Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 563752
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρόγραμμα απλό μια και την κοπέλα δεν τη γνώριζα. Συμπερασματικά πιστεύω ότι αξίζει να δοκιμαστεί το κάτι παραπάνω.

Η Έλλη, λοιπόν, δηλώνει Ελληνίδα αλλά μην το πολύ-πιστέψετε (μάλλον σε αλβανίδα φέρνει, χωρίς αυτό εμένα προσωπικά να με χαλάει), αρκετά όμορφη θα έλεγα και με αντικειμενικά πολύ ωραίο και "στρωτό" σώμα.

Χωρίς να θέλω να πω πολλά, το σπίτι εξακολουθεί να τηρεί την παράδοση της άψογης φιλοξενίας (υποδοχή, κορίτσια), η όλη φάση εξελίχθηκε σε μάλλον gfe με πολλά χάδια, φιλιά και τριψίματα και κατέληξε σε ένα υπέροχο "πάρσιμο" της νεανίδος στα τέσσερα, η οποία με έκανε να βογγήξω στο αποκορύφωμα κάτι το οποίο για να είμαι ειλικρινής δε μου συμβαίνει και πολύ συχνά κατά την αγοραία απόλαυση του έρωτα.

Να σημειώσω εδώ ότι με άναψε τρελά το γεγονός, ότι κατά τα προκαταρκτικά, αγγίζοντάς την στα "ευαίσθητα σημεία" της η κοπέλα εκτός του ότι μετά από λίγα χαδάκια είχε ανοίξει σαν μαγιάτικο λουλούδι είχε γίνει και μουσκίδι πράγμα που με έκανε να μην μπορώ να συγκρατηθώ και εκεί να ζητήσω το υπέροχο στήσιμό της μπας και προλάβουμε να χαρούμε τίποτα περισσότερο.

Εν κατακλείδι πρόκειται για μια θαυμάσια εμπειρία κατά την οποία με 50€ περνάς συνολικά ένα πολύ γλυκό ημίωρο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2012
Όνομα κοπέλας
Έλλη
Μέλος
Εγγραφή:
18 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
16
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού