Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825151
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τριτη βραδι επισκεψη με τον φιλο μου.Η βαρδια είχε Δέσποινα- Αλικη.Ενοειτε εγω πήρα Δεσποινα επειδη την προηγουμενη φορα ηταν καταπληκτική.Φιλικη υποδοχη στο σαλόνι,πως περασαμε τις γιορτες και λοιπα,μιλησαμε κανα 5 λεπτο,και μετα ανεβηκαν τα κοριτσια πάνω που περιμεναν δύο άλλοι πελάτες.Μολις τελειώσαν και κατεβηκαν,μετα απο κανα 5 λεπτο ανεβαινουμε και εμεις πανω.Εγω πηγα στο 4 για απλό προγραμα.Μπαινει η Δεσποινα σελιγο με μια κρεμα να μου κανει μασαζ.Το μασαζ ειχαμε ξεχασει να το κανουμε στην προηγουμενη επισκεψη,και το καναμε καπως βιαστικα τοτε.Τώρα απο μονη της θυμηθηκε που το χαμε ξεχασει τοτε,και μου το εκανε τωρα χωρις επιπλεον κόστος,παρολο που εγω δεν θα της το ζηταγα.Προκατακτικα αψογα ,γλυψιματα σε αυτι και στο λαιμο και λοιπα,ενω εγω έγλυφα τα βυζια της που δεν εχουν σιλικονες και μ...κιες ,και με καυλωσε στο πρωτο λεπτο,μετα ανεβηκα απο πανω της και δεν αντεξα πανω απο 5 λεπτα να τελειωσω. .Μεγάλη μ,,,,κια αυτο,αλλη φορα θα ερχομαι προετοιμασμέμος απο το σπιτιΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο@καταλάβατε τι ενοω)Απο την προηγουμενη συναντηση μας η Δέσποινα ηταν ακομα καλυτερη παντως και πιο καυλωτική.Μετα κατεβηκαμε κατω,και ηπιαμε αλλα αλλα λιγα ποτα μιας και δεν ειχε κοσμο εκεινο το βραδυ,και φυγαμε αρκετα αργά απο το στουντιο.Να σημειωσω οτι στην βαθμολογια ηθελα να βαλω καλυτερους βαθμους,αλλα 10 με αφηνε το συστημα να βαλω μονο στο παρκινκ .Τεσπα αναμονη για την επομενη φορα λοιπον,,,!!Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2012
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
therion1985
Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
5
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού