Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824401
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επίσκεψη στο πολυαγαπημένο μου studio την Τετάρτη 28/12 τη μέρα του πρωτοχρονιάτικου party με σκοπό να έχω μία καλή ανάμνηση στο τέλος της άδειας των Χριστουγέννων. Άφιξη γύρω στις 20:45 την ώρα του party, σχεδόν αποφασισμένος όμως να περιμένω μέχρι τις 23:00 για να περάσω στο δωμάτιο με την κουκλάρα Αλεξάνδρα. Parking εύκολα όπως πάντα έξω απ' το studio στο super market. Ο χώρος αναμονής του studio γεμάτος από συναγωνιστές γνωστούς και μη που έπιναν το ποτό τους, κουβέντιαζαν, καβλάντιζαν με τις κοπέλες και ένα σωρό άλλα ωραία πράγματα. Παρούσες εκτός απ' τις Άντζελα, Αμάντα, Κέλλυ και Ελβίρα που ήταν στη βάρδια και το Μαρινάκι και η πάντα αριστοκρατική θεά που ακούει στο όνομα Αναστασία η οποία σέρβιρε ποτά, γλυκά κ.τ.λπ. Γύρω στις 23:00 έσκασε μύτη η Αλεξάνδρα η οποία αφού συνομίλησε αρκετή ώρα μαζί μας και πήρε μια ανάσα πήγε να ετοιμαστεί για τη βάρδιά της. Για όσους δε γνωρίζουν την περιγράφω ξανά: Πανύψηλη γυναικάρα ξανθιά νταρντάνα με όλα σε -άρα, ήτοι ματάρες, πολύ μεγάλο στήθος, πιασίματα παντού, ποδάρες κ.τ.λπ. Επίσης στα συν piercing στον αφαλό, μεγάλο tattoo στη μέση και tattoo στο πόδι. Μόνο αρνητικό λίγα κιλάκια που έχει πάρει τώρα τελευταία τα οποία όμως προσωπικά με αφήνουν σχεδόν αδιάφορο και εμένα αλλά πιστεύω και άλλους φίλους μιας XL γυναίκας όπως η Αλεξάνδρα. Μην μπορώντας να περιμένω ανυπομονώντας για μια εμπειρία μαζί της αφού τώρα τελευταία είχαμε γνωριστεί πολύ περισσότερο σε σχέση με το παρελθόν με αποτέλεσμα να αναπολήσω τις όμορφες στιγμές που είχαμε περάσει στην τελευταία συνεύρεσή μας, πλήρωσα 90 ευρώ για πρόγραμμα με μασάζ, 69, ισπανικό, πρωκτικό και ανέβηκα στο μόνιμο δωμάτιό μου το 3 το οποίο έλαμπε από καθαριότητα όπως πάντα. Μετά από αρκετή ώρα ανέβηκε και η Αλεξάνδρα και αφού είπαμε τα δικά μας για αρκετή ώρα μια και δε βιάζεται καθόλου στο δωμάτιο, το μωρό πήρε την πρωτοβουλία να παίξει αρκετά ώρα με τον πούτσο μου γλείφοντας τα αρχίδια και τρίβοντας τις βυζάρες της πάνω του χωρίς να με αφήνει να την αγγίξω μόνο και μόνο για να με βασανίσει... Πλην όμως μετά από λίγα λεπτά και αφού είχα ήδη γίνει τούρμπο η έκρηξη ήταν αναπόφευκτη, έπεσα με μανία στα βυζιά της τα οποία είναι πραγματικά το κάτι άλλο και σύντομα κατέβηκα στο μουνάκι της το οποίο και άρχισα να γλείφω με πάθος ενώ το μωρό είχε ξαπλώσει πλαγιαστά βγάζοντας κραυγούλες ηδονής... Μετά από λίγα λεπτά γοητευμένος απ' το γκρόβερ της άρχισα να γλείφω και αυτό χώνοντας ανά διαστήματα το δάχτυλό μου μέσα. Στη συνέχεια αφού τη σήκωσα δίνοντάς της δυο δυνατά χαστούκια στον κώλο στάθηκα όρθιος μπροστά απ' το κρεβάτι εκφράζοντάς της την επιθυμία για ένα ισπανικό πριν βάλει το σκουφάκι για πίπα όπως και κάναμε, έχει τέχνη σ' αυτό και με προέτρεπε συνεχώς να γαμήσω τα βυζιά της με μανία. Κατόπιν κάναμε ισπανικό και με το μωρό ξαπλωμένο και αμέσως μετά στάθηκα μπροστά απ' το κρεβάτι όπου μου πήρε μία αχόρταγη πίπα... Όπως έχω ξαναπεί η Αλεξάνδρα πρέπει να είναι η κορυφαία στην πίπα στο συγκεκριμένο studio, όχι απλώς ρουφάει με μανία αλλά κάνει και κόλπα με τα μπαλάκια που μόνο αυτή ξέρει σε βαθμό που σε τρελαίνει. Ακολούθησε στάση 69 έτσι ώστε να ασχοληθώ και πάλι με το μουνάκι και το γκρόβερ της και αμέσως μετά ανέβηκε πάνω μου γυρισμένη μπροστά όπου μετά από μερικά παθιάρικα γλωσσόφιλα άρχισε να ανεβοκατεβαίνει με μανία ενώ εγώ χούφτωνα τις βυζάρες της χωρίς ίχνος διαμαρτυρίας από μεριάς της. Συνέχεια με ιεραποστολικό στη γωνιά του κρεβατιού όπου την κάρφωνα με όλη μου τη δύναμη συνοδεία επιφωνημάτων ηδονής από μεριάς της και στα καπάκια πισωκολλητό για να μπορώ να βλέπω την κωλάρα της. Ένα διάλειμμα για ξεκούραση ήταν επιβεβλημένο οπότε ξανάρχισε μία ωραιότατη πίπα με γλωσσόφιλα στις παύσεις και κατόπιν ποδομαλακία μετά από δικιά μου προτροπή. Συνέχεια με το μωρό από πάνω γυρισμένη πλάτη σε 'μένα και έπειτα άρχισαν οι πρωτοβουλίες από μεριάς της: Αφού γύρισε πάλι μπροστά, όπως καθόταν πάνω μου έβαλε μόνη της τον πούτσο μου μέσα στον κώλο της αργά - αργά και αμέσως μετά άρχισε το πάνω - κάτω αποδίδοντας τρομερά. Συνέχεια με αυτή σε πλάγια στάση και εγώ να μπαίνω μέσα της με λυγισμένα γόνατα στο κρεβάτι και μετά από αλλαγή προφυλακτικού πάλι ιεραποστολικό στην άκρη του κρεβατιού. Μη μπορώντας να αντέξω άλλο την έστησα μετά από λίγο στην άκρη του κρεβατιού αφού ζήτησα την άδειά της να τελειώσω στις βυζάρες της. Ισπανικό για λίγο, παιχνίδι με τις ρόγες, μερικά γλωσσόφιλα και η κατάθεση δεν άργησε να έρθει θριαμβευτικά... Σκουπιστήκαμε, η Αλεξάνδρα θα πήγαινε για ντουζ στην κάτω ντουζιέρα αλλά πριν φύγει μου έκανε με δική της πρωτοβουλία ένα ωραιότατο μασάζ. Αμέσως μετά ντυθήκαμε και η Αλεξάνδρα κατέβηκε πρώτη ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μπαράκι σε λίγα λεπτά όπου ούτως ή άλλως ήταν ακόμη μαζεμένοι και αρκετοί συναγωνιστές. Συμπερασματικά τη συγκεκριμένη κοπέλα την είδα πολύ βελτιωμένη σε σχέση με το παρελθόν που την είχα ξαναπάρει, με εμφανώς πιο ζουζουνιάρικη διάθεση από παλιά που ήταν πιο τυπική (ίσως σ' αυτό να συντέλεσε και το γεγονός ότι πλέον είχαμε γνωριστεί αρκετά καλύτερα) και σίγουρα αποτελεί μία απ' τις πιο VFM περιπτώσεις του studio παράλληλα με την εντυπωσιακή της εμφάνιση εξ' αιτίας της οποίας την κατατάσσω στις ωραιότερες κοπέλες του ναού. Αλεξάνδρα keep walking, σε λατρεύουμε!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.603
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2011
Ακριβέστατη καί ανικειμενική κριτική ! ότι καί να πείς για αυτο το γλυκύτατο πλάσμα που λέγεται ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ είναι λίγο ! κάνει ευτυχώς πάντα το αντίθετο απ' αυτό που υποδηλώνει τ' όνομα της (Αλεξάνδρα : αυτή που διώχνει τους άνδρες )!
29 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χα χα! Αυτό το σχόλιο για το όνομά της το είχα κάνει κι εγώ στην προηγούμενη κριτική μου...
29 Δεκεμβρίου, 2011
Aκριβέστατη και αντικειμενικότατη κριτική!!! Χαχαχαχαχαχαχαχα.
Γιά ρίξε μιά ματιά στίς "κριτικές" σου για τό Φ104.Επαναλαμβάνεις πάντοτε τά ίδια,
όπως "το καλύτερο στούντιο τής Αθήνας", "πολύ εύκολο parking" κλπ.
Συνέχισε νά μας διασκεδάζεις.
K
kaviros69
30 Δεκεμβρίου, 2011
Απορίας άξιον αλλά πας για ρεκόρ αρνητικών ψήφων!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4