Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824457
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηταν η 3η φορα που πηρα την αποφαση να παω στην Αλικη και αυτο γιατι τις 2 προηγουμενες φορες που πηγα ειχα περασει πολυ ωραια...Ειναι η πρωτη κριτικη που ασκω στην εν λογω κοπελα βεβαια...Ας παρουμε τα πραγματα ομως λιγο απο την αρχη...Η επισκεψη μου εγινε την Τριτη το βραδυ που συνδυαστικε μαζι με την επισκεψη του φιλου μου για την Δεσποινα αφου το προγραμμα που υπηρχε μας εξυπηρετουσε και τους δυο...Καπου στις 12και30 λοιπον φτασαμε στο studio που μας υποδεχτηκε με πολυ καλο τροπο η υπηρεσια που ηταν σε εκεινη την βαρδια...Ο χωρος ζεστος και οικειος οπως καθε φορα που εχουμε παει....Κατσαμε μας εβαλε η υπηρεσια ενα νερο σε μενα και ενα ποτο στον φιλο μου και περιμεναμε να βγουν οι κοπελες...Μετα απο λιγο λοιπον βγηκε η Αλικη μαζι με την Δεσποινα μας χαιρετησαν,μας εδωσαν τις ευχες τους για να τον νεο χρονο και εκατσαν λιγο να τα πουμε για αρχη αφου μας θυμοντουσαν απο τις αλλες φορες..Μετα απο λιγο περασαν στον πανω οροφο αφου ειχαν αλλον πελατη με αποτελεσμα η ορεξη μου να παρει και αλλη εκταση...Μετα απο κανενα 25 λεπτο και αφου η Αλικη ειχε τελειωσει με τον αλλον πελατη ηρθε και η σειρα μου να περασω στο πανω δωματιο..Το προγραμμα που πηρα ηταν απλο..Αφου μπηκα και εκανα ενα ντουζ περιμενα να ερθει αυτο το ομορφο πλασμα...Μετα απο κανενα 10 λεπτο ανοιξε η πορτα και αν και ηταν η 3η φορα που την εβλεπα ,εμεινα απο αυτην την γνησια ομορφια της...Ενα ξανθο πλασμα με σπαστο μαλλι,περιπου 1,65 με πολυ ομορφο στηθος σε νορμαλ μεγεθος για τα δικα μου γουστα και πολυ ομορφο σωμα και χωρις παραπανω κιλα...Εχει τοσα οσα πρεπει για εμενα παντα...Με το που μπηκε λοιπον ηρθε και με φιλησε μιας και τα ειχαμε πει λιγο κατω οπως ειπα...Ξαπλωσαμε στο κρεβατι και αρχισαμε να χαιδευουμε ο ενας τον αλλον και με αρκετα φιλια στο λαιμο και στις αλλες περιοχες του σωματος...Το δερμα της ηταν παρα πολυ απαλο και η μυρωδια του κορμιου της απιστευτη..Μετα τα χαιδεματα και τα φιλια μου εβγαλε το μποξερακι και αρχισε να μου τον χαιδυει...Μετα απο λιγο κατεβηκε και με εγλειψε στα μπαλακια με τον τροπο που μονο εκεινη ξερει...Μετα απο λιγο μου περασε το προφιλακτικο και ηρθε απο πανω μου χωρις να εχω μπει μεσα της και συνεχισαμε τα φιλια ,ως που μου τον επιασε και τον εβαλε μεσα της...Η ανασα της ηταν τοσο αισθησιακη και χωρις υπερβολες...Η βραχνη και αισθησιακη επισης φωνη της με αναβε ακομα περισσοτερο αλλα και ο τροπος που με κοιτουσε μεσα στα ματια την ωρα που ηταν απο πανω μου και εγω ημουν μεσα της..Μετα απο καποια ωρα ηρθε η σειρα να μου να παω εγω απο πανω της ...Ανοιξε τα ποδια της και τον εβαλα μεσα της με το ενα της ποδι να ειναι πανω στον ωμο μου και εγω να μπαινω και να βγαινω μεσα της αρκετα γρηγορα....Μετα εφερα και τα 2 της ποδια στους ωμους μου και με ενα ελαφρο σηκωμα με τα χερια μου του ομορφου κωλου της συνεχισα να κανω αυτο που μου αρεσε εκεινη την στιγμη παρα πολυ....Ωσ που μετα απο κανενα 5 λεπτο τελειωσα..Κατσαμε τα ειπαμε λιγο στο δωματιο και μεταφεραμε την κουβεντα μας και λιγο κατω στο μπαρ...


Ηταν πραγματικα μια πολυ ομορφη νυχτα για μενα αφου αυτη η γυναικα με κανει να περναω πολυ ομορφα μαζι της αλλα και να νιωθω ανετα..Πραγμα πολυ σοβαρο για μενα....Με την πλακα της την κουβεντα της εκτος απο το πολυ καλο σεξ που ξερει και κανει...Το σιγουρο ειναι πως θα ξανα παω...Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Αλίκη
V
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού