Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 190 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Aντριαννα τουμπανιεθ λοιπον περιγραφες δεν χρειαζονται την εχετε δει σε φωτογραφιες κλπ

βγαινει ολογυμνη στο μικρο συμπαθητικο σαλονακι του μαγαζιου και ηταν πολυ φιλικη μιλησε ηρθε κοντα να την δω κλπ στα + της αυτο

ειχα απο πριν στο μυαλο μου οτι θα καταθεσω σε αυτην και μολις την ειδα κ απο κοντα με αυτην την σωματαρα που εχει δεν υπηρχε περιπτωση να αλλαξει αυτο

πηρα το απλο 40 με 50 εχει ισπανικο και μετα δεν ξερω γιατι δεν φταναν τα λεφτα!

περασα στο δωματιο το οποιο σε αντιθεση με το αλλο στο ιδιο καταστημα που ειχα επισκευτει πριν καποιο καιρο ηταν αρκετα μετριο και θυμιζε βαρδαρη εκτος απο το οτι ειχε ντουζιερα μεσα μικρο και χωρις κατι που να δικαιολογει τα 40 και οχι τα 30 του βαρδαρη..αν ειναι να κανετε δουλεια ολα τα δωματια το ιδιο καλα οχι 1 καλο και τα αλλα για τον πουτσο

την περιμενα ορθιος με το που μπηκε αρχισε τα τριψιματα και σε δευτερολεπτα με εκανε τουρμπο ειχε απλωμενες κρεμες κλπ πανω της και μοσχομυριζε παντου με ενα μικρο χορο ετριψε το κωλαρακι της και εβγαλε το εσωρουχο της

η συνεχεια ηταν ακομα καλυτερη καθως ειχαμε ενα απιστευτο "καραμπαλικινγκ!" κυριολεκτικα τα ρουφηξε ηταν απο τις καλυτερες στιγμες της συνευρεσης και δεν εμεινε εκει ανεβασε το γλυψιμο μεχρι και καποιο σημειο στον πουτσο
πραγματικα αν το συνεχιζε αυτο ακομα λιγο θα με εφερνε στα ορια μου
αλλα δυστηχως ολα τα καλα κραταν λιγο!και μονη της σταματησε την πιπα που τοσο μ'αρεσε μετα απο μικρο σχετικο διαστημα

περασμα προφυλαχτικου σε τελειως στυλ καλτσας και ανεβηκε αυτη απο πανω με δικης της πρωτοβουλια
εκανε και σκαμνακι ομως δεν μας βγηκε και τοσο καλα στην συμμετοχη ηταν αρκετα καλη και ελεγε και μερικα καυλολογα στα ελληνικα ομως και οχι οπως λεγαν παλαιοτερα οτι πετουσε και ισπανικα!

περασαμε με αυτην απο κατω οπου της σηκωσα και τις ποδαρες και προσπαθησα να μπω οσο πιο δυνατα γινεται αλλα δυστηχως το αρνητικο ηταν οτι το μουνακι της δεν ειχε και τοσο καλη αισθηση θα μπορουσα ανετα να την γαμαω κανα 40λεπτο και να μην τελειωσω
επισης να αναφερω οτι δινει και γλωσοφυλλα οχι οτι τα επιδιωκει κ πολυ οπως αλλες απλα αν φτασεις στο σημειο δεν θα διστασει να βγαλει την γλωσσαρα της!

στην συνεχεια την στηνω στα 4 οπου και εκει παρα την σωματαρα και την κωλαρα που βλεπω μπροστα μου η αισθηση στα ενδοτερα δεν ειναι κ η καλυτερη οποτε περναμε στην τελευταια φαση

οπου την ξαναβαζω να με τσιμπουκωσει για να τελειωσω
και παλι δινει ρεστα πολυ δυνατο τσιμπουκι με ντιπ θροουτ φτυσιματα στο πουτσο(στο γυμνο θα ειναι φοβερη)και καπου εκει το βρηκαμε οπου μου παιζει μαλακια και εχει το κεφαλι στην γλωσσα της κ μετα απο λιγο ηρθε το αδειασμα!


σαν γενικο συμπερασμα σε καμια περιπτωση δεν εκλαψα τα λεφτα μου ηταν αρκετα καλη εχει απιστευτο σωμα αν την δεις εξω δεν υπαρχει περιπτωση να μην πεις τι μουναρα ειναι αυτη

τωρα αν θα ξαναπηγαινα δεν ξερω καθως εκεινη την ωρα στην περιοχη παιζουν κ αλλες καλες περιπτωσεις και δεν ειναι για τα κυβικα μου καθως προτιμω τις πιο πετιτ κοπελες αλλα αν κανει λιγο περισσοτερη ωρα το τσιμπουκι της και κανει κ καμια καλη τιμη για το γυμνο θα καψει πολλους πουτσους μεσα στο στομα της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
STELIOS77
Ανώτερος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
2.504
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού