Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824422
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επειδη δεν ειμαι απο αθηνα ειχα αποφασησει πωσ με την πρωτη ευκαιρεια που θα πηγαινα θα επισκεφτομουν το εν λογω πολυδιαφημισμενο ιδρυμα..απο το site του στουντιο ειχα μεινει εντυπωσιασμενοσ με την Αντζελα και με την Αναστασια..την μερα που πηγα αθηνα δουλευε η Αναστασια και η Ελβιρα..ετσι η επιλογη ηταν ευκολη...μπαινοντας στο στουντιο με υποδεχτηκε μια κυρια πολυ ευγενικη και μου ανακοινωσε ποιεσ κοπελες δουλευουν..περναει πρωτη η ελβιρα..δεν λεω καλη ειναι αλλα κατι με χαλαγε στηλ ολη της παρουσια..δεν εβγαζε την θηλυκοτητα που μου αρεσει εμενα..μην τα πολυλογω σκαει μυτη και η ιταλιδα..η κοπελα ειναι πραγματικα υπεροχη.απιστευτο κορμι..πολυ ψηλη..φοβερος κολος..μικρο βυζακι αλλα καλυτερα να μην το πειραξει..θα εξηγησω μετα το γιατι..και το βασικοτερο εβγαζε το βλεμμα της απιστευτη θηλυκοτητα και μπορω να πω απλα πως με μαγεψε με ολη της την παρουσια..δινω το 50ρικο στην κυρια και περναω στο δωματιο μαζι με το ουισκακι που μου ειχε προσφερει νωριτερα..περναω στο δωματιο 2..πριν μπω ειδα την υπηρεσια καθαρισμου να αλλαζει τα σεντονια και να σφουγγαριζει ελαφρως το δωματιο..εμεινα εντυπωσιασμενος.το δωματιο πεντακαθαρο με παντοφλες μιας χρησης και πετσετουλα..το μονο μειον ειναι πως δεν ειχε μπανιο αλλα δεν με πειραζε..παμε παλι στο θεμα μας..ειχα χαλαρωσει με την βοηθεια του johnie walker και περιμενα την ιταλιδα ν α ερθει..μετα απο 5 λεπτακια σκαει μυτη..μην τα πολυπογω η κοπελα ειναι δυναμιτης..πολυ θερμη και με πολυ καλη συμμετοχη στις 3 στασεις που αλλαξαμε..δεν βιαζοταν καθολου και εκτος αυτου και πριν το σεξ αλλα και μετα καθισε και μιλσαμε λιγο και πραγματικα ητν πολυ ευχαριστο ατομο..εν κατακλειδη εμεινα πολυ ευχαριστημενος απο ολη την φαση και απο την Αναστασια και απο την συμπεριφορα της υπηρεσιας και της ποιοτητς του στουντιο..το βασιλειο μεσα στα σκατα θα ελεγα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2012
Sir, ιταλικά μιλήσατε με την....ιταλίδα;Tώρα τελευταία πλάκωσαν πολλές ναπολιτάνες!
K
kaviros69
03 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ό,τι δηλώσεις δεν είσαι σ' αυτή τη χώρα φίλε μου;
Π
Πύρκαυλος
03 Ιανουαρίου, 2012
χαχα..οχι μαγκα μου αλλα την ακουσα μετα με εναν τυπο που μιλαγε απταιστα..εξαλλου και ρωσιδα να ηταν δεν θα αλλαζε κατι.η γυναικα ειναι μουναρα...
03 Ιανουαρίου, 2012
Χαχαχαχα, μάγκα μου αφού δεν κατέχεις την ιταλική, από πού κατάλαβες ότι μιλάει άπταιστα;
K
kaviros69
03 Ιανουαρίου, 2012
ρε φιλε εσυ αν ακουσεις καποιον να μιλαει γαλλικα η γερμανικα δεν το καταλαβαινεις?αν οχι τοτε εγω εχω χαρισμα..και στην τελικη ρε φιλε στα παπαρια μου απο που ειναι..τοσο σημασια εχει?τι ειστε εσεις ρε?
04 Ιανουαρίου, 2012
Αντζελα την επομενη φορα που θα ερθω αθηνα ελπιζω να δοκιμασω εσενα αν και δουλευεις σπανια..και ειληκρινα στα παπαρια μου και αν εισαι αλβανιδα και αν εισαι απο την ταιπει...
04 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μην κολάς φίλε. Δυο βλαμένα είναι που τα'χουμε για να γελάμε μαζί τους.
P
px75
04 Ιανουαρίου, 2012
ρε φιλε δεν χαλιεμαι.εξαλλου δεν με εβρισαν αλλα δεν καταλαβαινω τις ειρωνιες του τυπου ξερεισ ιταλικα και τετοια...γιατι γινεται συνεχεια τοσος ντορος σε κριτικη του συγκεκριμενου στουντιο?δεν εγραψα και υπερβολικο και καταπιανονται με μαλακιες..
04 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλως τα αρχ@$#%^ια μου τα δυο....

για σενα δεν ειχα καμια αμφιβολια οτι εισαι ετοιμος ανα πασα στιγμη....

δεν χωρει αμφιβολια περι τιουτου....
K
KELARA
04 Ιανουαρίου, 2012
Kελλυ αυτο που γραφεις σε ποιον παει?εξηγησετο λιγο..
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2