Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 142 10
Sex Studio 177075
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη το μεσημερι για γνωριμια με την Ντιανα στο στουντιο Λελας 35!Τα ματια μου, στο σαλονι ειδαν μια ξανθια(την εκοψα 26-30χρ.) με πρασινα ματια,χαμογελαστη, κανονικου υψους για γυναικα, με πλουσιο φυσικο στηθος, αλλα οπως το ειδα ελαφρως πεσμενο, δεν ειναι στητο!Παρα ταυτα τα βυζομπαλα της, μου αρεσαν.... καθοτι μου αρεσει το μεγαλο στηθος!Εδωσα 30 ευρω για το απλο προγραμμα και περασα στο δωματιο(ολες τις ανεσεις ειχε μεσα) γδυθηκα και περιμενα!Σε λιγακι ανοιξε η πορτα και μπαινει με χαμογελο η Ντιανα που μου δηλωσε οταν την ρωτησα απο που ειναι..οτι ειναι Ρωσιδα!!Αρχισε φιλια στο στηθος μου χωρις να βιαζεται εγω να ασχολουμε με τις πλουσιες βυζαρες της και να μου βαζει το οργανο μου, αναμεσα στα "βουνα" της, κανοντας μου ενα ωραιο Ισπανικο!!!...Παω σε καποια φαση να την φιλησω στο στομα, μου αποκριθηκε ευγενικα οτι δεν φιλαει στομα.... και της αποκριθηκα...... οτι πεις καβλα μου..περασε μου τωρα το κουστουμι(καποτα)να μου τον τσιμπουκωσεις!!!Με χαμογελο, μου περναει καποτα και αρχινα ενα ωραιο τσιμπουκωμα και πολυ ωρα μαλιστα, αλλα δεν φιλαγε την γυρω περιοχη!!!..Το δε στοματικο της καλο...αλλα για Ρωσιδα θα πω οτι υστερει σε τεχνικη!!!!Οταν ειδα οτι ημουν ετοιμος την βαζω απο πανω μου, να χοροπηδα και εγω χουφτωνα τα πλουσια βυζομπαλα της και ετσι ηρθε το τελος μιας καινουργιας μου ερωτικης εμπειριας με γυναικα που δεν ειχα ξανασυναντησει στο παρελθον!!!...Δεν τα εκλαψα τα λεφτα μου, καθοτι η τυπισα ειναι ευγενικο παιδι καθεται πολυ ωρα στο δωματιο μεσα και εχει πλουσιο στηθος που το γουσταρω στις γυναικες!!!....Αλλα θα σκεφτω, αν ξαναπαω καθοτι η συνηθως απογευμα(αυτη την εβδομαδα εχουν αλλη) εργαζομενη που αυτη την εβδομαδα οπως μου ειπε η τσατσα εχει αδεια(για την Χριστινα εννοω)...κατα την κριση μου.. ειναι ανωτερη σε υπηρεσιες απο την Ντιανα, που γνωρισα σημερα!!!.Καλη συνεχεια συναγωνιστες και ευχαριστω για το π.μ., που μου στειλατε με το τηλ. της ανεξαρτητης "Εβελινας25"!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2012
Όνομα κοπέλας
Ντιάνα
Υπηρεσίες
Π
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού