Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 563614
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κατηφορισα την Πειραιως μετα απο αλλη μια επισκεψη στο adult theater.

Η Ελλη. Σωματακι οπως μου αρεσει. Καλο στηθος οχι μικρο αλλα ουτε πολυ μεγαλο. Ωραιος κωλος, φατσουλα. Μια χαρα.
Στο δωματιο πολυ χαμογελαστη αισθησιακη φιλικη χαδιαρα.

Λες και ειναι η κοπελα σου, το πρωτο 6μηνο που εισαι ακομη στις γλυκες (πριν την παντοφλα).

Ειδε οτι κοιταγα τα ποδαρακια της. Πριν καλα καλα με ρωτησει αν μου αρεσουν οι πατουσες μου τις βαζει στο προσωπο και ερχεται κοντα. Ταυτοχρονα εβαλα προφυλακτικο και της εκανα σεξ ιεραποστολικο με τις πατουσες στα μουτρα. Πως κρατηθηκα απορω ακομη.

Βγηκα αγκαλιτσα πολλα χαδια φιλακια. Τη γυρναω στα 4. Τι κωλος. Αλλο πραγμα. Και ενω της εκανα ενα αργο μεσα εξω τοτε βαζει παλι τις πατουσες αναμεσα στα ποδια μου και μου χαιδευει τα αρχιδια οπου και τελειωσα. Σκουπιστηκα κλπ και καθισε μαζι κανα 7λεπτο με τα ποδαρακια στο στερνο να μιλαμε και να της τα χαιδευω και να τα φιλαω. Πραγμα που με εξεπληξε το οτι δεν εφυγε κλπ. 50 ευρω για υπηρεσιες 100 τουλαχιστον.

Η πιπα ακαποτη πολυ καλη

Η τσατσα πολυ τυπικη. Η καθαριοτητα αρκετα καλη. Παρκιν super

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
79
Likes:
538
Πόντοι:
360
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Ιανουαρίου, 2012
"50 ευρω για υπηρεσιες 100 τουλαχιστον.

Η πιπα ακαποτη πολυ καλη"

Στα 50 ευρω ελευθερο στοματικο, σε πελατη που βλεπει πρωτη φορα, αν καταλαβα καλα?
Αξιζει τοτε στα σιγουρα μια επισκεψη. Ο ορισμος του vfm.

ΥΓ: Που να το εγραφα εγω αυτο............
:-) :-) :-)
06 Ιανουαρίου, 2012
κανει πιπα ακαποτη απο μονη της στα 50 ευρω?
06 Ιανουαρίου, 2012
Βασικα και το προγαμμα με τα ποδια ειναι στα 60 ευρω. Εγω πηρα το απλο με το 50αρικο γιατι οι περισσοτερες απλα ειναι ασχετες με βρωμοποδαρα και το αποφευγω (πλην καποιων εξειδικευμενων οπως φ104) ομως απο οσο καταλαβα η κοπελα πρεπει να ξεχαστηκε επειδη την πηρα κατι αγκαλιες και της εκανα χαδια σαν να ταν κοπέλα μου και απλα αφεθηκε.

Γενικα μου φανηκε πανω απο ολα καλο τυπακι που δεν μετραει τα παντα με το αντιτιμο. Απλα θελει να της φερθεις σαν ανθρωπος και μαλλον το εκτιμαει.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3