Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824733
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη μου κριτικη οποτε ζητω συγνωμη απο ολους εκ των προτερων.Στο προκειμενο...Ξεκιναω απο τα αρνητικα.Το εξης ενα:η κελλυ οντως απο τη μεση και κατω εχει αρκετα παραπανισια κιλα.Τελος.Δεν υπαρχει αλλο αρνητικο να γραψω για αυτη την κοπελα.
Απο κει και περα για να ολοκληρωσω στα της εμφανισης,η κελλυ εχει ενα πολυ ομορφο και γλυκο προσωπο και ενα καταπληκτικο φυσικο στηθος.
Οσον αφορα τωρα στα της συνευρεσης,δε νομιζω οτι υπαρχει κατι καλυτερο σε gfe που-θε-να!Και το εννοω.Τρομερη συμμετοχη σε ολα,εναλλαγη στασεων οπως ηθελα με ενα χαμογελο,συνεχως ηταν αψογη σε ολα.Πολλοι ανστεναγμοι που ακουγονταν φυσικοι,πολυ καλη στο σεξ και με μια α-πι-στευ-τη πιπα με τρομερη περιποιηση σε ολη την περιοχη....Δε θελω να μακρυγορω και να γραφουν πραγματα που εχουν χιλιοειπωθει,απλα μπηκα για να επιβεβαιωσω και εγω οτι ολα αυτα που γραφουν οι συναγωνιστες ειναι απολυτα αληθη και οτι απλα δεν περιμενα οτι θα βρω τετοια παρτενερ.Τα ειπαμε και λιγο και πριν και μετα και με χαιρετησε με ενα καυτο φιλι στο στομα.Α και μην ξεχασω,το γλωσσοφιλο πηγε συννεφο.Για καποιον που ελεγε το αντιθετο.Δεν αμφισβητω οτι λεει αληθεια.Απλα ισως ετυχε.Η χαμηλη βαθμολογια απλα και μονο επειδη ειναι η πρωτη μου κριτικη.Σε ευχαριστω κελλυ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2011
Όνομα κοπέλας
Κέλλυ
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού