτι εχω παει και με την Χριστινα και στο απλο των 30 ευρω αλλα και στο ακαποτο των 50 ευρω!!!!Καλο Σ/Κ συναγωνιστες!!!!!!!!!......Χαλαρωσα καλα, σημερα με την Ντιανα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιανουαρίου, 2012
Έτσι και βάλει και κωλαράκι στο μενού, παίζει να είναι και το πρώτο στούντιο που θα γίνω πελάτης Σπασίκλας
Π
Πύρκαυλος
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1