Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161896
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πήγα είδα, από μακριά φαίνεται καλύτερη απ'ότι από κοντά, μέτρια εμφανισιακά θα έλεγα, αλλά γουστάρει τη φάση. Γαμιέται σαν μη-πουτάνα κ είναι πολύ πολύ καλό αυτό. Εμφανισιακά είναι μελαχροινή κοντούλα με νορμάλ κιλά χαλαρό σώμα, μετριομικρά χαλαρά βυζάκια και πανέμορφο μουνάκι. Γενικά ήμουνα τσατισμένος από διάφορα πράγματα δικά μου, μπαίνω μέσα χωρίς να καταλάβω ότι είχε κ άλλον μέσα κ βαρέθηκα να περιμένω στο παγωμένο δωμάτιο που ούτε τσοντούλα έπαιζε. Ακόμα κ όταν μπήκε η Πάολα μέσα μετά από αρκετή ώρα, πρέπει να περίμενα ένα τέταρτο, είχα κάτι μούτρα γααααααμησέ τα. Σκεφτόμουνα με τι κέφι να με "εξυπηρετήσει". Πάντως παρ'όλη την αρνητική μου διάθεση αυτή ήταν θερμή κ φιλική. Ξεκίνησε να με γλύφει στο κορμί κ εγώ χάιδευα το μουνί της πάνω από το βρακάκι, σε κάποια φάση έβαλα το χέρι μου από μέσα χωρίς να αντιδράσει αυτή. Δεν συνέχισα πολύ και την ρώτησα άμα γλύφει αρχίδια. Απάντησε καταφατικά κ ξεκίνησε το καραμέλωμα. Πολύ καλή αισθησιακή και με έφερε σε πλήρη καύλα αμέσως. Το προφυλακτικό τώρα ήταν για το πούτσο... μεταφορικά μιλάω γιατί κυριολεκτικά είναι...ίσως έφταιγε κ αυτή με το πως το έβαλε. Το θέμα πάντως ήταν ότι αυτή η μικρή ποσότητα αέρα που μένει δεν υπήρχε κ αυτό ασφυκτιούσε τον πούτσο μου. Το ξεκολλάω μια, ξανά τα ίδια μετά από λίγο.. πάω να το κάνω 2η και τρώω μια λαστιχιά πάνω στο πουτσοκέφαλο.. ούρλιαξα..με τη πάολα γαμήθηκα τελείως γκομενικά κ το καταευχαριστήθηκα. Ξεκίνησα από πίσω μετά μπροστά, παραλλαγές, ξανά πίσω, ξανά μπροστά. Παίζει να ήταν από τα καλύτερα γαμήσια. Στο τέλος αφού ήμουνα μέσα πολύ ώρα της ζήτησα αν μπορώ να χύσω πάνω της. Αρνήθηκε κ μου είπε ότι πρέπει να χύσω στο προφυλακτικό και γρήγορα. Ντεκαβλέ έτσι? Μην τα θέλουμε όλα δικά μας βέβαια.. πέρασα πολύ ωραία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Πάολα
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2012
Το σκότωσες το πουλακι με την σαιτα...
http://imagerous.com/images2/51054908290353994574.gif
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1