Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 116 10
Sex Studio 159741
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Πρωτοχρονιάτικες κάβλες με οδήγησαν για το πρώτο γαμήσι της χρονιάς στο συγκεκριμένο στούντιο.
Ολάκερη η περίοδος των Χριστουγεννιάτικων εορτών,είναι γεμάτη από λιμπιντογόνα ερεθίσματα.Ανήλικα δαχτυλάκια χτυπούν με ρυθμό μεταλλικά μαρκουτσάκια πάνω σε τρίγωνα ,μουσάτος γέρος ντυμένος στα κόκκινα, μπαίνει μέσα από μακρόστενες καμινάδες σε σπίτια και γεμίζει κάλτσες,αμέτρητοι χρονιαπολλάτικοι ασπασμοί κι αμέτρητα τινάγματα άχνης ζάχαρης από κουραμπιέδες,συνθέτουν μια σέξυ χρονική περίοδο.Αφού τιθάσευσα τις ορμές μου κι όλες τις καραμελίτσες που είχα στην τσέπη μου τις έφαγα και δεν τις "μοίρασα",είπα να κατηφορίσω προς Νέο Κόσμο μεριά.
Τσατσά(!!!) μου ανακοίνωσε την παρουσία Σάρας και Λούσης.Επέλεξα να περιμένω να δω Λούση για να φάω καινούργιο φαγητό.Κατέβηκε βιαστική,μου είπε γεια σας(το επόμενο στάδιο,το νιώθω, είναι να σηκώνονται να κάτσω στα λεωφορεία),μου σηκώθηκε με το που την είδα,σηκώθηκα κι εγώ,έδωσα τα 60 και πήγα στο δωμάτιο.Καθαρότερο από την άλλη φορά,στρωμένο,χωρίς σκουπίδια,με ζεστό νερό.Πλύθηκα με σκέτο νερό γιατί το αφρόλουτρο ήταν δίχρωμο,με κατακάθι,σαν ελληνικός καφές,άλλαξα τη θέση του καθρέπτη και περίμενα κάτω από το κλιματιστικό.
Η Λούση ήρθε μετά από λίγο.Είναι γύρω στο 1,65- 54 κιλά,με μικρό κωλαράκι,αγύμναστη,με λίγη κυτταρίτιδα και λίγα σπυράκια στον κώλο,με χαλάρωση στη κοιλίτσα,με φοβερό σε όψη και αφή 3άρι φυσικό στήθος και με τρομερή φάτσα.Ξανθά μαλλάκια,όμορφα ματάκια και χαμόγελο-γέλιο να χαζεύεις.Από τα πιο όμορφα μουτράκια που έχω δει σε στούντιο.Της είπα διάφορα για να τη βλέπω να γελά,ανταποκρινόταν φαινομενικά με την καρδιά της και λέω θα περάσουμε ζάχαρη σήμερα.Και μου λέει στο άσχετο,πρέπει να τελειώνουμε γιατί θα πρέπει να φύγω και τρώω την ήττα.Με αρχίζει σε μια πίπα 1/4(τόσο έβαζε στο στόμα της),βιαστική κι άτεχνη,παρ'όλα αυτά μου σηκώθηκε τέντα.Κάνει να φύγει,της λέω κάνε μου λίγο ακόμη και μου λέει γρήγορα , θα μου φωνάζουν.Πέφτει ανάσκελα,ανοίγει τα πόδια και αρχίζω να την καρφώνω.Της λέω γύρνα να δω το κωλαράκι σου και μου λέει όχι,τελείωνε.Ωρέ γύρνα της λέω τώρα μη με φορτώνεις.Στα τέσσερα το γαμούσα έχοντας στο μυαλό μου να χύσω γρήγορα, για να μην ξανακούσω για 10η φορά το χύσε μωρό μου.Τα βυζάκια του είναι τρέλλα να τα βλέπεις να κουνιούνται,ενώ το κωλαράκι του,παρόλα τα λίγα σπυράκια,ταίριαζε σα γάντι στην παλάμη μου.Τι κρίμα να μη γαμιέται καλά.
Τελείωσα,ντύθηκε σβέλτα,μου ζήτησε συγνώμη που ήταν βιαστική αλλά γινόταν χαμός(είχε κόσμο είναι η αλήθεια),με ασπάστηκε και μπουχός.
Η Λούση είναι κούκλα για τα γούστα μου.Το σέρβις της είναι για κλωτσιές όμως.Αν θα τη θυμόμουν ως στίχο, ενώ θα μπορούσε να είναι ο "...είσαι παιδί μου πειρασμός-σεισμός,αγιαγιαγιαγιαιιι...", δυστυχώς στην πράξη είναι ο "...αγχωμένη μαλακία,Διδυμότειχο μπλούζ"
Στην επιστροφή ομολογώ ότι σκεφτόμουν το μουτράκι και το Kolgate γέλιο της,αλλά η βιαστική πουτάνα είναι σαν το κόψιμο μετά από σουβλάκια.Σε βάθος χρόνου δε θυμάσαι αν ήταν νόστιμα και δε ρισκάρεις να ξαναδοκιμάσεις από το ίδιο μαγαζί.
Λεφτά να'χω αλλά δε νομίζω να ξαναπάω με την ίδια.
Happy new yearΣπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2012
Όνομα κοπέλας
Λούσυ
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2012
Happy new year amigo

Η τελευταία σου παράγραφο και ο παραλληλισμός σου, της πουτάνας με τα σουβλάκια ήταν όλα τα λεφτα.

Τελικά, την άτακτη εκένωση (κόψιμο δλδης) την θυμόστε όλοι
02 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ τύπε.Φαϊ,μουνί και χέσιμο φίλε
L
lithin
03 Ιανουαρίου, 2012
αψογη κ πολυ παραστατικη η περιγραφη σου φιλε.μπραβο!!!!!
03 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ τύπε. Δεν είναι τυχαίο ότι στην έκθεση είχα 12 στο λύκειο.
L
lithin
03 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι τον πιάνει όταν δεν φχαριστιέται γαμήσι και βγάζει τα απωθημένα του πάνω μας Χεχε!
Π
Πύρκαυλος
03 Ιανουαρίου, 2012
Θεος ρε...!
Ποσο χρονων εισαι ρε πορνογερε?
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6