Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 86 10
Sex Studio 111249
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πριν από μισή ώρα επισκέφθηκα το studio και βρήκα την Ταμάρα, Ρωσίδα, περίπου 37-38 χρονών με ξανθό κοντό μαλλί. Στο δωμάτιο η κοπέλα ήταν εξαίρετη και ξεκινήσαμε με φιλάκια εκατέρωθεν και μετά μου έκανε footjob (ομολογουμένως πολύ καλό). Αφού μετά μου σηκώθηκε, ξάπλωσα για να μου πάρει πίπα, ήταν πολύ ερεθιστική, στην συνέχεια αυτή ήρθε από πάνω και μετά πήγα εγώ από πάνω της όπου μετά από λίγο έχυσα μέσα της! Οφείλω να πω πως ήταν μια πολύ καλή εμπειρία με την κοπέλα και αξίζει να πάει κάποιος μαζί της. Επιπλέον, να πω ότι ο χώρος έχει σπιτική διακόσμηση και στο σαλονάκι παίζει τσοντούλα. Η τσατσά, αλλοδαπής προέλευσης, ήταν άριστη στην υποδοχή της αφού προσφέρθηκε να μου προσφέρει νερό μιας και έξω έχει ζέστη και είχα ιδρώσει και μετά μου έκανε ανάλυση των προγραμμάτων που κάνει η κοπέλα. Μετά με ρώτησε αν θέλω να δω την κοπέλα και της απάντησα καταφατικά και μου είπε επίσης πως αν δεν θέλω να μπω στο δωμάτιο δεν είναι υποχρεωτικό (αυτό το επισημαίνω διότι σε κάποια μαγαζιά μερικές/οί τσατσάδες/τσάτσοι σου την λένε και πολλές φορές σε βρίζουν κιόλας αν δεν περάσεις στο δωμάτιο, πράγμα το οποίο είναι απαράδεκτο). Ακόμη να πω ότι το μαγαζί, όπως μου είπε και η τσατσά, λειτουργεί καθημερινά από 11:30 το πρωί έως και τις 12:00 το βράδυ με δύο βάρδιες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 25, 2008
Όνομα κοπέλας
Ταμάρα
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
10
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού