Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 72 10
Sex Studio 154894
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λογω απουσίας των στανταρ μου και περιορισμένου χρόνου για πιο μακρυνές αναζητήσεις σκεφτηκα να κάνω μια επισκεψη στο συγκεκριμένο χώρο εντελώς στην τύχη κάτι δηλαδή σαν ραντεβού στα τυφλά Σπάνια κανω κάτι τετοιο διοτι γνωριζω πάντα τι θέλω και συνήθως που θα το βρώ. Παρκιγκ όχι και τόσο εύκολο (με λιγο ψάξιμο όμως βρίσκεις).Στη υποδοχή συνάντησα απο τις πιο ευγενικές κυρίες που έχει τυχει.Στο σαλόνι εμφανίζονται η Ιζαμπέλα και η Μιχαέλα.Διαλέγω Μιχαέλα με απλό των 40 euro.Μπαίνω στο δωμάτιο το οποιο αν και καθαρό σου θυμιζει κάτι απο δωμάτιο παλιου ξενοδοχείου.H Μιχαέλα ειναι μια μελαχρινή Ρουμάνα γυρω στα 22 χαμογελαστη με ωραίο προσωπάκι κανονικό σώμα και φυσικό μικρό στηθος.Δεν σε τρελαινει απο εμφάνιση αλλά ουτε και εχει κατι να σε χαλάσει.Ξεκινησε με φιλια και χάδια αλλά δυστυχώς ηταν τόσο μονότονα η υποτονικα που με επηρέασε αρνητικά.Εδειχνε μάλλον κουρασμένη και φυσικά αυτο συνεχισε και στην πορεία.Μονότονο στοματικό και γενικότερα μια κατάσταση που απουσίαζε η ερωτική διάθεση η ο αισθησιαμός.Ουτε εγω ειχα πολύ διαθεση ,ηταν αδυνατο να φτασω σε επίπεδα διεισδυσης οπότε για να μην το κουραζω πολύ το θεμα προφασιζόμενος κουραση τελειωσα μονος μου (εκει δεν εχω παράπονο ! προσπαθουσε με φιλια και πιπίλισμα να με ανεβάσει)Στο τέλος ισως καταλαβαινοντας οτι δεν ηταν και η καλυτερη μου βραδυα (δεν παραπονεθηκα για κάτι) καθισε και μιλησαμε αρκετα.Αυτο ισως ειναι και το μονο που μου έμεινε απο την όλη συνεύρεση και εκει παιρνει άριστα .Ομως δεν φτανει αυτό.Δεν μπορώ να πιστέψω οτι η μείωση των τιμών συνιστα και μειωση της διάθεσης μιας και με αντίστοιχα χρήματα με άλλη κοπέλλα εχω περάσει απίστευτα όμορφα.Πιθανολογώ να ετυχα σε κακη μέρα και ωρα .Σε μία επόμενη ισως περνουσα καλύτερα αλλα δεν εχω αλλο χρόνο για πειράματα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2012
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού