Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 565354
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Παρακινούμενος από τις φωτο πήγα πριν από καιρό στη Λίλη. Γερμανίδα ίσως με λίγα Ελληνικά (τότε), μιλήσαμε στη γλώσσα της. Εντυπωσιακή κοπέλα, με στήθος (ενισχυμένο που εγώ έχω πρόβλημα). Στο πρόσωπο δεν λέω ότι είναι άσχημη, αλλά δεν έχει αυτό το κάτι που εμένα με ξεσηκώνει. Υψος καπου 1,70 ή και λίγο περισσότερο, καστανοκόκκινα μαλλιά, ηλικία 25+/-? Σώμα με καλές αναλογίες, χωρίς πολλά πιασίματα. Απλό πρόγραμμα. Προκαταρκτικά, στοματικό, αλλά εγώ .....λίγα πράγματα. Ισως έφταιγε το ότι το είχα παρακάνει εκείνες τις μέρες (μέχρι και πριν από λίγες ώρες είχα μιά απόλυτα επιτυχημένη συνάντηση με ένα από τα 3 στανταρ μου). Δεν υποστηρίζω ότι ήταν κακή σε αυτά που έκανε, αλλά δεν έβρισκα και κάποιο στοιχείο να με ανάβει, καθώς μπορεί μεν να παίρνω φωτιά συνήθως εύκολα, αλλά πρέπει να υπάρχει και κάτι γι αυτό. Προσπαθούσε να κάνει τη δουλειά της αλλά η ουσία είναι ότι το πράγμα δεν προχωρούσε. Την σταμάτησα, μιλήσαμε λίγο για το περιστατικό, και το πόσο ισχυρό σεξουαλικό όργανο είναι το ανθρώπινο μυαλό. Είπαμε και μερικές ακόμη κουβέντες και χαιρετηθήκαμε. Δεν επανέλαβα έκτοτε τη συνάντηση. Λίλη βλέπω από το ιντερνετ ότι δουλεύεις τακτικά, σ’ευχαριστώ πολύ και να είσαι πάντα καλά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2010
Όνομα κοπέλας
Λίλη
ICCAROS
Σπουδαίος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
1.189
Πόντοι:
2.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού