Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267090
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηθελα εδω και πολυ καιρο να επισκευτω την Βανέσσα αλλα δεν έιχε ταιριάξει μεχρι στιγμης το προγραμμα γιατί δεν εμφανίζεται συνέχεια.Ξεκινώντας απο τον χώρο θα έλεγα πως εχει ωραία ατμοσφαιρα ,ειναι καθαρός αλλα το δωματιο στερείται απο ντουσιερα.Κανενα προβλημα αν εχεις προετοιμαστει κατάλληλα,Στα θετικα (παντα για τα δικά μου μετρα)ειναι η απουσία τηλεόρασης και η απουσία ενοχλητικής μουσικής που ενίοτε παιζει και το ρόλλο ειδοποιησης για το χρονο.Η κυρία της υποδοχής ευγενεστατη και κατατοπιστικη.Στο σαλόνι η Βανέσσα δειχνει αρκετα ευδιαθετη και σε προδιαθέτει αμέσως να προχωρήσεις στα ενδότερα .Ειναι μελαχρινή ,δείχνει γυρω στα 24 ,με κανονικο σώμα ,φυσικό στήθος με μακρυα μαλλια ,ωραιο προσωπο που ταιριάζει σε pse καταστάσεις .Οι φωτογραφίες μπορώ να πω οτι την αδικουν λίγο.Επιλέγω βασικο με 40 και περιμένω το μωρό.Για να πω την αλήθεια ειχα κάποιους ενδοιασμους για την επιλογη μου .Παρ ολο που εμφανισιακά θα μου ταίριαζαν pse καταστάσεις κάνοντας τον καταδρομέα, προτιμώ να περάσω ήσυχα την ωρα μου με χαδια φιλια και γενικότερα την αισθηση οτι δεν ειμαι με κοπέλλα απο studio αλλά με την κολλητή μου φίλη ,με άνεση χρόνου μακρυα απο ξεπέτες και περίεργες συμπεριφορές.Ολα αυτά μου τα έδωσε η Βανέσσα και με το παραπάνω.Πολυ καλη διάθεση ,σοβαρη ,δεκτικη,σωστη επαγγελματίας κάνοντας τα πάντα για να περάσω καλά.Πολλά προκαταρτικα ,αλλαγες στασεων και επερχόμενο τέλος με GFE feeling Δεν ξερω πως θα ηταν αν ζητουσα κάτι διαφορετικό.Σιγουρα όμως θα την ξαναεπισκευτώ.Η βαθμολογία ειναι η μεγιστη που αφηνει το σύστημα σε όλες τις κατηγορίες εκτός απο το παρκιγκ που ειναι η χειρότερη δυνατή.Η αναζήτηση θέσης κράτησε περίπου 25 λεπτα στα γυρω τετράγωνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού