Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199845
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κάλπικη επιθυμία του να κάνεις "έρωτα" με μία πόρνη με είχε κυριεύσει μήνες τώρα,αλλά λόγω οικονομικής αδυναμίας απείχα από αυτό το θελκτικό και όμορφο παραμύθι.Έτσι,μετά από μήνες αναγκαστικής αποχής,εκείνο το πρωϊνό πήρα το λεωφορείο από το κέντρο και κατευθύνθηκα προς την οδό Βρλησσού.Στην διάρκεια του μικρού ταξιδιού χάζευα τα ανιαρά και κατσούφικα πρόσωπα των περαστικών.Ούτε ένα χαμόγελο.Κάποια στιγμή,μετά από αρκετές στάσεις έφτασα στο επιθυμητό σημείο.Βρισκόμουν σχεδόν έξω από το 36.Πήγα αργά και νωχελικά σχεδόν βαριεστημένα σε όλα τα στούντιο της οδού.Σχεδόν σε όλα κάνανε προσφορές στα προγράμματά τους!Μου έκανε μεγάλη εντύπωση αυτό,αν και είναι φυσιολογικό λόγω των οικονομικών συνθηκών της εποχής μας.
Αν και μου άρεσαν δύο ή τρεις,τελικά πήγα στο σίγουρο.Εκεί που ήξερα ότι θα μου προσέφεραν ένα χαμόγελο και την ευκαιρία να "ξεγελαστώ" όμορφα για μερικά λεπτά.Την Άννα Μαρία μου είναι αδύνατο να την ξεχάσω.Ήταν η πρώτη πόρνη που μου προσέφερε αυτό που είχα ανάγκη,το όμορφο παραμύθι του "έρωτα".Η κυρία που μου άνοιξε ευγενέστατη.Δεν είπε πολλά.Δεν χρειαζόταν άλλωστε γιατί σχεδόν αμέσως,πίσω από την πορφυρή κουρτίνα εμφανίστηκε η Άννα Μαρία.Όμορφο σώμα,γυναικείο και καμπυλόγραμμο με κάποια ίχνη χαλάρωσης στην περιοχή του κώλου.Παρόλα αυτά παραμένει πολύ θελκτικός ο κώλος της!
Μου δόθηκε μια πετσέτα για να πλυθώ αν το ήθελα και μπήκα σε ένα καθαρό και περιποιημένο δωμάτιο.
Όταν ξάπλωσα περίμενα τη νεράιδα!Την ξανθιά,χαμογελαστή νεράιδα που θα με ταξίδευε.Όταν ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου άρχισε τα τρυφερά της χάδια και τα γλυκόλογα.Ερέθιζε κάθε γωνιά του σώματός μου,ενώ μου προσέφερε στο στόμα το υπέροχο στήθος της.Ο στοματικός έρωτας με έκανε να ξεχάσω για λίγο τα πάντα!Να παραδοθώ άνευ όρων σε αυτήν την πόρνη που με έκανε να νιώθω τόσο καλά.Στο επόμενο στάδιο της μύησης με έκανε να νιώσω για άλλη μια φορά μοναδικός,σαν να έκανα έρωτα με κάποια γυναίκα που ήξερε τι θέλω.Εκείνη,καθώς εισχωρούσα μέσα της έκανε μορφασμούς και έβγαζε αναστεναγμούς.Όλα ήταν τόσο τέλεια μέχρι το τέλος.
Μετά από συνολικά 30 λεπτά προκαταρκτικών και συνουσίας αποχώρησα από το δωμάτιο έχοντας στα χείλη μου ακόμα τη γεύση του στήθους της!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Escher
Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού