Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 77 10
Sex Studio 102279
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
κατσρχας γραφω για την ιδια με το απο κατω παραθυρο επομενως η κοπελα λεγεται λιντα κ οχι λινα....να πω επισης οτι δεν ειμαι προμοτερ αλλα εχω ξανααιτιολογησει τον λογο που παω σε αυτο το στουντιο...επισης παλι βιαζομουν...



ΕΜΦΑΝΙΣΗ--->η εν λογω κοπελα ειναι γυρω στο 1.65 πιστευω,μελαχροινη,με πολυ ωραιο σωμα σφιχτο χωρις ιχνος λιπους,πολυ ωραιο κ μεγαλο φυσικο βυζι,πολυ ωραια εσωρουχακια κ πεδιλακια αλλα λογω του οτι ειναι ενα μηνα στην δουλεια ακομα δεν εχει αγριεψει η μουρη της επομενως ειναι για ποιο αισθηματιες...



ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ--->πριν ξεκινησω θα ξεκαθαρισω οτι τα μελαχροινα τα βλεπω μονο ερωτικα οποτε δεν μπορω να τα πριονισω ΜΟΝΟ ΑΣΙΘΗΣΙΑΣΜΟ...λεπον μπαινει μεσα αφου αρχιζω τις πουτανιες οτι κρυωνω ταχατεμου κ αλλα τετοια για να σπασει ο παγος πολυ φιλικη κ ζεστη απεναντι μου αρχισε να με χαιδολογαει πολυ ομορφα κ αισθησιακα ενω εγω προσπαθησα να της χαιδεψω το γατακι της...η αληθεια ειναι οτι ναζιαρικα μου το απαγορεψε αλλα κ εγω ναζιαρικα της ειπα οτι δεν εγινε τιποτα...τελικα αλλαξε θεση κ το χαιδεψα πολυ λιγο....τσιμπουκακι καλο οχι τιποτα το ιδιαιτερο αργο βασανιστικο....μετα σκαρφαλωνει κ το πουτανακι δεν ξεκωλαγε με ειχε κανα 5 λεπτο απο κατω,κ ολο προσπαθουσε να κανει παραλλαγες στα στησιματα της...παντως γαμιοταν ωραια...μετα εγω απο πανω παλι για κανα 5 λεπτο οπου προσπαθουσε να νιωσει κ αυτη....εγω παντω ενιωθα πολυ ωραια κ παιζει τοσο ανετα να μην εχω ξανανιωσει...κ τελος την στηνω τοιχο οπου κ παλι ειχε ωραιες κινησεις.μετα απο κανα λεπτο φλωκιζω καθεται κ λιγο να στραγγιξω κ αυτο ηταν



ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ--->εαν ψαχνεται αδουλευτα,με ορεξη κ με διαθεση πειραματισμου ειναι καλη επιλογη...κ γενικα πηγαιντε τωρα που ειναι η αρχη της γιατι κατα πασαν πιθανοτητα κ αυτη οταν παρα φαει πουτσα θα πεσει οποτε τωρα που γυριζει πηγαιντε....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 24, 2008
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Υπηρεσίες
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού