Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 412 10
Sex Studio 367695
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Εἶχε περάσει καιρὸς ἀπὸ τὴν τελευταῖαν μου φοράν. Ἤμην τακτικὸς πελάτης τῆς Ῥεβέκκας ἀπὸ τὸ Amnezia, ἔως ὅτου ἠ κρίσις ἐκτύπησε δριμεία, προκαλέσασα τὴν ἀπόλυσίν μου. Μὴ ἔχων πλέον διαθἐσιμα 73 εὐρὼ καθ' ἐκάστην ἐβδομάδαν, ἀφέθην εἰς τὴν μοναξιὰν καὶ τὴν μελαγχολίαν.

Διὰ τὴν Ῥεβέκκαν οὐδέποτε ἔγραψα κριτικήν, καθὼς εἰς τὸ ταραγμένον μου μυαλὸν κατεῖχεν θέσιν μνηστῆς μᾶλλον, παρὰ ἐκδιδομένης.

Τὴν μελαγχολικήν μου κατάστασιν προσεπάθησε ἵνα διορθώσῃ ὁ ἐκλεκτός μου συμμαθητὴς dimi31 -ὅστις πρέπει μᾶλλον νὰ μετονομασθῆ εἰς dimi38 λόγῳ τῆς παρόδου τῶν ἐτῶν. Τῆς Ῥεβέκκας ἐξαφανισθείσης καὶ γιγνώσκων αὐτὸς τήν προτίμησίν μου εἰς τὸ μελαψὸν δέρμα, μὲ συνώδευσε εἰς τὸ ἐν Πειραιῶς 139 εὐρισκόμενον Studio, ἵνα ἰδῶ τὴν Πατρίτσιαν. Ἀλίμονον, ἡ ὡς ἄνω δεσποινὶς εἶχεν παχύνει ὑπερβολικὰ ἀναφορικῶς μὲ τὰς φωτογραφίας της, ὁπὀτε προέβημεν εἰς περίπατον εἰς τὰ Studio Κωνσταντινουπόλεως και Κασσάνδρας, τὸν ἐπιλεγόμενον καὶ "στουντιότσαρκαν" εἰς τὴν μαλλιαρήν.

Σχεδὸν ἅπασαι αἰ δεσποινίδες ἦτο ὠραιότατες, πλὴν οὐδεμία δὲν μου προεκάλεσε τὸ ῥῖγος τό ἄλλοτε προκαλούμενον εἰς τῆν θέαν τῆς Ῥεβέκκας. Ὅταν ἐκουράσθην, καὶ μετά ἀπὸ ἕν ἐσωτερικόν "α μπεμπα μπλομ", κατέληξα εἰς τὴν ἐν Κασσάνδρας 3 Λάουραν.

Λάουρα ἐστί αἰσθησιακὴ νεαρὰ Ρωμανίς μετά μελάγχροος κόμης, μεγάλου σφριγηλοῦ στήθους καὶ ἐκπληκτικοῦ σώματος. Αἱ ἀρχικαί περιπτύξεις πολλὰ ὑποσχόμενες, μετὰ φιλιῶν ἐπὶ τοῦ κορμοῦ μου και αρκετὰ καλοῦ πεοθηλασμοῦ (κεκαλυμμένου, ἐννοεῖται). Ἐπαινοῦσε ἐπίσης καὶ τὸ πέος μου, ὡς δῆθεν μεγαλύτερον τοῦ κανονικοῦ. Προσεπάθησα νὰ θωπεὐσω τὸ αἰδοῖον της, τὸ ὁποῖον ἐφύλαττε ἀπὸ τὸ βλέμμα μου δι' ἄγνωστον αἰτίαν, ἀλλὰ ἐκράτησε τοὺς μηροὺς της ἑρμητικῶς κλειστούς, ἀντιπροτείνοντάς μου τὸ στῆθος της.

Ἀπὸ ἐκείνην τὴν στιγμὴν ἤρχισεν ἡ πτῶσις μου. Τὴν ἐτοποθέτησα ἀπὸ ἐπάνω, ἀλλὰ δὲν ἐφαίνετο νὰ τὸ κατέχῃ. Τὴν ἐτοποθέτησα πρηνηδόν, ἀλλὰ μὲ ἐξενεὐρισε τὸ ὅτι ἐκρατοῦσε συνεχῶς τῆν βάσιν τοῦ προφυλακτικοῦ. Ἐκατάφερα να τελειώσω κακὴν κακῶς μόνον καὶ μόνον ἐπειδὴ εἶχον πλέον βαρεθῇ.

Τὸ βράδυ ἐκοιμήθηκα μὲ τὴν γλυκεῖαν ἀνάμνησιν τῆς Ῥεβἐκκας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Mr Spock
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
574
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2012
"Προσεπάθησα νὰ θωπεὐσω τὸ αἰδοῖον της, τὸ ὁποῖον ἐφύλαττε ἀπὸ τὸ βλέμμα μου δι' ἄγνωστον αἰτίαν"

Σε ντροπιάρα έπεσες τύπεΜεγάλο χαμόγελο
Π
Πύρκαυλος
12 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τὸ ἐλπίζω εἰλικρινῶς ὅτι ὠφείλετο εἰς αἰδημοσύνην καὶ οὐχὶ εἰς τὶ δερματικὸν, ὅπως εσκἐφθηκα ἐκ τῶν ὑστέρων, φιλοσοφῶν το θέμα.

Σημειωθήτω πάντως ὅτι ἡ Λἀουρα ἀπεδεἰχθη τυχερά, καθὼς σήμερον μου ἐτηλεφώνησαν δι' ἐργασίαν.
12 Ιανουαρίου, 2012
μάλλον κατι δεν έπρεπε να δεις...
12 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Να την επισκέπτεσαι συχνότερα τότε, φίλτατε Σπασίκλας
Π
Πύρκαυλος
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4