Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 825712
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ΕΙΣΑΓΩΓΗ

Η Δέσποινα είναι αυτό που λέμε "το κορίτσι της διπλανής πόρτας". Ένα μελαχρινό κοριτσάκι με ύψος κάπου 1.65, γύρω στα 20, γλυκό πρόσωπο, τσαχπίνικο χαμόγελο, αλλά και σωματικά χαρακτηριστικά που παραπέμπουν σε "πιπίνι".

Στητό φυσικό στήθος μεσαίου μεγέθους, γεμάτα οπίσθια, καλλίγραμμα πόδια και, το πιο βασικό, ένα δέρμα τόσο απαλό που όταν τη χαϊδεύεις, νιώθεις πως χαϊδεύεις άγγελο (πιο απαλή κι από μωρό δηλαδή!). Μεγάλο χαμόγελο

Η ΕΠΙΣΚΕΨΗ

Κυριακή, 18 Δεκεμβρίου 2011, ώρα λίγο πριν τις 7 μμ. Καταφτάνω στο στούντιο όπου βάρδια είχανε Αναστασία, Ελβίρα και η μικρή Δέσποινα, άρτια αφιχθείσα προ ολίγων ημερών. Με τις 2 πρώτες είχα πρόσφατη εμπειρία (θετική), αλλά αυτή τη φορά ερχόμουνα αποφασισμένος να γνωρίσω το "νέο αίμα".

Μου κάνει λοιπόν πασαρέλα το μικρούλι, μες στην καλή χαρά, αλλά χωρίς υπερβολές. Ευγενική, συγκρατημένα χαμογελαστή μου λέει: "Γεια σου μωρό μου, τι κάνεις;". "Καλά, εσύ;". "Καλά και γω". (Τα ελληνικά της είναι άψογα, Ελληνίδα ή μεγαλωμένη στην Ελλάδα σίγουρα.)

Ελαφρώς διαφορετική από ό,τι την είχα δει στις φωτογραφίες, μάλλον προς το καλύτερο (πιο αδύνατη, αλλά τη "χάλαγε" λίγο το πιασμένο μαλλί). Μου είχε κάνει αμέσως το "κλικ" στις φωτό (υπερβολικά μάλλον!) και αυτό δεν άλλαξε τώρα που την έβλεπα από κοντά. Έδωσα το 50αρικο και γύρω στις 7.05 μπήκα στο δωμάτιο 3.

ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

Ξεντύνομαι, μπαίνω να κάνω το ντουζάκι μου, αλλά, πριν προλάβω να τελειώσω, ακούω την πόρτα ν’ ανοίγει. Δεν είχε πολλή πελατεία εκείνη την ώρα, ήταν κι ορεξάτη η μικρούλα (λέτε για να με γνωρίσει;) και μπήκε φουριόζα! Μεγάλο χαμόγελο

Αν με ρωτούσες γιατί έβαλα 10 στις υπηρεσίες, θα αρκούσε το παρακάτω σκηνικό:

Με το που μπαίνει, βγαίνω βιαστικά από το ντους να σκουπιστώ και μου λέει: "Α, έκανες μπάνιο μωρό μου; μπράβο. Έλα να σε σκουπίσω εγώ!". Βγάζει τα τακούνια, ανεβαίνει στο κρεβάτι (λόγω της διαφοράς ύψους 1.65 με 1.95) και αρχίζει να μου σκουπίζει την πλάτη. Μετά από ελάχιστα δευτερόλεπτα με αγκαλιάζει, μου βάζει τη γλώσσα στ' αυτιά στην αρχή κι ύστερα συνεχίζει με φιλιά στο λαιμό. Χαμόγελο

Μόνη της μετά από λίγο με γυρνάει πρόσωπο, βγάζει σε κλάσματα του δευτερολέπτου τα εσώρουχα της, πιάνει το προφυλακτικό και, αριστοτεχνικά με το στόμα της μου το περνάει για να αρχίσει ένα μαεστρικό στοματικό.

Η κοπέλα γουστάρει πολύ και φαίνεται ότι το έχει μελετήσει το θέμα! Μεγάλο χαμόγελο Βαθύ στοματικό, χωρίς χέρι, με ένα εναλλασσόμενο μοτίβο: υγρό κατάπιμα μέχρι τη μέση σε γρήγορο ρυθμό, βαθύ κατάπιμα μέχρι κάτω, στάση εκεί, και τέλος, γλείψιμο στο πάνω μέρος και στους όρχεις, πάντα με καυλιάρικο βλέμμα! Ύστερα πάλι από την αρχή, με περίσσεια υπομονή για αρκετή ώρα! Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Με ένα τόσο καλό στοματικό, αλλά και με τη θέα/ άγγιγμα αυτού του φρέσκου (αγγελικού) κορμιού, η συνέχεια στο σεξ δεν ήταν δύσκολη. Ιεραποστολικό με φοβερή διάθεση (και των 2), στα 4 με τρελή καύλα (δικιά μου, λόγω της θέας) και ύστερα εκείνη από πάνω, ανάποδα, άξιο cowgirl! Μεγάλο χαμόγελο

Να μην ξεχάσω να πω ότι στο ενδιάμεσο, όποτε χρειαζόταν έκανε πάλι λίγο στοματικό για μεγαλύτερη ανάταση (να γουστάρει πιο πολύ). Μάλιστα, μετά από το τελευταίο "διάλειμμα" για στοματικό που μου τον έκανε "πέτρα", ξανακάναμε λίγο ακόμα δυνατό ιεραποστολικό και τελικά το τελείωμα έγινε με το χέρι.

Το τελείωμα, είναι ο δεύτερος λόγος που παίρνει άξια το 10, κάνοντας κάτι πρωτόγνωρο για μένα: εγώ έχω ξαπλώσει, έρχεται εκείνη από πάνω μου, χαλαρώνει, μου αρχίζει απαλά το παίξιμο με το χέρι, και ξεκινάει πολύ απαλά και σιγανά φιλάκια από το στήθος στο λαιμό κι ύστερα στο πρόσωπο έως το κούτελο... Χαμόγελο

Για λίγα λεπτά χαλάρωσα απίστευτα, και μετά της ζήτησα να το κάνω εγώ λίγο δυνατά με το χέρι για να τελειώσω τελικά πάνω στο στήθος της που με πολλή χαρά μου το προσέφερε για αυτή τη χρήση, απολαμβάνοντας με τον τρόπο της (κούνημα/ βλέμμα/ επιφώνημα ) τη ζέστη φρεσκάδα του "προϊόντος" της συνεύρεσής μας... Μεγάλο χαμόγελο

Αφού με ευχαρίστησε, έφυγε κάπως βιαστικά από το δωμάτιο, αλλά με καλή διάθεση, χαμογελαστή, ευχόμενη καλές γιορτές.

ΜΕΤΑ ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ

Κατέβηκα να πιω ένα ποτάκι στο μπαρ, με την ελπίδα ότι ίσως ανταλλάξουμε και μια κουβέντα με τη μικρούλα, αφού δεν πρόλαβα επάνω.

Έτσι και έγινε τελικά. Βγήκε για λίγο στο μπαρ και καθίσαμε να μιλήσουμε (αφού δεν είχε καθόλου κόσμο εκείνη την ώρα). Πέρα από τα τυπικά (πόσο καιρό κάνει αυτή τη δουλειά κλπ), τα οποία δεν έχω λόγο να αποκαλύψω στην κριτική, θα σταθώ στο λόγο που τη λέω αγνή και όχι "παρθένο".

Εντάξει, το γνωστό τροπάριο ήτανε καλός συνειρμός για τη φράση, αλλά τι σχέση έχει με μια κοπέλα που κάνει αυτή τη δουλειά; Λοιπόν... Για μένα, η Δέσποινα είναι αγνή, γιατί σκέφτεται το σεξ σαν κάτι πολύ όμορφο κι αγνό και παρότι κάνει αρκετό καιρό αυτή τη δουλειά, το απολαμβάνει πραγματικά, όπως η ίδια μου είπε αλλά και όπως φάνηκε στην πράξη. Αγνός είναι και ο τρόπος που σκέφτεται ότι θέλει να περνάει καλά με κάθε πελάτη, κι αυτός κι εκείνη, πολύ απλά γιατί "το σεξ είναι το πιο όμορφο πράγμα στον κόσμο" (αλλά και επειδή "σέβεται τα λεφτά του πελάτη").

Δεν είναι όμως καθόλου "παρθένα", γιατί ούτε βγάζει ψεύτικες κραυγές σαν παρθένας, ούτε και είναι ανίδεη στο θέμα σεξ, το αντίθετο θα έλεγα...

Προς επιβεβαίωση αυτών που μου είπε, όταν μπήκανε πελάτες, τους χαμογέλασε όπως και σε μένα, αλλά, σε αντίθεση με άλλα κορίτσια, γυρνώντας το πρόσωπό της δεν ξίνισε με κανέναν (και δεν ήταν όλοι κούκλοι προφανώς). Κατευθυνόμενη προς το δωμάτιο, τη χαιρέτησα και αποχώρησα πολύ ικανοποιημένος από το στούντιο, μετά από καιρό... Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 18, 2011
Όνομα κοπέλας
Δέσποινα
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Δεκεμβρίου, 2011
Ε όχι και ελληνίδα το Δεσποινάκι.
Μακάρι πάντως να εξελίχτηκε τόσο πολύ ή να την έστρωσε η Άντζελα και να μην κλαίνε οι συναγωνιστές τα λεφτά τους, γιατί μέχρι πρόσφατα στο Κατεχάκη 8 ήταν η βασίλισσα της ξεπέτας.
C
Cr9
26 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίταξε, επειδή έχω κάνει την έρευνά μου πριν πάω, ας τα πάρουμε με τη σειρά:

Κάπου διάβασα ότι είναι Αλβανίδα, οκ, μου είναι παντελώς αδιάφορο. Το θέμα είναι ότι μιλάει άψογα ελληνικά και έχει μεγαλώσει εδώ. Νομίζω πάντως ότι το έχω διατυπώσει σωστά στην κριτική, διατηρώντας επιφύλαξη, ώστε να ικανοποίησω όλους όσους έχετε πρόβλημα με το θέμα εθνικότητας...

Τώρα για ξεπέτα δεν έχω διαβάσει πουθενά ρε φίλε, κάπου μόνο διάβασα ότι την έχουνε πετύχει σε κακή διάθεση να κάνει ψιλοαγγαρεία, ανάμεσα σε πολλές καλές κριτικές μόνο σε μία. Εντάξει συμβαίνει κι αυτό, προφανώς την πέτυχα σε καλή μέρα, προφανώς και επειδή είναι καινούρια σε καλό μαγαζί θέλει να δείξει καλό πρόσωπο. Το θέμα είναι ότι μπορεί να το κάνει καλά, αν την πέτυχες σε κακή μέρα, τι να σου πω.

Πολύ ενημερωμένος είσαι πάντως, μου κάνει εντύπωση, αλλά δε θέλω να γίνω κακοπροαίρετος, γιατί δεν είναι του χαρακτήρα μου, είναι και γιορτές.

Καλές γιορτές λοιπόν...
O
Orestis_Kou
(Updated: 26 Δεκεμβρίου, 2011) 26 Δεκεμβρίου, 2011
Ορεστη παλι την ειπες την μαλακια σου....η περιπτωση σου ειναι κλινικη....δεν φτιαχνεσαι με τιποτα....δεν υπαρχει γιατρεια....

Για πες μου λοιπον ποιες ειναι αυτες οι κοπελες που οταν γυρνανε το προσωπο τους ξινιζουνε με τους πελατες?

Μπαινετε και γραφετε οτι μαλακια σας κατεβει ο καθενας, το μακρυ του και το κοντο του....
K
KELARA
26 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μπα μπα, επιστρέψαμε και βγάλαμε και γλώσσα Κελάκυ; για κοίτα μην πω τίποτα στην Άντζελα και φύγεις νύχτα!

Ποιες ξινίζουνε ε; μμ... ένα αριστούργημα το ξέρεις; μόλις δει κακομούτσουνο, χοντρό, κακάσχημο, τέρας της φύσης, αγάμητο για αιώνες, λιγούρι που του τρέχουνε τα σάλια, του χαμογελάει πλατιά "γεια σου μωρό μου, τι μωρό είσαι εσύ!" και γυρνάει από την άλλη μετά και κάνει: "ΜΠΛΙΑΧ!"

Ορίστε, βγάλανε γλώσσα και οι πουτάνες τώρα, έλεος! Ό,τι θέλω θα γράφω, κι αν σ'αρέσει Κελάκυ! Φιλάκια! Σε λατρεύω! Φιλί
O
Orestis_Kou
26 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επιτίθεσαι χωρίς λόγο και γενικεύεις τα πράγματα.
Ούτε άφησα υπονοούμενο για σένα. Η ίδια προσπαθεί να πλασαριστεί σαν ελληνίδα και σε αυτό αναφέρθηκα.
Εγώ φίλε ούτε έρευνα έκανα ούτε ντετέκτιβ έβαλα.
Και πάντα ότι γράφω είναι δική μου άποψη, δεν έχω διαβάσει τίποτα γι αυτή.
Μήπως θέλεις να σου πω που έχει την ελίτσα στο πρόσωπο μιας και δεν το ανέφερες και δεν φαίνεται στις φωτογραφίες;
Έγραψα εγώ ότι έχω πρόβλημα με την καταγωγή της; Αν είχα δεν θα πήγαινα μαζί της. Αλλά να λέμε και το σωστό.
Όταν λέει λέξεις που περιέχουν οδοντικό ή λαρυγγικό σύμφωνο είναι φανερό ότι δεν έχει πάει σε ελληνικό δημοτικό σχολείο.
Τώρα για το κακοπροαίρετος και τέτοια, απαξιώ!
C
Cr9
26 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΟΚ φίλε, απλά πολύ ασχόλεισαι, δε νομίζεις; την ελιά στο λαιμό ούτε την έχω προσέξει. Τώρα που το είπες κάτι μου λέει, αλλά ούτε θυμάμαι που την έχει καν. Αλίμονο αν σε καλλιτεχνική φωτογραφία φαίνεται μια ελιά και μάλιστα "ελίτσα" όπως λες και συ.

Αυτό που λες για την καταγωγή αν το κρύβει έχεις ένα δίκιο αν ισχύει, αλλά δεν ξέρω μήπως της έχουνε πει να το κρύβει και δεν είναι μόνο θέμα δικό της. Σίγουρα δεν είναι σωστό, αλλά η ηθική μιας ιερόδουλης είναι το τελευταίο που πρέπει να σε απασχολεί, νομίζω...

Απορία: γιατί σου έχει κάτσει τόσο πολύ η συγκεκριμένη; τόσο άσχημα πέρασες; ή έτσι κάνεις με όλες όσες δεν έχεις περάσει καλά; φιλικά ρωτάω...
O
Orestis_Kou
27 Δεκεμβρίου, 2011
εγω δεν βρισκω ακραια αυτα που λεει ο ορεστης..ουτε βρισκω τον λογο που σχολιαζει η κελλη..δεν ειπε κελλη στην κριτικη του...ομως φιλε ορεστη μετρησε λιγο καλυτερα τα πραγματα..απο την μια την δεσποινα την λες αγνη γαμω τα κοριτσια κλπ...και ξαφνικα πετας στο σχολιο της κελλης ενα (βγαλανε γλωσσα και οι πουτανες και την γαμεις ολη την κρτικη σου...(η δεσποινα πουτανα δεν ειναι βασι τα λεγομενα σου?)καλες γιορτες σε ολους..και γαματε γιατι χανομαστε...αααααααααα...και μια παρατηρηση προς την αντζελα και προς ολα τα στουντιο....ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΒΛΕΠΕΤΕ??????????????????απο παντου μας κοβουν λεφτα..μηπως ηρθε η ωρα να πεσουν αναλογα και οι τιμες?και πιστεψτε με δεν μιλαω για μενα..εγω κουτσα στραβα ολα και κατι γλιτωνω για τις πουτανιες μου..αλλα υπαρχει και κοσμος που οντως πλεον δεν μπορει ουτε να σκεφτει πως εχει την δυνατοτητα να περασει απο στουντιο
27 Δεκεμβρίου, 2011
Η παροιμία "όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται" δεν θα μπορούσε να ταιριάξει πουθενά πιο πολύ απ' ότι στη συγκεκριμένη περίπτωση...
27 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε sir7, η Κέλλυ είναι άτακτο κορίτσι και της αρέσει να χώνεται παντού. Τι να κάνω και γω, της απάντησα, φιλικά πάντα... Αλλά μην ανησυχείς, την πλάκα μας κάνουμε, δεν τρέχει κάτι.

Για μένα η Δέσποινα φυσικά και είναι γαμώ τα κορίτσια, είτε ήταν πουτάνα είτε όχι, δεν παίζει ρόλο. Δεν λοιδορώ ούτε χλευάζω ποτέ στα σοβαρά τη δουλειά των κοριτσιών, γιατί, όπως και να το κάνουμε, είναι λειτούργημα αυτό που κάνουν και τις σέβομαι απεριόριστα.

Κέλλυ, μαζέψου, μου χαλάς τις κριτικές! Ακούς τι λέει ο άνθρωπος; ότι γάμησα την κριτική μου εξαιτίας σου! Φτου σου! Εσύ είσαι η πουτάνα, οι άλλες είναι ιερόδουλες!
O
Orestis_Kou
27 Δεκεμβρίου, 2011
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και εσυ τι προβλημα εχεις?

οτι γουσταρω εγω θα σχολιαζω....

η κριτικη δεν λεει κελλυ αλλα λεει κατι για ολα τα κοριτσια....

αμα το πας ετσι ουτε εγω βλεπω τον λογο να σχολιαζεις εσυ...

bay bay....
K
KELARA
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2