Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 67 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σημερινή επίσκεψη κατά τις 12.30.
Η υπηρεσία με ενημερώνει ότι η Γιάννα είναι στο δωμάτιο.
Απλό από 40ευρώ, ντουζ με την κοπέλα 100ευρώ και φουλ πρόγραμμα+τζακούζι 120ευρώ.
Η κοπέλα γύρω στα 28-30 εκ Ρωσίας μεριά δεν δίνει ούτε λωκό ούτε ακάποτα.
Την λέω τη θείτσα πάρε 30ευρώ για το απλό, αλλά αυτή ανένδοτη. 40άρι το απλό!Θυμός
Δίνω 40άρι και μου φέρνει και τη γνωστή κόκκινη κάρτα με το ποσόν για να ξέρει η κοπέλα τί πρόγραμμα πήρα.
Μετά από κανα 10λεπτο ήρθε και η Γιάννα.
Μικρό βυζάκι, ωραία κωλάρα με τατού πάνω από το κωλομέρι και φάτσα συμπαθητική.
Ένα ξερό γεια είπαμε και έπεσε πάνω μου στο κρεβάτι.
Άρχισε να μου γλύφει τις ρώγες και εγώ ανταπέδωσα με πιπίλισμα στα βυζάκια της. Είχαμε και φιλάκια στο λαιμό ενώ με αγκάλιαζε.
Μετά από λίγο μου γυρνάει σε στάση 69 και αρχίζει να τρίβει το καθαρό και ωραίο μουνάκι της στο στήθος μου. Δράττομαι της ευκαιρίας και πάω να χαϊδέψω το ζουμερό μυδάκι της αλλά τραβήχτηκε. Αρκέστηκα να απολαμβάνω και να χαϊδεύω τα κωλομάγουλά της.
Εν συνεχεία αφού μου έγινε κάγκελο, σήκωσε το δεξί πόδι της (φορούσε και ασημένια ψηλοτάκουνα που δεν τα έβγαλε καθ'ολη τη διάρκεια)πάνω από το κεφάλι μου, το έφερε στα πλάγια και μου φόρεσε καπότα για πιπέτο.
Μέτρια πίπα, οπότε της ζήτησα να λάβει θέση από κάτω μου.
Τόση ώρα ούτε κιχ η γκόμενα, ούτε μία λέξη δεν έβγαλε.
Μόλις της τον κάρφωσα σιγά σιγα αυτή έκλεισε τα μάτια της και δεν τα ξανάνοιξε μέχρι να τελειώσω.
Καλά δεν είμαι και ομορφάντρας αλλά τέτοιο σκηνικό πρώτη φορά βιώνω, να μην με κοιτάει η γκόμενα καθόλου.
Πλυμένος πήγα, καθαρός είμαι, και κουβαλάω μέχρι και μωρομάντηλα, γιατί είμαι λιγάκι παλαβός με τη καθαριότητα.
Γαμούσα μία άφωνη κούκλα! Κάτι πήγε να κάνει με κάτι κραυγούλες που ψέλιζε αλλά μάταια.
Αυτοσυγκετρώθηκα και εγώ, σαν καλός πουτανιάρης που είμαι, επιτάχυνα ρυθμό και τελείωσα μέσα της.
Στο φινάλε όλα μια χυσιά είναι.
Άνοιξε τα μάτια της, σηκώθηκε, ντύθηκε και έφυγε.
Έμεινα λίγο μαλάκας αλλά ο στόχος επετεύχθει (το υγρό πυρ βγήκε).
Μπήκα στο αμάξι μου μπερδεμένος και αναχώρησα.
Για μία φορά όποιος γουστάρει ήρεμες...και πολύ ήσυχες γκόμενες αρκεί.
Εγώ προσωπικά δεν θα ξαναπάρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2012
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
gabetsos
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
45
Likes:
12
Πόντοι:
231
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2012
καλα την εκοψα εγω απο το σαλοναρισμα οτι πρεπει να ειναι λιγο κομοδινο.....παλι καλα που αυτη το δειχνει και στην ψυχρη υποδοχη τουλαχιστον σε αντιθεση με αλλες που σε κοροιδευουν εξω και μεσα κανει φουτζιτσου μετα.....
G
gl
(Updated: 05 Ιανουαρίου, 2012) 03 Ιανουαρίου, 2012
Κριμα το 40€ που εδωσες παντως gabetso,αυτη η Γιαννα δουλευε ποιο παλια Τανταλου με Σαπφως γωνια στο πρασινο,την ειχα δοκιμαση ποιο παλια και ητανε νεκρογαμια σκετη και εκλαψα τα λεφτα μου.Καλο θα ειναι να διαβαζουμε κριτικες για την κοπελα την οποια εχουμε βαλει στο ματι,ετσι ωστε να μην βρισκομαστε προτετελεσμενων γεγονοτων και πανε τσαμπα τα φραγκα μας,παντως αν διαβαζες για Γιαννα ολοι γραφουν πως ειναι ξεπετιαρα και δεν θα επνηγες το σαρανταρικο σου ετσι ασκοπα,τι να πω κριμα σε τετοιους δυσκολα οικονομικα καιρους να φευγουν τα λεφτα μας σε σαβουρες.Τουλαχιστον να τρωνε φολες,ακυρα και αναδουλειες μπας και βαλουνε μυαλο,στρωσουν και σεβονται το μεροκαματο μας που τοσο δυσκολα βγαινει πλεον.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2