Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824410
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
επισκεψη παρασκευη 30/12 πρωι..κοπελλες 3 : αλεξανδρα-μαρινα-δεσποινα....αλεξανδρα: ξανθια,ψηλη,πληθωρικη, ο χαρακτηρισμος της νταρτανας , η χαρα του βυζολαγνου, τελειως χειμωνιατικη γκομενα με τα χερουλια της σωστα εκει που πρεπει και οσο πρεπει.. μαρινα: ψηλη,με νεο λουκ (εκανε τα μαλλια της μεζ),και αυτη χυμωδης και νταρτανα,λιγο γεματη στη μεση..δεσποινα: μοντελε σωμα και στυλ, βυζακι στητο και ωραια μεση, υπεροχα ποδια, ανετο σαλοναρισμα (το εχει)..και οι 3 υπεροχες..απλα περασα με την αλεξανδρα γιατι την μαρινα την ηξερα και η δεσποινα μπηκε στην wish list..στα της συνευρεσης με την αλεξανδρα εχουν αναφερθει οι προγραψαντες συναδελφοι...ανετη, τιμα τον πελατη και το (δυσκολο πια) χρημα του,σε κανει να φυγεις με χαμογελο..ολα καλα και ωραια...αλλα θελοντας να κανω τον δικηγορο του διαβολου, θελω να παρατηρησω 2-3 λαθακια..

1)πιστευω οτι οπως και εγω ετσι και ολοι που επισκεφτομαστε τον οικο αυτο, εχουμε καποια στανταρ και γιατι οχι και καποιες απαιτησεις που κανουν την διαφορα (οχι μονο στα κοριτσια αλλα και στις παρεχομενες υπηρεσιες γενικοτερα). δεν νοειται λοιπον να κτυπησει το εσωτερικο τηλεφωνο επικοινωνιας ενω ειμαι μαζι με την κοπελα, λεγοντας της να τελειωνει.τον χρονο παραμονης με τον πελατη τον διαχειριζεται η καθε κοπελα νομιζω οπως θελει,και δεν πρεπει να περιμενει απο την υπηρεσια (κατα τα αλλα ευγενεστατη)να της πει τι θα κανει και ποσο χρονο θα κανει.προς τιμη της η αλεξανδρα ενοχληθηκε φανερα.

2)η υπηρεσια (επαναλαμβανω ευγενεστατη), μαλλον λογω του πανικου που επικρατουσε την ωρα που πηγα εγω και αλλοι 10 περιπου συναδελφοι,με εστειλε στο δωματιο επανω (Νο3) και ενω ειχα σχεδον γδυθει και ετοιμαζομουν για ντουζακι, κτυπησε παλι το τηλεφωνο και ζητωντας συγγνωμη μου ειπε οτι η καθαριστρια δεν εχει καθαρισει και οτι πρεπει να βγω για να μπει....αντε παλι ψιλοντυσου και εβγα στο σαλονι να περιμενεις να καθαριστει το δωματιο, το οποιο δοθεισης της ευκαιριας ειναι πεντακαθαρο, αλλαζονται ο λ α , σεντονια, μαξιλαροθηκες, πετσετες και παντοφλες μιας χρησεως, και σφουγγαρισμα..σε αυτο ευγε στην αντζελα η σε οποιον ειναι υπευθυνος.

τελειωνοντας, θελω να ευχαριστησω την αλεξανδρα για την εμπειρια που βιωσα(με) με ενα χαλαρωτικο μασαζ (ξερει εκεινη).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Υπηρεσίες
athal
Ανώτερος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
4.209
Πόντοι:
6.555
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού